Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Mikołaj Wiśniosz

Mikołaj Wiśniosz

Mikołaj WiśnioszOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Młody artysta, tworzący unikalną na polskim gruncie mieszankę emo, pop punku i rapu po wydaniu swojego pierwszego albumu długogrającego "loveless monster" nie zwalnia tempa. 

Choć muzyka wiśniosza jest energetyczna, miejscami wręcz euforyczna, słowa, które z siebie wyrzuca zabierają słuchacza w mroczne i nieprzyjemnie znajome odmęty ludzkiego charakteru. Opisują one problemy, z którymi w  dzisiejszym świecie wielu z nas boryka się na co dzień.

Depresja, ciągła walka z uzależnieniem, poczucie zagubienia połączone ze znikomą chęcią bycia odnalezionym, zepsuta relacja z samym sobą, długi i wyczerpujący proces terapii, traumy rodzinne i toksyczni kochankowie - to tylko niektóre z tematów, jakich możemy się spodziewać po utworach wiśniosza.

Słuchacz może się też jednak zetknąć z bardziej optymistycznymi obserwacjami, głównie związanymi z ekscytacją, jaka idzie w parze z pogonią. Pogonią za szczęściem, za adrenaliną, za miłością i za naszym własnym kątem, który być może pewnego dnia będziemy w stanie nazwać domem.

Zanim zdołał uspokoić swoje demony w stopniu wystarczającym do rozpoczęcia prac nad obecnym projektem muzycznym, Mikołaj poświęcił dużo czasu na to, aby się odnaleźć. Ukończył studia aktorskie, grał w punkrockowym zespole w wielkiej Brytanii, a także przemierzył autostopem całą Amerykę Środkową.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też