Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Joanna Różewska

Joanna Różewska

Joanna RóżewskaOpisWydarzeniaJoanna Różewska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Joanna Różewska naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 8 lat. W 2012r. ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Elżbiety Tarnawskiej. 

 

W 2017 r. studia podyplomowe w klasie prof. Yoshikazu Nagai w San Francisco Conservatory of Music. W 2010 r. znalazła się w grupie siedmiu pianistów reprezentujących Polskę na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Warszawie.

Koncerty Joanny Różewskiej

Koncerty Joanny Różewskiej odbywały się między innymi w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Czechach, Francji, Szwecji, Kazachstanie, Mołdawii i na Ukrainie, dając koncerty solowe oraz występując z orkiestrami takimi jak między innymi Sinfonia Varsovia czy Orkiestra Sinfonia Iuventus. Pianistka doskonaliła swoje umiejętności pod kierunkiem wybitnych pianistów takich jak: Leon Fleisher, Andrei Gavrilov, Oleg Maisenberg, Garrick Ohlsson, Matti Raekallio, Jacques Rouvier, Jeffrey Swann czy Michail Voskresensky.

 

Joanna Różewska była stypendystką Ministra Kultury, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci oraz Prezydenta Miasta Siedlce. W 2012 r. otrzymała stypendium Młoda Polska przeznaczone na nagranie płyty.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Joanna Różewska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Joanna Różewska?

Miejscowości, w których Joanna Różewska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też