Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Maciej Mikołajczyk

Maciej Mikołajczyk

Maciej MikołajczykOpisWydarzeniaMaciej Mikołajczyk - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Maciej Mikołajczyk to aktor filmowy, teatralny oraz serialowy, znany szerokiej publiczności. Jak wygląda jego historia? Która rola przyniosła dla aktora największą popularność? Przyjrzyjmy się tej postaci z bliska.

Maciej Mikołajczyk i jego historia

Maciej Mikołajczyk urodził się oraz wychował w Łapach- małej miejscowości w województwie podlaskim. Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie to szkoła wyższa, której w 2008 roku aktor stał się absolwentem. Od tego czasu jego kariera zawodowa rozwija się dynamicznie.

Aktor nie udziela informacji na temat swojego życia prywatnego, chroniąc dobro swoich najbliższych przed światem mediów oraz opinii publicznej. 

Dorobek artystyczny Macieja Mikołajczyka

Maciej Mikołajczyk od 2007 roku związany jest z Teatrem Gudejko, jak również z Teatrem Capitol oraz WojArt Agencja Artystyczna. Popularnego aktora mogliśmy oglądać w takich spektaklach jak: "Goło i wesoło", "Wyzwolenie", "Zemsta", "Gwiazda na porannym niebie", "Rzeźbiarz", "Pseudonim Anoda", "Szczęściarz", "Zaakceptuje mnie", "Stracone zachody miłości", "Kwiaty polskie" oraz wiele innych znakomitych sztuk teatralnych na deskach wielu znanych teatrów. 

Oprócz tego, aktora możemy oglądać w wielu, różnorodnych i znanych produkcjach serialowych oraz filmowych. Do najbardziej znaczących tytułów w dorobku artystycznym Macieja Mikołajczyka zaliczyć można takie produkcje jak: "Zodiak", "Kryminalni", "Tor", "Rodzina Zastępcza", "Niania", "Magda M.", "Na Wspólnej", "M jak Miłość", "Egzamin z życia", "Dwie strony medalu", "Wataha", "Pogoda na piątek", "Ranczo", "Katyń", "Glina", "Na dobre i na złe", "Klan", "Prawo Agaty", "Ojciec Mateusz", "Echo serca" oraz wiele innych. 

Współpraca z innymi artystami 

W związku z pracą nad wieloma projektami artystycznymi, Mikołaj Mikołajczyk pracowała z wieloma wybitnymi artystami. Do najczęściej spotykanych osób świata sztuki zaliczyć można: Sławomira Orzechowskiego, Jacka Braciaka, Leszka Lichotę, Wojciecha Czerwińskiego, Michała Żurawskiego, Ireneusza Czopa oraz wielu innych. 

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Maciej Mikołajczyk - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Maciej Mikołajczyk?

Miejscowości, w których Maciej Mikołajczyk wystąpi w najbliższym czasie: Pruszków, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław, Grodzisk Mazowiecki, Szczecin, Bytom, Białystok.

Ile lat ma Maciej Mikołajczyk?
Maciej Mikołajczyk urodził się 21 września 1984 roku.
Ile wzrostu ma Maciej Mikołajczyk?
Maciej Mikołajczyk jest aktorem o wzroście 185 cm.
Krótka rola przyniosła Maciejowi Mikołajczykowi. największą popularność, mając na uwadze produkcje serialowe?
Największą popularność przyniósł mu serial Wataha i rola Piotra "Rambo". Produkcja emitowana była na kanale HBO. Aktor niezwykle miło wspomina produkcję serialu i panującą na planie atmosferę.

Fani lubią też

Zobacz też