Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Oskar Cyms

Oskar Cyms

Sprawdź wydarzenia
Oskar CymsSzczegółyOpisWydarzeniaOskar Cyms - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
23 lata
data urodzenia:
26.07.2000
miejsce urodzenia:
Nowe
dyscyplina:
piosenkarz
social media:

Opis

Nagrał piosenkę do filmowego hitu Netflixa "365 dni: Ten dzień". Jego singiel "Daj mi znać" z 2022 roku okrył się złotem. W 2023 roku zwyciężył w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" (wygrał też kilka poszczególnych odcinków). Wystąpił podczas Polsat SuperHit Festiwal w 2023 roku. Oskar Cyms pochodzi z miasteczka Nowe, położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Jest piosenkarzem i autorem tekstów.

Oskar Cyms - informacje o artyście

W 2021 roku wypuścił swoją pierwszą piosenkę – "Tyle bym dał". Rok później nagrał singiel "My Girl", który trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu Netflixa "365 dni: Ten dzień". Drugim utworem z 2022 roku jest "Daj mi znać", który cieszy się certyfikatem złotej płyty. Ostatnią piosenką z tego roku jest "All I Have". 2023 rok Oskar Cyms rozpoczął od singla "Nic więcej". Wypuścił także piosenkę "Niech mówią". Najnowszym utworem jest "Na niebie". Jednak tylko singiel "Daj mi znać" odniósł sukces.

W 2023 roku artysta wziął udział w 18. edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego na Polsacie. Oskar Cyms swoim występem otwierał całą edycję programu. Pierwszy raz miał maskę, występując na scenie. Uważa, że debiut był niezbyt udany, ale później piosenkarz odbił się i pokazał, co potrafi.

Odnosił kolejne sukcesy, wcielając się w Eminema, Passengera oraz pięknie kobiety: Lanę del Rey i Kasię Kowalską. Później przybrał postać Roberta Gawlińskiego. Występ był wspaniały, a Oskar Cyms żałował, że edycja programu zbliża się ku końcowi. W ostatnim występie wcielił się w Duncana Laurence’a, śpiewając jego piosenkę "Arcade". Jego marzeniem było zaśpiewanie nastrojowego hitu 2020 roku w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po tym występie Robert Janowski uściskał piosenkarza i wydusił z siebie, że występ był magiczny. Małgorzata Walewska cieszyła się, że mogła poznać tak utalentowanego muzyka. Chwaliła ona skalę głosu Oskara Cymsa oraz jego umiejętności techniczne. Paweł Domagała przyznał, że jest fanem Oskara. 

Gdy ogłoszono zwycięstwo, piosenkarz był stremowany. Na scenie przyznał, że pierwszy raz udało mu się cokolwiek wygrać. Od razu złożył wyrazy wdzięczności całej ekipie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz swoim bliskim. Czek na 100 tysięcy złotych, który otrzymał, przekazał fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Dla siebie nie zostawił ani złotówki z wygranej. Występ i zwycięstwo w programie dały artyście dużą rozpoznawalność i lepszy "drugi start" do kariery muzycznej. Wcielając się w różnych wykonawców, udowodnił, że ma niesamowite umiejętności wokalne i może podbić muzyczny rynek.

Oskar Cyms – dyskografia

Oskar Cyms wypuścił niewiele utworów. Jak na razie (sierpień 2023 roku) nie ma na swoim koncie ani jednej EPki ani albumu muzycznego. Możemy jednak posłuchać takich piosenek, jak:

  • "Tyle bym dał" (2021 rok),
  • "My Girl" (2022 rok),
  • "Daj mi znać" (2022 rok),
  • "All I Have" (2022 rok, nagrany z EMO),
  • "Nic więcej" (2023 rok),
  • "Niech mówią" (2023 rok),
  • "Na niebie" (2023 rok).

Jego najnowsza piosenka "Na niebie" w nieco ponad dobę uzyskała 50 tysięcy wyświetleń, o czym artysta poinformował na swoim instagramowym profilu. Muzyk pracuje nad kolejnymi utworami.

Oskar Cyms koncertuje w Polsce. Na swojego Instagrama wrzucił nagranie, na którym jest w szoku, patrząc na zgromadzoną widownię w Elblągu. Śpiewał też w Białymstoku, Warszawie, Mikołajkach, Łukowie, Opolu, Sosnowcu i wielu innych polskich miastach. Przed sobą ma jeszcze kilka koncertów w 2023 roku, m.in. w Kielcach podczas Magicznego Zakończenia Lata. 

Artysta na swoich profilach w mediach społecznościowych dzieli się czasem urywkami swojej prywatności, np. wrzucając zdjęcia z dzieciństwa z okazji Dnia Dziecka. Na jego profilu można też zobaczyć wszystkie jego wcielenia z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Piosenkarz udziela się charytatywnie.

Wydarzenia

Oskar Cyms - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Oskar Cyms?

Miejscowości, w których Oskar Cyms wystąpi w najbliższym czasie: Zabrze, Sopot.

Jakie są najlepsze piosenki Oskara Cymsa?
Według serwisu Spotify najczęściej słuchane są "Niech mówią" (ponad 3 miliony odsłuchań), „Daj mi znać” (ponad 7 milionów odsłuchań), "My Girl" (ponad 10 milionów odsłuchań), "Nic więcej" (niecałe 3 miliony odsłuchań) i "All I Have" (ponad 3 miliony odsłuchań).
Kiedy Oskar Cyms ma urodziny?
Nie wiadomo, kiedy dokładnie urodził się Oskar Cyms. Zdradził tylko, że w 2023 roku skończył 23 lata. Na Instagramie pojawił się post urodzinowy dokładnie 26 lipca 2023 roku, ale czy to prawdziwa data urodzin Oskara Cymsa – nie wiadomo. Na zdjęciu można było zobaczyć małego Oskara, który dmuchał świeczki na torcie przypominającym Pana Samochodzika.
Jaka jest najnowsza piosenka Oskara Cymsa?
Najnowsza piosenka to "Na niebie" z 2023 roku (stan na sierpień 2023 roku).
Na jakich playlistach na Spotify można znaleźć Oskara Cymsa?
Jego piosenki znalazły się na takich listach, jak "Polskie hity", "Hity Lata 2023", "Hity z radia 2023" oraz "Letni power".
Czy Oskar Cyms jest znany za granicą?
Jak na razie młody artysta jest znany i słuchany głównie w Polsce.

Fani lubią też

Zobacz też