Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce PGE Turów Arena

PGE Turów Arena

Zgorzelec, Lubańska 9a
Sprawdź wydarzenia
PGE Turów ArenaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

PGE Turów Arena to hala widowiskowo-sportowa, otwarta w 2014 roku. Zlokalizowana jest w Zgorzelcu, przy ulicy Lubańskiej 9. Odbywają się tu wydarzenia sportowe, takie jak gale boskerskie, miejskie turnieje koszykówki ulicznej, jak również kulturalno-rozrywkowe – m.in. koncerty gwiazd polskiej estrady, spektakle oraz występy kabaretów.

 

PGE Turów Arena – o obiekcie

PGE Turów Arena to budynek w kształcie dwóch prostokątów z attykami oraz dachem płaskim. Wyposażona jest w nowoczesny, rozkładany parkiet, który umożliwia organizację wydarzeń różnego rodzaju. Dzięki temu w bezpieczny sposób możliwe jest ustawienie ciężkich konstrukcji, bez powodowania szkód na parkiecie. Do obiektu można wjechać samochodem transportowym przez dwie bramy, zlokalizowane po przeciwległych stronach.

 

W obiekcie znajduje się duża arena sportowa, sala treningowa, konferencyjna oraz loże VIP. Do PGE Turów Arena przynależą również baseny, stadion miejski, hala sportowa, ścianka wspinaczkowa oraz skatepark.

PGE Turów Arena – wydarzenia

Wydarzenia w PGE Arena Turów przyciągają miłośników dobrej zabawy i rozrywki. W obiekcie odbyło się do tej pory wiele imprez muzycznych i kulturalnych. Co miało miejsce w PGE Arena Turów? Koncerty gwiazd, takich jak zespół Budka Suflera, Perfect, Sobota, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Akcent, Power Play, Skaner i Sanah.

 

PGE Turów Arena – koncerty i spektakle muzyczne to jedne z najchętniej oglądanych przez widzów występy. W obiekcie wystąpił m.in. Moskiewski Cyrk na Lodzie. To trupa Cyrku Nikulina na Cwietnym Bulwarze, założona w 1962 roku. Moskiewski Cyrk na Lodzie występuje ze spektaklami na całym świecie. W ostatnich dziesięciu latach odwiedził ponad 30 krajów. Występ skierowany był do całych rodzin i obejmował szeroki zakres cyrkowych gatunków – od żonglerki, przez woltyżerkę, aż po akrobacje powietrzne. Widzów zabawiali także klauni. Publiczność bawiła się doskonale.

 

Wśród wydarzeń w PGE Turów Arena znalazła się również Polska Noc Kabaretowa, która rozbawiła publiczność do łez. Na scenie wystąpili Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, K2 oraz Nowaki. Była to impreza dla każdego fana dobrej zabawy, dużej dawki śmiechu, niewybrednego humoru i uśmiechu. Bilety na wydarzenie sprzedały się błyskawicznie.

 

Wielkim wydarzeniem w PGE Turów Arena był występ Rosyjskiego Klasycznego Baletu, w którego skład wchodzą mistrzowie tańca – laureaci konkursów międzynarodowych - Alexander Butrimovich, Dmitry Smirnov, a także absolwenci Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej i Moskiewskiej Akademii Choreografii. Występowali m.in. w Meksyku, Chinach, Hiszpanii, Japonii, USA, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach. Do Polski przybyli ze spektaklem Jezioro Łabędzie – widowiskiem w 2 aktach i 4 scenach. Widzowie oczarowani byli pięknymi kostiumami i scenografią. Całość urozmaiciła muzyka Czajkowskiego oraz oczywiście – niesamowity taniec.

PGE Turów Arena – wydarzenia 2022

PGE Turów Arena – wydarzenia 2022 – co odbędzie się w najbliższym czasie? Na scenie pojawi się Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili, który zachwyci widownię choreografią, energią i piękną muzyką. Występy grupy obejrzało już ponad 90 milionów osób. To 100 tancerzy, mnóstwo kostiumów oraz niezwykłe instrumenty muzyczne. Bilety na to niezwykłe widowisko to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w spektaklu.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się PGE Turów Arena?
PGE Turów Arena znajduje się przy ul. Lubańskiej 9 w Zgorzelcu.
Jakie wydarzenia odbyły się w PGE Turów Arenie?
W PGE Turów Arena odbyło się wiele wydarzeń, koncertów gwiazd, takich jak Perfect, Budka Suflera, Akcent, Sobota, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Lady Pank i wiele innych. Wystąpiły tu również najzabawniejsze polskie kabarety, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, K2 i i inni.
Kiedy została utworzona PGE Turów Arena?
PGE Turów Arena została utworzona w 2014 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też