Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych piosenkarzy młodego polskiego pokolenia. Artysta zadebiutował w trzeciej edycji programu The Voice of Kids, gdzie oczarował zarówno prowadzących show trenerów jak i publiczność z całej Polski. Jego czysty, dźwięczny wokal można usłyszeć na pierwszym albumie artysty – Tamte Dni, a także na koncertach pop 2022.

Marcin Maciejczak – życiorys, początki kariery

Marcin Maciejczak pochodzi z Bartochowa w województwie łódzkim, ma starszą siostrę. Jego pierwszy kontakt z nauką muzyki rozpoczął się od nauki gry na pianinie, babcia namówiła młodego piosenkarza na lekcje wokalne.

Początkowo chłopak się opierał przed korepetycjami ze śpiewu, ale postanowił spróbować i zapisał się na zajęcia w Warckim Centrum Kultury, gdzie trafił na Jarosława Miłka, absolwenta Akademii Muzycznej w Łodzi, doświadczonego kompozytora, muzyka i nauczyciela śpiewu.

Jak pedagog sam przyznaje, od razu wiedział, że ma do czynienia z wielkim talentem: „Marcin ma coś, czego wiele osób nie ma. Są osoby, które mają głos, ale w momencie, kiedy śpiewają, nie potrafią skupić się tylko na śpiewaniu. Natomiast Marcin, kiedy zaczyna śpiewać, naprawdę, i to od maleńkiego chłopca, on po prostu jakby zamyka się w swoim świecie; istnieje muzyka i to, co ma do zrealizowania”.

Marcin Maciejczak zachwyca fanów nie tylko talentem wokalnym, ale również pomysłowymi klipami. Pierwszy raz szerszej publiczności pokazał się za pośrednictwem serwisu YouTube. Piosenkarz założył swój kanał w grudniu 2015 roku, mając zaledwie 9 lat.

Zaczął od publikacji coverów znanych utworów popowych we własnych aranżacjach. Klipy nagrywał własnym smartfonem, tworzył również pomysłowe scenografie i samodzielnie montował filmy. W 2016 wystąpił na wydarzeniu Open Hair Festiwal 2016. W tym samym roku spróbował swoich sił w castingu do Mam Talent, ale dopiero program The Voice of Kids przyniósł piosenkarzowi ogólnopolską popularność.

Marcin Maciejczak – koncerty pop, rozwój

Marcin Maciejczak w 2021 roku wydał swój debiutancki krążek zatutułowany Tamte Dni. Młody artysta został doceniony przez zawodowych muzyków. Na płycie występuje m.in. w duecie z Natalią Nykiel czy Justyną Steczkowską.

W ostatnich miesiącach Marcin nawiązał również współpracę z markami modowymi, oferującymi asortyment młodzieżowy, takimi jak Puma.

Bilety na koncerty pop 2022 i bilety na wydarzenia z udziałem artysty można nabyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu eBilet.pl Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Marcin Maciejczak – koncerty 2022

Marcin Maciejczak koncerty 2022 to możliwość spotkania z artystą podczas Olsztyn Green Festiwal, który odbędzie się w dniach 12-13-14 sierpnia na miejskiej plaży w Olsztynie. Artysta wystąpi u boku takich gwiazd jak: Daria Zawiałow, Kasia Lins, Baranovski, Mrozu, Artur Rojek, Fisz Emade Tworzywo, Zalia, Kaśka Sochacka oraz Natalia Szroeder.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Marcin Maciejczak: Baranovski, Kaśka Sochacka, Szeptucha, Artur Rojek, Kasia Lins, Natalia Szroeder, Zalia, Julia Wieniawa, Bovska, Monika Brodka, Ralph Kamiński, Mrozu, Tymek, Szczyl, Pezet, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Zdechły Osa,

 

Marcin Maciejczak - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Marcin Maciejczak wystąpi w: Olsztynie, Białymstoku
  • Marcin Maciejczak to polski i młody piosenkarz popowy, który zasłynął dzięki wygranej w programie The Voice Kids.
  • Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku.
  • Jednym z najbardziej znanych utworów piosenkarza jest "Jak gdyby nic". Ogromna sprzedaż płyty sprawiła, że otrzymał on platynową płytę.
  • Pierwszy album piosenkarza nazywa się "Tamte dni". Został wydany 11 czerwca 2021 roku.
  • Marcin Maciejczak współpracował z Natalią Nykiel, Luną i wieloma innymi artystami.
  • Marcin Maciejczak dotychczas wydał jeden debiutancki album, który miał swoją premierę 11 czerwca 2021 roku. Krążek Tamte Dni wypuściła wytwórnia Universal Music Polska.
  • Marcin Maciejczak to piosenkarz popowy, jego wokal okraszają instrumenty smyczkowe i elektroniczne dźwięki. W repertuarze można znaleźć sporo romantycznych ballad z wpadającymi w ucho, tanecznymi refrenami.
  • Kariera Marcina Maciejczaka rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy założył własny kanał na YouTubie, a nabrała rozpędu w 2020 roku od udziału w trzeciej edycji programu The Voice of Kids, artysta miał wówczas 14 lat.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marcin Maciejczak
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Marcin Maciejczak BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Białystok New Pop Festival 2022

zwiń rozwiń i KUP BILET

Białystok
sprawdzanie dostępności
od 89 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Białystok
27.08
sprawdzanie dostępności
od 57 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Białystok
28.08
sprawdzanie dostępności
od 57 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Olsztyn
13.08
sobota, 16:00
CRS Ukiel
sprawdzanie dostępności
od 79 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/