Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Helloween

Helloween

HelloweenOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zespół Helloween to jeden z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w kategorii heavy metal. Założony prawie 40 lat temu nie traci siły i energii w prawdziwym speed metalowym stylu!

Helloween to legenda

Do tej pory Niemiecki zespół ma na swoim koncie 16 albumów studyjnych, wydawanych praktycznie w równych odstępach czasowych od początku kariery. Pięć albumów koncertowych oraz szeroki wybór krążków z komplikacjami ich twórczości stawia ich na równi z legendami metalu takimi jak Iron Maiden. Niejednokrotnie udowodnili, że Niemcy potrafią robić dobrą muzykę, która nosi tłumy miłośników ciężkiego brzmienia, a sam zespół uznawany jest za Niemieckich ojców chrzestnych kategorii speed metalu. 

Czy przy tak olbrzymim dorobku muzycznym możemy spodziewać się czegoś nowego? Oczywiście!

Helloween mimo wszelakich problemów w trakcie swojej kariery nie ma zamiaru zwalniać tępa i już na pierwszym miejscu na ich oficjalnej stronie otrzymujemy informacje o ich nowym krążku, którego sprzedaż ruszyła całkiem niedawno. Muzycy niemieckiego zespołu przygotowali dla nas klasyczne dwupłytowe CD oraz wydanie na płycie winylowej. Premierowe kawałki, jak "Fear of the Fallen" oraz pierwsza odsłona teledysku "Sky Fall" są przedsmakiem do wspaniałych informacji dla wszystkich fanów!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też