Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach

Katowice, Rynek 10
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w KatowicachOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego to jeden z najbardziej popularnych obiektów kulturalnych na mapie miasta. Zlokalizowany jest przy Rynku 10 w Katowicach.

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach – o obiekcie

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego jest zaliczany do największych teatrów Górnego Śląska. Budynek został wyposażony w cztery sceny, na których rozgrywają się najciekawsze i najpopularniejsze sztuki polskiej i zagranicznej sceny teatralnej. Bogata oferta organizowanych tu wydarzeń kulturalnych stanowi wyjątkową propozycję do spędzenia czasu wolnego. Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego to spektakle, które od lat dostarczają ludziom mnóstwa fantastycznej rozrywki.

Organizowane przez Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach wydarzenia to m.in. spektakle teatralne, które trafią w nawet w te wysublimowane gusta. Obiekt ten stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników kultury. Wszelkie odbywające się w teatrze wydarzenia wzbudzają duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i okolic, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie sprzedanych biletów.

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach – wydarzenia

Na organizowanych w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach wydarzeniach goszczą znani artyści teatralni z Polski i zza granicy. Spektakle teatralne przyciągają publiczność zainteresowanych z całej Polski. Repertuar eventów kulturalnych obfituje również w propozycje dla najmłodszych. Jakie wydarzenia zorganizował Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego? Spektakle teatralne m.in. "What the heil?!", "Himalaje", "Pod presją" czy "Potop" to wybrane propozycje stanowiące obowiązkowy punkt na liście miłośników teatru.

Na wiele wydarzeń organizowanych przez Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, bilety można zamówić za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl. Wystawiane w obiekcie widowiska zyskują aprobatę zarówno miłośników teatru, jak i osobom, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z tym rodzajem sztuki. Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – spektakle są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Organizowane w obiekcie atrakcje to szereg ciekawych propozycji z udziałem znanych i lubianych artystów, znanych m.in. z filmów i seriali. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez internet.

Bogaty repertuar wydarzeń Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego stanowią atrakcje z udziałem znanych i cenionych artystów, gwarantujących wiele emocji i niezapomnianych przeżyć. Kalendarium eventów kulturalnych zapowiada się niezwykle ciekawie, uwzględniając oczekiwania widzów o zróżnicowanych zainteresowaniach i preferencjach. Na nadchodzące spektakle organizowane przez Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, bilety są do nabycia na stronie eBilet.pl.

Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące organizowanych w obiekcie eventów publikowanych na stronie internetowej. Na odwiedzających Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach czeka wiele niezapomnianych atrakcji rozrywkowych. Spektakle teatralne cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem widzów w każdym wieku. To dobra alternatywa na spędzenie czasu w wolny wieczór.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego?
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego znajduje się przy Rynku 10 w Katowicach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego?
W Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego odbyły się spektakle teatralne, takie jak m.in. „Inteligenci”, „Testosteron”, „Koszt życia”, „Pokora” oraz wiele innych, wspaniałych przedsięwzięć.
Kiedy został utworzony Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego?
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego został utworzony w 1907 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn