Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Tomasz Zając

Tomasz Zając

Tomasz ZającOpisWydarzeniaTomasz Zając - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Tomasz Zając jest absolwentem Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Gdyni imienia Zygmunta Noskowskiego. Nauki pobierał w klasie mgr Julity Książkowskiej-Randazzo (2000-2011) i mgr Anny Wołczeckiej (2011-2012).

Tomasz Zając - informacje i pianiście

Tomasz Zając w wieku trzynastu lat zaprezentował się w Olsztyńskiej Filharmonii z Orkiestrą Filharmonii Warmińsko-mazurskiej, grając I Koncert Fortepianowy C dur op. 15 Ludwiga van Beethovena pod batutą Piotra Wajraka. Z tym koncertem wystąpił też z orkiestrą „Kijowscy Soliści” pod dyrekcją Bogodara Kotorowicza. Kształcił się także w Staatliche Hochschule Fur Musik Und Darstellende Kunst – Mannheim, Niemcy – w klasie prof. Rudolfa Meistera (2010-2012). W latach 2013-2016 student klasy kameralistyki prof. Krystyny Borucińskiej i mgr Bartosza Bednarczyka. Obecnie jest studentem UMFC w klasie prof. Alicji Palety-Bugaj i dr hab. Agnieszki Przemyk-Bryły.

 

W czasie swojej działalności muzycznej zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, z których najważniejsze to między innymi I miejsce na VII Gdyńskim Konkursie Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej (kategoria duetów – duet z wiolonczelistką)

Tomasz Zając koncerty 2021

Tomasz Zając występował w takich salach jak m.in.: NOSPR, Rudolfinum, Filharmonia Kaliska, Filharmonia Krakowska, Filharmonia Olsztyńska, Polska Filharmonia Bałtycka, Filharmonia Łódzka, Filharmonia Witebska, a także w wielu innych w Polsce i za granicą (Niemcy, Francja, Norwegia, Białoruś, Czechy, Japonia).

 

Tomasz Zając koncerty 2021 to między innymi występ podczas wyjątkowego wydarzenia Time For Chopin, podczas którego zaprezentowane zostaną najpiękniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Time For Chopin

Time For Chopin

02.02-30.04.2023

Warszawa

Tomasz Zając - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Tomasz Zając?

Miejscowości, w których Tomasz Zając wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn