Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce ALOHA - Food, Bowling & Club

ALOHA - Food, Bowling & Club

Rzeszów, Krakowska 20
ALOHA - Food, Bowling & ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aloha - Food, Bowling & Club w Rzeszowie to 1800 m2 przestrzeni zaprojektowanej z myślą o zabawie, tańcu i relaksowaniu się w gronie bliskich – jest to największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki na Podkarpaciu. Oprócz niezapomnianej atmosfery Aloha - Food, Bowling & Club ma do zaoferowania dwanaście profesjonalnych torów bowlingowych, sześć stołów bilardowych, część klubową z dyskoteką, dwa dobrze zaopatrzone bary oraz salę VIP z projektorem i ekranem.

Aloha - Food, Bowling & Club – wydarzenia tematyczne

Mające miejsce w Aloha - Food, Bowling & Club wydarzenia nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem w całym regionie. To w tym miejscu 11 sierpnia 2023 roku odbyło się Wielkie Wakacyjne Latino Party z okazji półmetka wakacji w Rzeszowie. Uczestnicy w akompaniamencie latynoskich hitów mogli wczuć się w kubański klimat klubu Aloha - Food, Bowling & Club. Bilety na wydarzenie były dostępne do zakupu dla każdej osoby, która ukończyła 16 lat.

Mieszkańcy Rzeszowa w czerwcu mogli świętować w tym miejscu również długo wyczekiwane zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Organizowanym z tej okazji w Aloha - Food, Bowling & Club wydarzeniem było magiczne Disney Party. Tego dnia klub przeniósł się w bajeczny świat wspomnień z dzieciństwa, w którym można było spotkać Piratów z Karaibów, Herkulesa i Myszkę Miki. Tematyczne dekoracje oraz piosenki z bajek i filmów Disneya zapewniły zebranym w Aloha - Food, Bowling & Club osobom niepowtarzalną atmosferę i magiczny klimat.

Wartym uwagi w Aloha - Food, Bowling & Club wydarzeniem był również jedyny w Polsce Teatr Burleski “Dames Du Soir”. W rzeszowskiej galerii 18 lutego 2024 roku na uczestników czekały fantastyczne pokazy tańca w powietrzu, fire show, chair dance, śpiew, pantomima, akrobacje i wiele więcej atrakcji.

Aloha - Food, Bowling & Club – koncerty najpopularniejszych artystów

Szukasz miejsca, w którym możesz słuchać i bawić się do dobrej muzyki? W Aloha - Food, Bowling & Club koncerty grają najbardziej rozpoznawalni artyści polskiej sceny muzycznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się występy raperów, wśród których znalazł się między innymi założyciel Ganja Mafia i legenda hip hopu – Marcin “Kali” Gutkowski.

W październiku 2023 roku do Aloha - Food, Bowling & Club zawitała również grupa hip hopowa Polska Wersja, w której składzie znajdują się Hinol oraz Jano. Podczas najgłośniejszych w Aloha - Food, Bowling & Club koncertów występowali również: Opał, Kubańczyk, Diho czy Zeamsone, znany z takich hitów jak “5 influencerek”, “BB” i “21 gramów”.

Aloha - Food, Bowling & Club – wydarzenia w najbliższych tygodniach

Aloha - Food, Bowling & Club to przede wszystkim niezapomniane dyskoteki, koncerty największych gwiazd i imprezy tematyczne. To w tym miejscu czekają na Ciebie długo wyczekiwane przez gości Aloha - Food, Bowling & Club wydarzenia rozrywkowe, takie jak stand-upy, pokazy tańca i wiele więcej. Z myślą o najmłodszych, 25 lutego 2024 roku w rzeszowskiej Galerii Nowy Świat odbędzie się rodzinny turniej bowlingowy – najlepsze drużyny otrzymają atrakcyjne vouchery, zestawy słodyczy, rabaty i gadżety Aloha.

Aloha - Food, Bowling & Club – bilety na koncerty i wydarzenia

Aloha - Food, Bowling & Club to znane na całym Podkarpaciu centrum rozrywkowe – obiekt gwarantuje długie godziny świetnej zabawy – zarówno dla osób dorosłych, poszukujących muzycznych wrażeń, jak i młodszych gości, którzy mogą rywalizować na torach bowlingowych czy stołach bilardowych. Nie zastanawiaj się długo i wybierz się do Aloha - Food, Bowling & Club – bilety na koncerty i wydarzenia możesz zarezerwować już teraz przez platformy, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aloha - Food, Bowling & Club?
Aloha - Food, Bowling & Club znajduje się na drugim piętrze Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, przy ul. Krakowskiej 20.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aloha - Food, Bowling & Club?
Odbywające się w Aloha - Food, Bowling & Club wydarzenia to koncerty, imprezy tematyczne, dyskoteki, turnieje w bowlinga, stand-upy i pokazy tańca.
Kiedy została otworzona Aloha - Food, Bowling & Club?
Galeria Nowy Świat, w której mieści się Aloha - Food, Bowling & Club została otworzona w 2009 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też