Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej

Leszno, Krótka 5
Aula Wyższej Szkoły HumanistycznejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

WSH uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie. Uczelnia posiada własną, bardzo dobrze wyposażoną aulę amfiteatralną, potrafiącą pomieścić około 500 osób. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Krótkiej 5 w Lesznie.

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej - o obiekcie

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie to doskonałe miejsce do organizowania niezapomnianych eventów dla widzów z Leszna i okolic. Wizyta w tym obiekcie to doskonały sposób spędzenia czasu w gronie przyjaciół czy rodziny. Wydarzenia w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to m.in. spektakle teatralne, cieszące się dużym zainteresowaniem.

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej - spektakle teatralne

Spektakle w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to przedstawienia na najwyższym poziomie. Uczelnia oferuje widzom niezapomniane atrakcje. Odbywające się w obiekcie występy to wybitne role cenionych artystów polskiej sceny teatralnej. Wydarzenia kulturalne są okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego, poznania kultury na nowo oraz spędzenia czasu w gronie najbliższych. Pokazy znakomitych sztuk teatralnych cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiej publiczności.

Jakie eventy odbyły się w Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej? Spektakle, które można było zobaczyć na scenie to m.in. "Prywatna klinika", "Dobrze się kłamie", "Kolacja dla głupca", "Pikantni", "Szalone nożyczki" – a to wszystko w gwiazdorskiej obsadzie!

Wśród wydarzeń w Wyższej Szkole Humanistycznej znalazły się również niezapomniane koncerty Macieja Maleńczuka, Teresy Werner, Voo Voo oraz muzyczny spektakl "Daisi", który przeniósł publiczność do pięknej, tętniącej życiem Gruzji.

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej wydarzenia - wielkie widowiska, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy Leszna i okolic. Oprócz spektakli teatralnych, na scenie WSH można było zobaczyć również występy komediowe z udziałem Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Ani Mru Mru czy Kabaretu Nowaki. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej, bilety dostępne są online. Eventy kulturalne w WSH są gwarancją niezapomnianych i wyjątkowych emocji.

Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej - wydarzenia

 

Wydarzenia w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej to rozrywka dla wszystkich, niezależnie od wieku. Niejednokrotnie, na scenie auli odbywają się również wieczory komediowe, na których znani artyści kabaretów przypomną swoje najśmieszniejsze i najbardziej znane skecze. Aula amfiteatralna jest fantastycznym miejscem na mapie Leszna. Wszystkie zorganizowane tu eventy okazały się sukcesem i zadowoliły publiczność, wzbudzając wiele pozytywnych emocji. Sprawdź nadchodzące wydarzenia. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej?
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej znajduje się przy ul. Krótkiej 5 w Lesznie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej?
W Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej odbyły się m.in. spektakle teatralne, takie jak m.in. „Między łóżkami”, „Goło i wesoło”, I love you, a teraz się zmień” czy „Same plusy”.
Kiedy utworzona została Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej?
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej utworzona została w 2001 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też