emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta Eli & Fur

Eli & Fur

Eli & FurOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Eli & Fur to doskonale znany duet DJ-ek, pochodzący z Wielkiej Brytanii, a konkretniej z Londynu. Popularny duet tworzą Eliza Noble i Jennifer Skillman. Kobiety specjalizują się w tworzeniu muzyki z gatunku house oraz deep house. Eli & Fur to nie tylko DJ-ki, ale też producentki muzyczne, piosenkarki oraz autorki tekstów. Jak widać rozwijają swój talent na wielu płaszczyznach i wychodzi im to nad wyraz dobrze. Dzięki temu zdobyły dużą popularność nie tylko w Anglii, ale też w Polsce i innych zakątkach Europy.

Eli & Fur: krótka historia

Eli & Fur mają bardzo duże doświadczenie sceniczne i są lubiane przez młodszych, jak i dużo bardziej doświadczonych odbiorców. Zyskały też ogromną sympatię ze strony koleżanek i kolegów z branży, co pozwoliło im współpracować z wieloma cenionymi artystkami i artystami. Duet stara się łączyć w sobie elementy muzyki house oraz dance. Eli & Fur występowały m.in. na terenie Stanów Zjednoczonych, ale też w Polsce. Pojawiły się na płockim festiwalu o nazwie Audioriver. Duet jest kojarzony z trzema głównymi wydawnictwami muzycznymi: NYX Music, Anjunadeep (Anjunabeats) oraz Defected Records. 

Eli & Fur: dotychczasowy dorobek muzyczny

To odpowiednia pora, aby zabrać się za wnikliwe przeanalizowanie dotychczasowego dorobku muzycznego angielskiego duetu Eli & Fur. Kariera artystek zaczęła się rozwijać w okolicach roku 2012/2013. Wtedy to na rynku pojawił się utwory o nazwie "Sea of Stars" oraz "Nightmares". Absolutnym hitem okazał się natomiast kawałek pod tytułem "You're So High", który do teraz cieszy się wielką popularnością wśród słuchaczy muzyki house i bez problemów można go odnaleźć na ogólnodostępnych platformach muzycznych. Eli & Fur mają na swoim koncie cztery EP-ki:

  • "Illusions" (2013),
  • "California Love" (2015),
  • "Night Blooming Jasmine" (2018),
  • "Into The Night" (2019).

Dochodzi do tego jeden album studyjny "Found in the Wild" (2021) oraz jeden album typu remix "Found in the Wild (Remixed) - również 2021 rok. Jeśli chodzi o najbardziej znane utwory brytyjskiego duetu (poza tymi wspomnianymi wyżej) nie można zapomnieć o takich kawałkach, jak: "Let it Go", "Feel the Fire", "Hold Me Down", "On My Own", "Otherside", "Walk the Line", "Carbon", "Temptation", "Pegasus" czy też "Where I Find My Mind". 

Eli & Fur: współpraca, powiązani artyści

Z uwagi na swój spory talent muzyczny oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne, Eli & Fur nie miały problemów, aby zachęcić do współpracy dobrze znane gwiazdy. W tej grupie znaleźli się m.in.: Davidian, TACHES, Clancy, MEDUZA, MANIK, Way Out West, CamelPhat czy też Erick Morillo. Jednocześnie angielski duet występował już na jednej scenie m.in. z takimi artystami, jak: The Blaze, Vacos Malcolm, Joyhauser, Gorgon City, Redpill, Tim Reaper, Wilkinson, Horse Meat Disco, Cormac, Octo Octa, Ane, Foxall, Bert, Last Robots, Baasch, Band From Space, Alan Fitzpatrick, Echonomist, Burr Oak, Harriet Jaxxon, Ola Teks, Alinka, Deaf Can Dance, Karol Alexander, Carlita, Damian Lazarus, Dan Shake, Sevdaliza, Solomun czy też Mall Grab. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi duet DJ-ek Eli & Fur i kto wchodzi w jego skład?
Duet Eli & Fur pochodzi z Wielkiej Brytanii, a konkretniej z Londynu. W jego składzie znajdują się Eliza Noble i Jennifer Skillman.
Jakie utwory, EP-ki i albumy ma na swoim koncie duet Eli & Fur?
Duet Eli & Fur ma na swoim koncie cztery EP-ki: "Illusions", "California Love", "Night Blooming Jasmine" oraz "Into The Night". Dochodzi do tego album studyjny o nazwie "Found in the Wild" oraz album typu remix "Found in the Wild (Remixed)". Jeśli chodzi o najpopularniejsze utwory brytyjskiego duetu, są to na pewno: "You're So High", "Let it Go", "Feel the Fire", "Hold Me Down", "On My Own", "Otherside", "Walk the Line", "Carbon", "Temptation", "Pegasus", "Sea of Stars", "Nightmares" czy też "Where I Find My Mind".
Z kim współpracował/współpracuje duet Eli & Fur?
Artystki współpracowały/współpracują z takimi gwiazdami, jak: Davidian, TACHES, Clancy, MEDUZA, MANIK, Way Out West, CamelPhat czy też Erick Morillo.
Z jakimi wytwórniami muzycznymi jest kojarzony duet Eli & Fur?
Popularny duet jest kojarzony z trzema wytwórniami muzycznymi: NYX Music, Anjunadeep (Anjunabeats) oraz Defected Records.
W jakich gatunkach muzycznych specjalizuje się brytyjski duet DJ-ek Eli & Fur?
Brytyjski duet DJ-ek Eli & Fur specjalizuje się w tworzeniu muzyki spod szyldu deep house oraz house. Artystki pojawiły się już m.in. w Polsce, podczas płockiej imprezy Audioriver.

Fani lubią też

Zobacz też