Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Mad Tsai

Mad Tsai

Mad TsaiSzczegółyOpisWydarzeniaMad Tsai - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Stany Zjednoczone
dyscyplina:
Piosenkarz pop
social media:

Opis

Mad Tsai to urodzony na początku XXI wieku amerykański piosenkarz pop oraz autor tekstów. Sporą popularność zyskał przede wszystkim w mediach społecznościowych, co skutecznie przeniósł później na muzyczny rynek.

Jego poważna kariera na dobrą sprawę rozpoczęła się w okolicach roku 2020. Wtedy to amerykańscy miłośnicy muzyki pop mogli posłuchać jego utworów i przekonać się o jego dużym talencie. Zaowocowało to również wzrostem rozpoznawalności m.in. na terenie Kanady.

Docenienie kreatywności

Słuchaczom spodobała się przede wszystkim kreatywność amerykańskiego artysty, której z pewnością nie można mu odmówić. Można było ją zauważyć m.in. w takich numerach, jak:

  • „Boy Bi”,
  • „That Friend”,
  • „Heartbreak honeymoon”.

Wydawało się, że już po wypuszczeniu kilku numerów Mad ma ogromną grupę fanów na TikToku, ale kolejne kawałki, które pojawiły się na rynku sprawiły, że zaczęło ich przybywać w jeszcze szybszym tempie.

Kilka hitów

Co prawda muzyczny dorobek amerykańskiego artysty pop nie jest jeszcze może zbyt okazały, ale Mad ma na swoim koncie kilka wielkich hitów. Są to takie utwory, jak:

  • „Killer Queen”,
  • „Stacy’s brother”,
  • „In My Head”,
  • „Mad’s World”,
  • „Boys Beware”.

O tych numerach usłyszała przede wszystkim spora część słuchaczy popu na terenie Ameryki Północnej.

Debiutancka EP-ka i koncerty

Mad Tsai może się też pochwalić debiutancką EP-ką o nazwie „Homecoming!”, którą wydał w 2022 roku. Poza numerami „Heartbreak honeymoon”, „Boy Bi”, „That Friend” oraz „Killer Queen” znalazły się tam też dwa inne kawałki – „Stupid Games” i „Lover Boy”. Krążek spotkał się z bardzo dobrym odzewem ze strony młodych, jak i nieco starszych słuchaczy muzyki pop.

Tsai skupia się na razie na rozwoju solowej kariery, nie angażując się zbyt często we współprace z innymi artystami. Wystąpił już dla swoich wiernych fanów m.in. w Los Angeles.

Artysta stara się dbać o to, aby mieć ze swoimi fanami świetny kontakt, głównie na profilach znajdujących się w mediach społecznościowych, ale też na koncertach. Dzięki temu słuchacze uważają go za jednego z bardziej sympatycznych artystów młodego pokolenia w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z tego względu jego popularność rośnie z każdym kolejnym tygodniem.

Kategorie:piosenkarze pop

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Mad Tsai - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Mad Tsai?

Miejscowości, w których Mad Tsai wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Gdzie urodził się Mad Tsai i jaką muzykę wykonuje?
Mad Tsai to piosenkarz pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, który świetnie czuje się w muzyce pop.
Jaką EP-kę wypuścił na rynek Mad Tsai?
Mad Tsai w 2022 roku wypuścił na rynek wyjątkową EP-kę, którą zatytułował „Homecoming!”. Jest ona potwierdzeniem jego muzycznego talentu oraz wielkiej kreatywności.
Jakie numery posiada w swoich zbiorach Mad Tsai?
Mad Tsai zdążył już wydać wiele ciekawych numerów, wśród których znajdują się takie kawałki, jak: „Killer Queen”, „Stacy’s brother”, „Boys Beware”, „Boy Bi”, „That Friend”, „In My Head”, „Mad’s World” czy też „Heartbreak honeymoon”.
Czy Mad Tsai jest tylko piosenkarzem?
Mad Tsai to nie tylko utalentowany amerykański piosenkarz, ale też autor tekstów.

Fani lubią też

Zobacz też