Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce STUDIO 2400

STUDIO 2400

Warszawa, Łubinowa 4 A
STUDIO 2400OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Znajdujące się przy ulicy Łubinowej 4A Studio 2400 w Warszawie zawdzięcza swoją nazwę dostępnej powierzchni. Obiekt ten stanowi jeden z najbardziej imponujących obiektów telewizyjno-filmowych w Polsce – wybudowane w 2023 roku Studio 2400 bez wątpienia należy do ścisłej czołówki największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie sal, a jego nowoczesna architektura i funkcjonalność sprawiają, że doskonale sprawdza się ona nawet przy najbardziej wymagających produkcjach.

Studio 2400 to ok. 2400 m2 przestrzeni, którą można podzielić z użyciem mobilnej ściany akustycznej na dwa niezależne studia o powierzchni 1200m2 każde. Dzięki wynoszącej 18 metrów wysokości i betonowej podłodze o udźwigu 2 ton/m2, organizowane w Studio 2400 koncerty mogą z powodzeniem wykorzystywać zaawansowaną scenografię i efekty estradowe. Aby zapewnić reżyserom możliwie największy komfort pracy, Studio 2400 posiada nowoczesne przyłącza światłowodowe i kamerowe, dostosowane do potrzeb najnowszej technologii transmisyjnej.

Ośrodek telewizyjno-filmowy dysponuje również w pełni wyposażonym zapleczem produkcyjnym, uwzględniającym m.in. garderobę, charakteryzatornię, magazyny kostiumów, pokoje produkcji, stylistów i wiele innych. Najwyższa jakość pracy i realizowanych nagrań jest możliwy m.in. dzięki zaawansowanym systemom klimatyzacji oraz obecności własnej stacji zasilającej, gwarantującej nieprzerwaną pracę studia nawet w niesprzyjających warunkach.

Studio 2400 – wydarzenia

Jednym z pierwszych zorganizowanych w Studio 2400 wydarzeń, był koncert w ramach "Aquaria Tour" Dody – impreza ta stanowiła przełom na polskiej scenie muzycznej, będąc pierwszym multimedialnym show tego typu w kraju. Doda, niezaprzeczalna ikona sceny popowej, zaprosiła publiczność do zanurzenia się w magicznym świecie czterech żywiołów. Zorganizowany w Studio 2400 koncert wykraczał poza znane nam ze scen muzycznych. Połączenie fascynującej scenografii, zapadającej w pamięć choreografii i naturalna charyzma Dody sprawiły, że widzowie mogli przenieść się na chwilę do innego świata. 

Artystka zaprezentowała swoje największe hity z albumu "Aquaria", który zyskał duże uznanie zarówno wśród krytyków, jak i fanów. Album ten pokrył się platyną w krótkim czasie po premierze, a single z tej płyty biły rekordy popularności na platformie YouTube. Koncerty w ramach "Aquaria Tour" to prawdziwa uczta dla zmysłów – widzowie nie tylko mieli okazję posłuchać wspaniałych utworów, ale także doświadczyć ich w pełni dzięki innowacyjnym elementom show. "Aquaria Tour" to nie tylko wielki powrót Dody na scenę muzyczną po trzyletniej przerwie, ale także ukoronowanie jej ciężkiej pracy, którą fani mogli obserwować przez wiele miesięcy w programie "Doda. Dream Show". 

Studio 2400 – bilety

Studio 2400 w Warszawie to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających producentów i twórców. Jego nowoczesność, funkcjonalność i dbałość o detale sprawiają, że jest to miejsce, gdzie marzenia o wielkich produkcjach stają się rzeczywistością.

Planujesz doświadczyć na własne oczy nowoczesnej technologii, którą przepełnione jest Studio 2400? Bilety na nadchodzące wydarzenia będą dostępne m.in. na platformie sprzedażowej eBilet.pl. Już dziś zarezerwuj swój udział w niesamowitych spektaklach i spędź wyjątkowe chwile w jednym z najbardziej innowacyjnych obiektów telewizyjno-filmowym w Polsce.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Studio 2400?
Studio 2400 znajduje się w kompleksie telewizyjno-filmowym Łubinowa 4A, mieszczący się pod tym samym adresem w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Studio 2400?
Zaplanowane w Studio 2400 wydarzenia będą obejmować m.in. produkcje telewizyjne, koncerty, transmisje sportowe oraz widowiska.
Kiedy zostało otworzone Studio 2400?
Studio 2400 zostało zbudowane w 2023 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też