Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Thirty Seconds to Mars

Thirty Seconds to Mars

Organizator: Live Nation

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na drugi w tym roku koncert Thirty Seconds To Mars w Polsce! Zespół z wielokrotną platyną na koncie Thirty Seconds to Mars wystąpi ponownie w Polsce w ramach trasy The Monolith Tour. Koncert odbędzie się już 29 sierpnia 2018 w TAURON Arena Kraków. Jako support zagra Natalia Nykiel. Thirty Seconds to Mars bilety na koncert w Krakowie w sprzedaży! 

Koncert Thirty Seconds To Mars TIMING:

17:30 - Early Entrance

18:00 - wejście

19:30 - Natalia Nykiel

20:30 - Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Niedawno zaprezentowali singiel “Dangerous Night” z ich nadchodzącego, piątego albumu studyjnego. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

 

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.  Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym 5 albumem planowanym na przyszły rok.

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Zapraszamy do kupna biletów na koncert Thirty Seconds To Mars Polska 2018!30 STM! The Monolith Tour koncerty!

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też