Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz TańculaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Aktor filmowy i serialowy, zawodnik MMA oraz wokalista
social media:

Opis

Arkadiusz Tańcula (Aroy) to bardzo popularna postać w świecie walk typu freak-fight. To niezwykle charyzmatyczny, odważny i pewny siebie zawodnik MMA, związany przede wszystkim z organizacją "Fame MMA", chociaż na swoim koncie ma również walkę dla organizacji "Silesian MMA".

Arek poza występami na galach freak-fight jest również aktorem. Występował w wielu różnych produkcjach, a miłośnicy spędzania wolnego czasu przed telewizorami bardzo cenią sobie jego nietuzinkową postać. Arkadiusz wciela się w przeróżne role i za każdym razem daje z siebie absolutne sto procent możliwości, tak jak w oktagonie.

Arkadiusz Tańcula - dotychczasowy dorobek (Fame MMA, freak fight)

Jeśli chodzi o dotychczasowy dorobek sportowy Arkadiusza Tańculi w świecie MMA warto rozpocząć od tego, że jego pierwsza poważna walka miała miejsce w 2019 roku. Wtedy to zaprezentował się kibicom podczas gali Silesian MMA Challenge 2. Jego rywalem był Dariusz Sierhej, a Arek zapisał na swoim koncie zwycięstwo. Później jego kariera w świecie walk typu freak-fight potoczyła się błyskawicznie. Został zakontraktowany przez federację Fame MMA i stoczył dla niej następujące pojedynki:

 • Fame MMA 6 - walka z Alanem Kwiecińskim - zwycięstwo,
 • Fame MMA 7 - walka z Pawłem Tyburskim - porażka,
 • Fame MMA 10 - walka z Mateuszem Murańskim - zwycięstwo,
 • Fame MMA 11 - walka z Marcinem Malczyńskim - zwycięstwo,
 • Fame MMA 12 - walka z Jackiem Murańskim - zwycięstwo,
 • Fame MMA 15 - walka z Jackiem Murańskim + walka z Mateuszem Murańskim (rewanże) - dwa zwycięstwa.

Jak widać Arek lubi spore wyzwania i na jednej gali potrafi się pojedynkować z dwoma różnymi zawodnikami. Już samo to wskazuje na jego wielką odwagę i determinację w dążeniu do wyznaczonego celu. W niedalekiej przyszłości Arkadiusz Tańcula zawalczy z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką o pas mistrzowski w kategorii średniej (gala Fame MMA 18). Z pewnością będzie to jedna z najbardziej emocjonujących walk typu freak-fight. Warto już teraz zarezerwować sobie miejsce na ten pojedynek, ponieważ obaj zawodnicy nigdy nie odpuszczają i zawsze walczą do ostatnich sił.

Arkadiusz Tańcula - dotychczasowy dorobek aktorski

Jak już zostało wspomniane, Arkadiusz Tańcula jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem MMA, ale też aktorem. Do tej pory można było go podziwiać w takich produkcjach, jak:

 • "Pierwsza miłość",
 • "Policjantki i policjanci",
 • "Lombard. Życie pod zastaw",
 • "Mersal",
 • "Fighter",
 • "Supernova",
 • "Zakochani po uszy",
 • "Szpital",
 • "Borys".

Trochę się tego uzbierało, ale z pewnością nie jest to jeszcze ostatnie słowo Arkadiusza Tańculi. Arek musi się obecnie skupić na kilku różnych rzeczach, więc nie starcza mu czasu na realizowanie wszystkich swoich planów, ale w przyszłości może się to oczywiście zmienić.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Na jakich galach występował już Arkadiusz Tańcula?
Arkadiusz Tańcula występował przede wszystkim na galach związanych z federacjami "Fame MMA" oraz "Silesian MMA".
Z jakimi zawodnikami mierzył się już Arkadiusz Tańcula?
Arkadiusz Tańcula mierzył się już z takimi zawodnikami, jak: Dariusz Sierhej (zwycięstwo), Alan Kwieciński (wygrana), Paweł Tyburski (porażka), Marcin Malczyński (zwycięstwo), Jacek Murański (dwie wygrane) oraz Mateusz Murański (dwa zwycięstwa). W najbliższej przyszłości stoczy walkę o pas mistrzowski kategorii średniej federacji "Fame MMA" z Maksymilianem Wiewiórką ("Fame MMA 18").
W jakich produkcjach filmowych/serialowych wystąpił Arkadiusz Tańcula?
Arkadiusz Tańcula wystąpił już w takich filmach i serialach, jak: "Pierwsza miłość", "Policjantki i policjanci", "Lombard. Życie pod zastaw", "Mersal", "Fighter", "Supernova", "Zakochani po uszy", "Szpital" oraz "Borys".
W jakich miastach pojedynkował się Arkadiusz Tańcula?
Arkadiusz Tańcula zaprezentował się fanom w kilku polskich miastach, a konkretniej w Mysłowicach, Łodzi, Gliwicach oraz Gdańsku/Sopocie (Trójmieście).
Pod jakim pseudonimem znany jest Arkadiusz Tańcula?
Arkadiusz Tańcula znany jest główny pod jednym pseudonimem - Aroy.

Fani lubią też

Zobacz też