Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Tomasz Zając

Tomasz Zając

Tomasz ZającOpisWydarzeniaTomasz Zając - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Tomasz Zając jest absolwentem Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Gdyni imienia Zygmunta Noskowskiego. Nauki pobierał w klasie mgr Julity Książkowskiej-Randazzo (2000-2011) i mgr Anny Wołczeckiej (2011-2012).

Tomasz Zając - informacje i pianiście

Tomasz Zając w wieku trzynastu lat zaprezentował się w Olsztyńskiej Filharmonii z Orkiestrą Filharmonii Warmińsko-mazurskiej, grając I Koncert Fortepianowy C dur op. 15 Ludwiga van Beethovena pod batutą Piotra Wajraka. Z tym koncertem wystąpił też z orkiestrą „Kijowscy Soliści” pod dyrekcją Bogodara Kotorowicza. Kształcił się także w Staatliche Hochschule Fur Musik Und Darstellende Kunst – Mannheim, Niemcy – w klasie prof. Rudolfa Meistera (2010-2012). W latach 2013-2016 student klasy kameralistyki prof. Krystyny Borucińskiej i mgr Bartosza Bednarczyka. Obecnie jest studentem UMFC w klasie prof. Alicji Palety-Bugaj i dr hab. Agnieszki Przemyk-Bryły.

 

W czasie swojej działalności muzycznej zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, z których najważniejsze to między innymi I miejsce na VII Gdyńskim Konkursie Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej (kategoria duetów – duet z wiolonczelistką)

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Tomasz Zając - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Tomasz Zając?

Miejscowości, w których Tomasz Zając wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też