Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Marcin Sójka

Marcin Sójka

Marcin Sójka OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Ten utalentowany artysta zabłysnął na scenie muzycznej dzięki zwycięstwie w 9. edycji The Voice of Poland. Zdobył również Opolską Karolinkę w 2019 roku. Publiczność poznała go jako sympatycznego i pogodnego człowieka o interesującej i ujmującej osobowości.

Marcin Sójka informacje

Jako kilkulatka Marcina Sójkę dostrzegli już Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. Marcin wystąpił w musicalu Piotruś Pan. Był realizatorem dźwięku w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, skąd pochodzi. Współpracował również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Największy sukces i rozgłos przyniosło mu jednak wystąpienie w 9. edycji The Voice of Poland. Trafił do drużyny prowadzonej przez Patrycję Markowską. Publiczność wtedy właśnie poznała pełnię talentu i duże możliwości Marcina Sójki. Dziś jako laureat tego prestiżowego konkursu zorganizowanego przez TVP2 i artysta z dorobkiem kilku singli i płyty może śmiało spoglądać w przyszłość. Marcin Sójka muzyka specjalnie dla kobiet, to coś, co zaskoczy płeć piękną, ale i wzruszy mężczyzn.

 

Natura obdarzyła go naprawdę niezwykłym głosem. Ten dar i ciężka praca Marcina Sójki nad swoim talentem zjednała mu rzesze fanów w całej Polsce. Single Marcina zyskały szeroki rozgłos. Można wymienić takie, jak Zaskakuj mnie, lepiej, Wróć czy Dalej. Wszystkie znalazły się na debiutanckim krążku artysty zatytułowanym Kilka prawd.

Marcin Sójka koncerty

Marcin Sójka dla kobiet to specjalna seria koncertów dedykowanych przez Marcina dla kobiet. Artysta poprzez swoją twórczość wyśpiewaną niebanalnym i bardzo oryginalnym głosem spenetruje najmniejsze zakamarki duszy mężczyzny, który dla kobiet jest w stanie zrobić wiele. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też