Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Restauracja Antonińska

Restauracja Antonińska

Leszno, Jana Ostroroga 8a
Restauracja AntonińskaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Restauracja Antonińska to wyjątkowy punkt na mapie Leszna. Obiekt wchodzi w skład stylowego Kompleksu Antonińska, który tworzą: trzygwiazdkowy hotel, restauracja oraz nowoczesne apartamenty. Całość mieści się w efektownych budynkach – ponad stuletnim, odrestaurowanym folwarku oraz nowo wybudowanej placówce, która zlokalizowana jest w sąsiedztwie.

Goście mogą skorzystać w licznych udogodnień. Na terenie kompleksu znajdują się bowiem: 3 sale wielofunkcyjne, hotelowy klub, solankowe Wellness oraz podziemny garaż. Apartamenty wyposażone są w dwie lub trzy sypialnie z prywatną łazienką oraz częścią kuchenną.

Strefa wellness to z kolei bogaty wybór różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej. Goście mogą skorzystać z masażów leczniczych lub rehabilitacyjnych, sauny fińskiej oraz solanki.

Jak zapewniają gospodarze, Kompleks Antoniński to także doskonała kuchnia. Mieszkańcy Leszna i okolic mogą skorzystać z oferty restauracji, której menu bazuje na atrakcyjnych, sezonowych produktach najwyższej jakości.

Restauracja Antonińska – wydarzenia okolicznościowe

Na terenie obiektu regularnie organizowane są różnorodne przyjęcia okolicznościowe. Kompleks stanowi doskonałe miejsce do wyprawienia bajkowego wesela, które na długo zapisze się w pamięci pary młodej oraz jej gości. Przyjęcia weselne liczą najczęściej do 110 uczestników, którzy mogą zasiąść przy prostokątnych lub okrągłych stołach. Warto także dodać, że gospodarze oferują młodym kompleksowe wsparcie na każdym z etapów organizacji wydarzenia.

Restauracja Antonińska – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Hotel & Restauracja Antonińska? Koncerty odbywają się tutaj regularnie, za każdym razem przyciągając całe tłumy zainteresowanych. W ostatnim czasie na terenie kompleksu wystąpił m.in. djpolack, który zadbał o oprawę muzyczną wyprawionej z okazji Andrzejek imprezy. Bilety za wstęp dla pary oscylowały w granicach 390 złotych, a w skład całego pakietu wchodziło pełne menu oraz welcome drink.

Sporym zainteresowaniem miłośników muzyki cieszył się także występ Ivanny Saviuk, która tej jesieni zawitała w Restauracji Antonińskiej. Bilety na koncert artystki zdobyli przede wszystkim fani jazzowych dźwięków. Piosenkarka zaprezentowała widowni swój bogaty repertuar, w którym dominowały energiczne utwory jazz w stylu retro.

Restauracja Antonińska – bilety na wydarzenia

Warsztaty i eventy tematyczne to kolejne z imprez, jakie organizuje Restauracja Antonińska. Wydarzenia dedykowane są m.in. miłośnikom win, którzy mają okazję posmakować trunki pochodzące z najsłynniejszych polskich winnic. Bilet na tego rodzaju spotkanie pozwala zarówno na degustację win, jak i odpowiednio dobranych do nich dań.

Restauracja Antonińska organizuje także kolacje grillowe, podczas których posłuchać można bajkowej muzyki granej na żywo. Szefowie kuchni serwują wówczas takie dania, jak m.in. ratatouille z serem halloumi czy filet z indyka curry.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja Antonińska?
Kompleks znajduje się w Lesznie na ulicy Jana Ostroroga 8A. Obiekt dostosowany jest do wymagań osób z niepełnosprawnościami.
Jakie wydarzenia odbywają się w Restauracji Antonińska? Koncerty i imprezy tematyczne
Na terenie Restauracji Antonińskiej odbywają się różnorodne eventy, które przypadną gościom w każdym wieku. Koncerty, degustacje czy cykliczne spotkania z muzyką na żywo – gospodarze dbają o komfort każdego z przybyłych.
Kiedy została otworzona Restauracja Antonińska?
Obiekt rozpoczął działalność w 2015 roku. Budynek, w którym znajduje się Hotel & Restauracja Antonińska, wzniesiono już około 1900 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też