Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski to polski wokalista, gitarzysta, urodzony 8 czerwca 1981 roku w Warszawie. Artysta z zawodu jest nauczycielem WF-u. W przeszłości uczestniczył w programach telewizyjnych "Szansa na sukces" (zdobył wyróżnienie) oraz The "Voice of Poland" (był w grupie Andrzeja Piasecznego, odpadł tuż przed finałem). Rafał śpiewał w zespołach  K. Martin, Emigranci i  Mono. Wylansował takie przeboje jak: "Nie mam nic", "Na dobre masz zawsze mnie" (piosenka końcowa serialu "Na dobre i na złe") oraz "Tak blisko" (hit 2012 roku wielu stacji radiowych). Wokalista wydał cztery albumy studyjne - ostatni z 2016 roku "Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy", zawierający polskie standardy w interpretacjach Rafała. Współpracował z wieloma polskimi artystami - z Janem Borysewiczem, gitarzystą Lady Pank, nagrał płytę "Borysewicz & Brzozowski" (2015). Gitarzysta porusza się po szeroko rozumianej stylistyce pop rockowej.

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rafał Brzozowski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/