Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Aula Comeniana PWSZ

Aula Comeniana PWSZ

Leszno, Mickiewicza 5
Aula Comeniana PWSZOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Comeniana PWSZ to nowoczesna sala, przystosowana do organizowania wydarzeń kulturalnych. Pomieszczenie posiada 658 wygodnych miejsc siedzących, które pozwalają na komfortowe doświadczanie emocji podczas koncertów czy widowisk artystycznych, odbywających się w obiekcie. Aula została wyposażona w odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Znajdują się tu również wysokiej jakości ekran i projektor. Organizowane w Aula Comeniana PWSZ wydarzenia to fantastyczne propozycje eventów kulturalnych, które dostarczą mnóstwa rozrywki i pozytywnych emocji. To również doskonały plan na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi. Na nadchodzące imprezy kulturalne, odbywające się w obiekcie Aula Comeniana PWSZ, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl. 

Aula Comeniana PWSZ – wydarzenia 

Atrakcje w Auli Comeniana PWSZ są doskonałym sposobem na niezapomnianą rozrywkę. Odbywając się w obiekcie wydarzenia to występy artystów, prezentujących zróżnicowany repertuar, który na pewno przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi kultury. Imprezy muzyczne to stanowią doskonały pomysł zawsze świetny sposób na wspólne spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. W Auli Comeniana PWSZ koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, co świadczy ilość sprzedanych biletów.

Wydarzenia kulturalne, organizowane w obiekcie, przyciągają pod scenę tłumy miłośników muzyki rozrywkowej. Placówka słynie z organizacji koncertów z udziałem artystów, którzy znani są przede wszystkim z rozgłośni radiowych. Propozycje eventów muzycznych, mających tu miejsce, to wyjątkowe, pełne dobrej muzyki i niewątpliwie niezapomnianych utworów widowiska artystyczne, które przypadną do gustu wszystkim widzom, niezależnie od wieku. Aula Comeniana PWSZ to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Leszna. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia na stronie eBilet.pl.

Aula Comeniana PWSZ – koncerty

Jakich artystów ugościła scena Auli Comeniana PWSZ? Widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo takie występy jak m.in. koncerty Hani Stach,10 Tenorów, Raz Dwa Trzy, a także takie widowiska jak: Koncerty Wiedeńskie, Koncerty Muzyki Przedwojennej czy Queen Symfonicznie, gdzie można było usłyszeć ulubione przeboje zespołu na żywo w nowych aranżacjach.

Kalendarium nadchodzących w auli wydarzeń to przede wszystkim uwzględniają doskonale skrojony repertuar wydarzeń, który zapewni widzom sporo atrakcji i zabawy. Koncerty artystów wielkiego formatu wzbudzają mnóstwo zainteresowania wśród publiczności z miasta i okolic. Na nadchodzące wydarzenia w Auli Comeniana PWSZ bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Koncerty to dla fanów muzyki na żywo gwarancja pełnej niezapomnianych emocji rozrywki. Nadchodzące propozycje eventów kulturalnych, odbywających się w obiekcie, to przede wszystkim muzyczne widowiska, które zaskoczą niejednego miłośnika kultury. Aula Comeniana PWSZ to gwarancja relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy podczas niezapomnianych koncertów i widowisk kulturalnych. Nie pomiń żadnego wydarzenia – już dziś zakup bilet i ciesz się możliwością zobaczeni ukochanych artystów na żywo.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Comeniana PWSZ?
Aula Comeniana PWSZ znajduje się przy ul. Mickiewicza 5 w Lesznie, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aula Comeniana PWSZ?
W Auli Comeniana PWSZ odbywają się rozmaite koncerty i widowiska kulturalne, m.in. występy Hani Stach,10 Tenorów, Raz Dwa Trzy, Koncerty Wiedeńskie czy Queen Symfonicznie.
Kiedy został otworzony Aula Comeniana PWSZ?
Aula Comeniana PWSZ została otwarta w styczniu 2012 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też