Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Michał Pęszyński

Michał Pęszyński

Michał PęszyńskiSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Aktor teatralny

Opis

Michał Pęszyński to polski aktor teatralny, który współpracuje z Teatrem 21 w Warszawie. Interesuje się również sportem (zwłaszcza jeździectwem) oraz tańcem. Człowiek wielu talentów, charakteryzujący się odwagą, profesjonalizmem i podążaniem za marzeniami.

Teatr

Jedną z najważniejszych dziedzin życia dla Michała Pęszyńskiego jest oczywiście teatr. Aktor występuje przede wszystkim w warszawskim Teatrze 21, ale czasami można go też oglądać na deskach Nowego Teatru w Warszawie. W jakich spektaklach zagrał już Michał? Oto kilka tytułów:

 • „Upadki. Odcinek 2”,
 • „Tu bi-Szwat”,
 • „Tisza Be-Aw”,
 • „Statek miłości. Odcinek 1”,
 • „Superspektakl”,
 • „Portret”,
 • „PokaZ”,
 • „Pesach to święto wolności”,
 • „Jak przestałem być idealny”,
 • „Ja jestem ja”,
 • „Libido romantico”,
 • „Rodzina”,
 • „Indianie”,
 • „...i my wszyscy. Odcinek 0”.

Do każdego przedstawienia Michał podchodzi nad wyraz profesjonalnie, co podziwiający jego aktorski talent widzowie oczywiście bardzo doceniają. Poza teatrem Michał wolny czas poświęca na uprawianie sportu, choć świetnie czuje się też w rozmaitych pracach biurowych. Nowe wyzwania oznaczają dla niego wszechstronny rozwój, dlatego chętnie się na nie decyduje.

Michał Pęszyński a współpraca z innymi artystami

Spore doświadczenie aktorskie/teatralne sprawiło, że Michał Pęszyński poznał już wielu wspaniałych artystów. Współpracowali z nim już m.in.: Aleksandra Skotarek, Maciej Kasprzak, Wojciech Stępień, Katarzyna Żeglicka, Jan Adam Kowalewski, Piotr Swend, Julia Wyszyńska, Jacek Beler, Magdalena Koleśnik, Grzegorz Brandt, Anna Drózd, Teresa Foks, Maja Kowalczyk, Aleksander Orliński, Daniel Krajewski, Magdalena Świątkowska, Marta Stańczyk, Piotr Czempiński, Cecylia Sobolewska, Justyna Wielgus, Emilia Rajca czy też Martyna Peszko.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Michał Pęszyński?
Michał Pęszyński to sympatyczny polski aktor teatralny, który od długiego czasu związany jest z Teatrem 21 w Warszawie. Występował już też w warszawskim Nowym Teatrze. Bardzo ceni sobie nie tylko szeroko pojętą kulturę i sztukę, ale też sport (jeździectwo – z dużymi sukcesami) oraz taniec.
W jakich spektaklach teatralnych zagrał już Michał Pęszyński?
Michał Pęszyński wystąpił już w następujących przedstawieniach teatralnych: „Upadki. Odcinek 2”, „...i my wszyscy. Odcinek 0”, „Statek miłości. Odcinek 1”, „Tu bi-Szwat”, „Tisza Be-Aw”, „Portret”, „PokaZ”, „Superspektakl”, „Pesach to święto wolności”, Ja jestem ja”, „Libido romantico”, „Rodzina”, „Indianie” oraz „Jak przestałem być idealny”.
Jacy artyści współpracowali już z Michałem Pęszyńskim?
Z Michałem Pęszyńskim na przestrzeni ostatnich lat współpracowali już m.in. tacy artyści, jak: Anna Drózd, Teresa Foks, Piotr Swend, Grzegorz Brandt, Cecylia Sobolewska, Aleksander Orliński, Aleksandra Skotarek, Wojciech Stępień, Katarzyna Żeglicka, Maciej Kasprzak, Jan Adam Kowalewski, Martyna Peszko, Justyna Wielgus, Daniel Krajewski, Magdalena Świątkowska, Emilia Rajca, Maja Kowalczyk, Piotr Czempiński, Magdalena Koleśnik, Jacek Beler, Julia Wyszyńska czy też Marta Stańczyk.

Fani lubią też

Zobacz też