Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie

Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie

Warszawa, Grzybowska 56
Sobremesa Tapas Bar Browary WarszawskieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie to restauracja odznaczona prestiżowym certyfikatem "Restaurant from Spain", który przyznawany jest przez Ambasadę Hiszpanii lokalom będącym symbolem najwyższej jakości i autentyczności kuchni hiszpańskiej. Jak zapewniają właściciele, wszystkie dania przygotowywane są z użyciem oryginalnych, importowanych z Hiszpanii produktów, co sprawia, że ich smak i jakość są niezrównane.

Warszawska Sobremesa Tapas Bar to nie tylko restauracja – lokal ten stanowi dodatkowo miejsce, gdzie regularnie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia tematyczne, spotkania z przyjaciółmi, integracje firmowe czy romantyczne kolacje. Goście mogą skorzystać z takich udogodnień, jak menu cateringowe oraz degustacyjne, spersonalizowane słodkości, pokaz iluzjonistyczny czy muzyka na żywo.

Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie – wydarzenia tematyczne

Ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy cieszą się eventy tematyczne. W lokalu regularnie organizowany jest tzw. speed dating – forma randkowania, która umożliwia singlom spotkanie wielu potencjalnych partnerów podczas krótkich, często zaledwie kilkuminutowych randek. Po zakończeniu spotkania uczestnicy oceniają, czy chcieliby poznać daną osobę bliżej, oznaczając to na specjalnym formularzu. Speed dating stanowi zatem doskonały sposób na poznanie wielu osób w stosunkowo krótkim czasie – można dzięki temu uniknąć nieudanych randek, skupiając się na tych osobach, które wydają się najbardziej kompatybilne.

Organizowane przez Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie wydarzenia dla singli dostosowywane są często do różnych grup i zainteresowań uczestników. W warszawskiej restauracji odbywają się m.in. eventy randkowe dla podróżników, podczas których możesz spotkać osobę, która podziela Twoją pasję do odkrywania świata. Goście Sobremesa Tapas Bar rozmawiają wówczas o swoich podróżniczych doświadczeniach, marzeniach czy zainteresowaniach kulturowych.

Speed dating dla osób z wyższym wykształceniem to z kolei wydarzenie skierowane do randkowiczów, którzy ukończyli uczelnie wyższe – tego rodzaju event może pomóc w znalezieniu partnera, który ceni intelektualne rozmowy i podobne zainteresowania naukowe. Inne rodzaje eventów dla singli to np. speed dating dla chrześcijan czy osób między 40. a 55. rokiem życia.

Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie – bilety na wydarzenia

Planujesz przeprowadzkę do stolicy i szukasz nowych znajomości? Speed Friending to event, podczas którego możesz nawiązywać nowe przyjaźnie z osobami o podobnych zainteresowaniach. To doskonała okazja dla ludzi, którzy chcą rozszerzyć swój krąg przyjaciół lub po prostu nawiązać nowe znajomości.

W trakcie wydarzenia uczestnicy spotykają się w niewielkich grupach lub w parach i mają określony limit czasu na rozmowę z każdą biorącą udział w imprezie osobą. Czas trwania rozmowy jest krótki – zazwyczaj wynosi od 2 do 5 minut, podobnie jak w przypadku speed datingu.

Do głównych celów speed friendingu należy nawiązywanie nowych znajomości oraz rozwijanie umiejętności społecznych – dla osób nieśmiałych lub tych, którzy chcą poprawić swoje zdolności komunikacyjne, wydarzenia tego rodzaju stanowią doskonałą okazję do praktykowania rozmowy z różnymi charakterami. Bilety na warszawskie eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, np. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie?
Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie znajduje się w stolicy przy ulicy Grzybowskiej 56.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie?
Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie organizuje najczęściej eventy tematyczne, np. speed dating oraz speed friending. Bilety na wydarzenia dostępne są w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy zostało otworzone Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie?
Sobremesa Tapas Bar wprowadził się do Browarów Warszawskich w 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też