Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Multikino Szczecin

Multikino Szczecin

Szczecin, aleja Wyzwolenia 18/20
Multikino SzczecinOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Multikino Szczecin powstało w 2004 roku i od lat cieszy się ogromną popularnością wśród kinomaniaków. Zlokalizowane jest przy alei Wyzwolenia 18. Należy do Grupy Vue International, czyli lidera na rynku kinowym w Europie. To operator, który jako pierwszy uruchomił w Polsce multipleks, co wydarzyło się w 1998 roku. Multikino działa obecnie w 37 miastach. Było wielokrotnie nagradzane w konkursach, gdzie zdobyło nagrody Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Jest także laureatem nagrody ECA Awards 2014.

Multikino Szczecin – wydarzenia

Z czego słynie Multikino Szczecin? Maratony filmowe cieszą się tu ogromną popularnością. Organizowane są głównie w porach wieczornych i nocnych. Podczas tych wydarzeń widzowie mają okazję zobaczyć przyspieszające puls horrory, kino akcji, produkcje o superbohaterach. Multikino Szczecin – maratony filmowe to również dobry plan na Walentynki, a raczej Antywalentynki w Multikinie Szczecin. Wydarzenie to spodoba się osobom, które nie przepadają za standardowymi historiami miłosnymi.

 

Choć premiery kinowe w Szczecinie cieszą się największym zainteresowaniem, nie można nie wspomnieć o wieczorach koncertowych, czyli wydarzeniach dla fanów muzyki. Podczas tych wieczorów na wielkim ekranie wyświetlane są pamiętne występy największych gwiazd, m.in. Metallica, Elton John, The Rolling Stones, Queen, Aerosmith, Justin Bieber, Muse czy Iggy Pop. Publiczność miała okazję przypomnieć sobie lub po raz pierwszy zobaczyć słynne koncerty, które przyciągnęły przed scenę tłumy słuchaczy. Jak dostać się na takie wydarzenie w Multikino Szczecin? Bilety stanowią wejściówkę i rezerwację miejsca siedzącego.

Multikino Szczecin – premiery filmowe 2022

A już niebawem w Multikino Szczecin – premiery filmowe i wiele innych, ciekawych wydarzeń. Kinomaniacy będą mieli okazję, aby zobaczyć mnóstwo ciekawych, nowych filmów, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy horrorów, filmów miłosnych, akcji i sensacji. Jakie premiery kinowe w Szczecinie mogą przypaść widzom do gustu? Bullet Train w gwiazdorskiej obsadzie, polska komedia Każdy wie lepiej, horror NIE! W reżyserii Jordana Peele, thriller Gdzie śpiewają raki?

 

W Multikino Szczecin organizowane są wydarzenia dla kinomaniaków i nie tylko. Każdy widz może wybrać coś dla siebie z repertuaru kinowego. Jakie wydarzenia będą miały miejsce już niebawem w Multikino Szczecin? Premiery koncertów, które odbyły się na całym świecie. Wśród nich warto wymienić m.in. występ Steve Wondera Cover Show, koncert muzyki filmowej Bond 007, Bajkowy Koncert dla dzieci, Tribute To Pavarotti Show i wiele innych.

 

Bogaty repertuar Multikina Szczecin umożliwia każdemu zainteresowanemu zapoznanie się z nowościami ze świata sztuki oraz kultury. Specjalnie dla dzieci w weekend organizowane są tu maratony filmowe, na którym wyświetlane są bajki dla najmłodszych. Paniom dedykowane jest Kino na obcasach, podczas którego zobaczyć można komedie romantyczne, dramaty i inne, w tym klasyki i premiery kinowe.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Multikino Szczecin?
    Multikino Szczecin znajduje się przy alei Wyzwolenia 18.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Multikinie Szczecin?
    W Multikino Szczecin odbyło się wiele wydarzeń, takich jak premiery filmowe, całonocne maratony, Kino na Obcasach, pokazy koncertów, wydarzeń sportowych, balety, operetki i wiele innych.

  • Kiedy zostało utworzone Multikino Szczecin?
    Multikino Szczecin zostało utworzone w 2004 roku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Fani lubią też

Zobacz też