Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Ptakova

Sprawdź wydarzenia
PtakovaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Ptakova ma na koncie kilka kolaboracji, w tym między innymi z Miuoshem, Jordahem czy Pioną. Dziś artystka debiutuje i wydaje album „Suma wszystkich dźwięków”.

 

W 2015 roku w Katowicach Ptakova stworzyła wspólnie z Maćkiem Sawochem duet SOXSO, by rok później grupa wystąpiła na scenie Open’er Festival.

 

Ptakova współpraca

 

Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie featuringami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne. Jej największy sukces to utwór „Lawina”, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – „List” i „Alfabet”). Nagrywała też w kooperacji z Miuoshem, Jordahem i Kubim Producentem oraz w ramach projektu SOXSO.

 

Ptakova „Suma wszystkich dźwięków”

 

Kto powiedział, że na wydanie pierwszej płyty tuż przed trzydziestką może być za późno? Ptakova swoim debiutanckim albumem obala ten mit i udowadnia, że wiek nie gra tu roli, to kwestia artystycznej dojrzałości, której Ptakovej nie brakuje.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Szybko okazało się, że nadawanie na tych samych muzycznych falach musi zakończyć się powodzeniem.

 

 

 

Słychać to już od pierwszych dźwięków na płycie. Teksty Ptakova stworzyła pod czujnym okiem Jacka Szymkiewicza czyli Budynia z Pogodno, którego umiejętności nie raz posłużyły jako dobry drogowskaz do trafnej transkrypcji rzeczywistości. Utwór „Bez nas"  gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Poza „Bez nas” na płycie znajdą się również single „Corazon” oraz „Kastaniety”.

 

Ptakova koncert online

 

Ptakova podczas swojego Live Session zaprezentowała utwór „Filozoficzny kamień”, który pochodzi Ptakovej zatytułowanej „Suma wszystkich dźwięków”. Materiał został zarejestrowany w Sali Prób Źle i Tanio w Warszawie. Mixu nagrania dokonał Przemysław „Dred” Pietrzak znany z zespołu Cukierki.

 

 

Ptakova skład

 

Podczas nagrania albumu „Suma wszystkich dźwięków” brali udział Łukasz Łochowicz, Bartek Pokrywka, Adam Świerczyński oraz Max Ziobro.

 

foto / źródło: Wiktor Franko

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jaki duet tworzyła Ptakova?
W 2015 roku w Katowicach Ptakova stworzyła wspólnie z Maćkiem Sawochem duet SOXSO, by rok później grupa wystąpiła na scenie Open’er Festivalu.
Jaki jest najpopularniejsza piosenka Ptakovej?
Jej największy sukces to utwór „Lawina”, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – „List” i „Alfabet”).
Jak nazywa się debiutancki album artystki?
Ptakova „Suma wszystkich dźwięków”.
Kto jest producentem debiutanckiego albumu wokalistki?
Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys.
Czy Ptakova zagrała koncert online?
Ptakova podczas swojego Live Session zaprezentowała utwór „Filozoficzny kamień”, który pochodzi Ptakovej zatytułowanej „Suma wszystkich dźwięków”. Materiał został zarejestrowany w Sali Prób Źle i Tanio w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też