Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej

Leszno, Krótka 5
Aula Wyższej Szkoły HumanistycznejOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

WSH uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie. Uczelnia posiada własną, bardzo dobrze wyposażoną aulę amfiteatralną, potrafiącą pomieścić około 500 osób. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Krótkiej 5 w Lesznie.

 

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej – o obiekcie

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie to doskonałe miejsce do organizowania niezapomnianych eventów dla widzów z Leszna i okolic. Wizyta w tym obiekcie to doskonały sposób spędzenia czasu w gronie przyjaciół czy rodziny. Wydarzenia w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to m.in. spektakle teatralne, cieszące się dużym zainteresowaniem.

 

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej – spektakle teatralne

Spektakle w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to przedstawienia na najwyższym poziomie. Uczelnia oferuje widzom niezapomniane atrakcje. Odbywające się w obiekcie występy to wybitne role cenionych artystów polskiej sceny teatralnej. Wydarzenia kulturalne są okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego, poznania kultury na nowo oraz spędzenia czasu w gronie najbliższych. Pokazy znakomitych sztuk teatralnych cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiej publiczności.

 

Jakie eventy odbyły się w Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej? Spektakle, które można było zobaczyć na scenie to m.in. „Prywatna klinika”, „Dobrze się kłamie”, „Kolacja dla głupca”, „Pikantni”, „Szalone nożyczki” – a to wszystko w gwiazdorskiej obsadzie!

 

Wśród wydarzeń w Wyższej Szkole Humanistycznej znalazły się również niezapomniane koncerty Macieja Maleńczuka, Teresy Werner, Voo Voo oraz muzyczny spektakl „Daisi”, który przeniósł publiczność do pięknej, tętniącej życiem Gruzji.

 

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej wydarzeniawielkie widowiska, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy Leszna i okolic. Oprócz spektakli teatralnych, na scenie WSH można było zobaczyć również występy komediowe z udziałem Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Ani Mru Mru czy Kabaretu Nowaki. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej, bilety dostępne są online. Eventy kulturalne w WSH są gwarancją niezapomnianych i wyjątkowych emocji.

 

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej – wydarzenia 2022

Bogaty repertuar wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej obfituje w wiele atrakcji. Propozycje wydarzeń, które zostały zaplanowane na nadchodzące miesiące, to popularne tytuły spektakli teatralnych, które trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Wśród nich warto wymienić sztuki „Klimakterium”, „Ludzie inteligentni, czyli kto kocha ten błądzi”, „Boeing Boeing”, „The Strings” i „Prezent urodzinowy”. To doskonały sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Bilety są już dostępne na eBilet.pl. Dlaczego warto odwiedzić Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie? To miejsce dla wszystkich szukających chwili oddechu i relaksu.

 

Wydarzenia w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to rozrywka dla wszystkich, niezależnie od wieku. Niejednokrotnie, na scenie auli odbywają się również wieczory komediowe, na których znani artyści kabaretów przypomną swoje najśmieszniejsze i najbardziej znane skecze. Aula amfiteatralna jest fantastycznym miejscem na mapie Leszna. Wszystkie zorganizowane tu eventy okazały się sukcesem i zadowoliły publiczność, wzbudzając wiele pozytywnych emocji. Sprawdź nadchodzące wydarzenia. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Klimakterium… i już

Klimakterium… i już

03.02-09.10.2023

Gdynia, Grodzisk Mazowiecki, Inowrocław i inne

Klimakterium 2

Klimakterium 2

15.02-12.05.2023

Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gniezno i inne

WEEKEND Z R.

WEEKEND Z R.

18.02-11.06.2023

Błonie, Brześć Kujawski, Dębica i inne

Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

09.02-18.06.2023

Bolesławiec, Brześć Kujawski, Brzesko i inne

NIC SIĘ NIE STAŁO

NIC SIĘ NIE STAŁO

06.02.2023-15.04.2200

Gdańsk, Katowice, Kraków i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej?
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej znajduje się przy ul. Krótkiej 5 w Lesznie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej?
W Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej odbyły się m.in. spektakle teatralne, takie jak m.in. „Między łóżkami”, „Goło i wesoło”, I love you, a teraz się zmień” czy „Same plusy”.
Kiedy utworzona została Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej?
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej utworzona została w 2001 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn