PGE Turów Arena

PGE Turów Arena

PGE Turów Arena to hala widowiskowo-sportowa, otwarta w 2014 roku. Zlokalizowana jest w Zgorzelcu, przy ulicy Lubańskiej 9. Odbywają się tu wydarzenia sportowe, takie jak gale boskerskie, miejskie turnieje koszykówki ulicznej, jak również kulturalno-rozrywkowe – m.in. koncerty gwiazd polskiej estrady, spektakle oraz występy kabaretów.

 

PGE Turów Arena – o obiekcie

PGE Turów Arena to budynek w kształcie dwóch prostokątów z attykami oraz dachem płaskim. Wyposażona jest w nowoczesny, rozkładany parkiet, który umożliwia organizację wydarzeń różnego rodzaju. Dzięki temu w bezpieczny sposób możliwe jest ustawienie ciężkich konstrukcji, bez powodowania szkód na parkiecie. Do obiektu można wjechać samochodem transportowym przez dwie bramy, zlokalizowane po przeciwległych stronach.

 

W obiekcie znajduje się duża arena sportowa, sala treningowa, konferencyjna oraz loże VIP. Do PGE Turów Arena przynależą również baseny, stadion miejski, hala sportowa, ścianka wspinaczkowa oraz skatepark.

PGE Turów Arena – wydarzenia

Wydarzenia w PGE Arena Turów przyciągają miłośników dobrej zabawy i rozrywki. W obiekcie odbyło się do tej pory wiele imprez muzycznych i kulturalnych. Co miało miejsce w PGE Arena Turów? Koncerty gwiazd, takich jak zespół Budka Suflera, Perfect, Sobota, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Akcent, Power Play, Skaner i Sanah.

 

PGE Turów Arena – koncerty i spektakle muzyczne to jedne z najchętniej oglądanych przez widzów występy. W obiekcie wystąpił m.in. Moskiewski Cyrk na Lodzie. To trupa Cyrku Nikulina na Cwietnym Bulwarze, założona w 1962 roku. Moskiewski Cyrk na Lodzie występuje ze spektaklami na całym świecie. W ostatnich dziesięciu latach odwiedził ponad 30 krajów. Występ skierowany był do całych rodzin i obejmował szeroki zakres cyrkowych gatunków – od żonglerki, przez woltyżerkę, aż po akrobacje powietrzne. Widzów zabawiali także klauni. Publiczność bawiła się doskonale.

 

Wśród wydarzeń w PGE Turów Arena znalazła się również Polska Noc Kabaretowa, która rozbawiła publiczność do łez. Na scenie wystąpili Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, K2 oraz Nowaki. Była to impreza dla każdego fana dobrej zabawy, dużej dawki śmiechu, niewybrednego humoru i uśmiechu. Bilety na wydarzenie sprzedały się błyskawicznie.

 

Wielkim wydarzeniem w PGE Turów Arena był występ Rosyjskiego Klasycznego Baletu, w którego skład wchodzą mistrzowie tańca – laureaci konkursów międzynarodowych - Alexander Butrimovich, Dmitry Smirnov, a także absolwenci Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej i Moskiewskiej Akademii Choreografii. Występowali m.in. w Meksyku, Chinach, Hiszpanii, Japonii, USA, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach. Do Polski przybyli ze spektaklem Jezioro Łabędzie – widowiskiem w 2 aktach i 4 scenach. Widzowie oczarowani byli pięknymi kostiumami i scenografią. Całość urozmaiciła muzyka Czajkowskiego oraz oczywiście – niesamowity taniec.

PGE Turów Arena – wydarzenia 2022

PGE Turów Arena – wydarzenia 2022 – co odbędzie się w najbliższym czasie? Na scenie pojawi się Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili, który zachwyci widownię choreografią, energią i piękną muzyką. Występy grupy obejrzało już ponad 90 milionów osób. To 100 tancerzy, mnóstwo kostiumów oraz niezwykłe instrumenty muzyczne. Bilety na to niezwykłe widowisko to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w spektaklu.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się PGE Turów Arena?
    PGE Turów Arena znajduje się przy ul. Lubańskiej 9 w Zgorzelcu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w PGE Turów Arenie?
    W PGE Turów Arena odbyło się wiele wydarzeń, koncertów gwiazd, takich jak Perfect, Budka Suflera, Akcent, Sobota, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Lady Pank i wiele innych. Wystąpiły tu również najzabawniejsze polskie kabarety, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, K2 i i inni.

  • Kiedy została utworzona PGE Turów Arena?
    PGE Turów Arena została utworzona w 2014 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

PGE Turów Arena
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Lubańska 9a
59-900 Zgorzelec

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/