Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Joanna Różewska

Joanna Różewska

Joanna RóżewskaOpisWydarzeniaJoanna Różewska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Joanna Różewska naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 8 lat. W 2012r. ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Elżbiety Tarnawskiej. 

 

W 2017 r. studia podyplomowe w klasie prof. Yoshikazu Nagai w San Francisco Conservatory of Music. W 2010 r. znalazła się w grupie siedmiu pianistów reprezentujących Polskę na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Warszawie.

Koncerty Joanny Różewskiej

Koncerty Joanny Różewskiej odbywały się między innymi w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Czechach, Francji, Szwecji, Kazachstanie, Mołdawii i na Ukrainie, dając koncerty solowe oraz występując z orkiestrami takimi jak między innymi Sinfonia Varsovia czy Orkiestra Sinfonia Iuventus. Pianistka doskonaliła swoje umiejętności pod kierunkiem wybitnych pianistów takich jak: Leon Fleisher, Andrei Gavrilov, Oleg Maisenberg, Garrick Ohlsson, Matti Raekallio, Jacques Rouvier, Jeffrey Swann czy Michail Voskresensky.

 

Joanna Różewska była stypendystką Ministra Kultury, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci oraz Prezydenta Miasta Siedlce. W 2012 r. otrzymała stypendium Młoda Polska przeznaczone na nagranie płyty.

Joanna Różewska koncerty 2021

Joanna Różewska jest wybitną pianistką, która występowała w wielu miejscach na świecie prezentując swój talent. Joanna Różewska koncerty 2021 to między innymi występ podczas Time For Chopin, podczas którego przypomniane zostaną najpiękniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Time For Chopin

Time For Chopin

02.02-30.04.2023

Warszawa

Joanna Różewska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Joanna Różewska?

Miejscowości, w których Joanna Różewska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn