Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Niall Horan

Niall Horan

Niall Horan OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Niall Horan to urodzony w 1993 roku pochodzący z Irlandii piosenkarz i autor tekstów, były członek zespołu One Direction, z którym wydał pięć albumów studyjnych Up All Night, Take Me Home, Midnight Memories, Four, Made in the A.M. W 2016 roku rozpoczął karierę solową, podczas której wydał dwa albumy: Flicker i Heartbreak Weather.

 

Niall Horan 

Aż trudno uwierzyć w to, że muzyka Nialla Hoarana tak bardzo podoba się publiczności. Artysta sprzedał już ponad 80 mln płyt na świecie. Koncertował z zespołem One Direction. Jeden z jego krążków z 2017 roku znalazł się na samym szczycie prestiżowej listy Billboardu. Platyna w USA i 20 innych krajach to sukces, jakiego mogą pozazdrościć Horanowi inni artyści. Dzięki miliardowym streamom w Internecie muzyka Nialla Horana znokautowała listę Top Albumów i Tunes w ponad 60 karajach na świecie. Na Kultowy Flickerze Horana znalazły się dwa platynowe single pn. This Town oraz Slow Hands, które zdobyło potrójną platynę! W ramach Flicker World Tour wyprzedały się wszystkie koncerty w wielu krajach i kontynentach, jak USA, UK, Singapur, Brazylia, Kanada, Australia i Europa.

Kariera i twórczość Nialla Horana

Niall Horan mimo młodego wieku (ur. 1993) podbił już wszystkie sceny światowe. Na koncertach Horana fani wykrzykują słowa piosenek i wspólnie śpiewają z artystą. Niall ma czarujący wygląd, nic więc dziwnego, że ten młody gwiazdor pop doczekał się już lalki ze swoją podobizną. Mimo to, twórczość i muzyka są dla niego cały czas number one. Artysta wydaje się odporny na wyznania miłosne fanek. W muzyce Nialla Horana widoczne są wpływy i inspiracje dokonaniami takich wykonawców, jak Bruce Springsteen czy Arctic Monkeys.

Muzyka Neilla Horana inspirowana jest też osobistymi doświadczeniami miłosnymi. Owocem licznych przeżyć, odczuć i przemyśleń jest album Heartbreak Weather, na którym można rozpoznać w utworach, co artysta czuje i jakie wnioski na przyszłość wyniósł z pasma osobistych zdarzeń. Jego muzyka to twórczy mix, w którym można usłyszeć i nowoczesny pop, i folk, hałaśliwy rock, a nawet nostalgiczny groove.

Koncerty Nialla Horana

Artysta miał wystąpić w Polsce w 2020 roku podczas długo wyczekiwanej trasy koncertowej Nice to Meet Ya Tour. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i koncert nie doszedł do skutku. Nie oznacza to, że koncert Nialla Horana nie odbędzie się w Polsce. Z pewnością nastąpi to w najbliższym czasie. Sam fakt, że bilety na koncert Horana w 2020 rozeszły się z prędkością światła świadczy o wielkiej popularności tego artysty w kraju nad Wisłą.

 

Źródło zdjęcia artysty: Universal Music Polska

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też