Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce MOSiR Bolesławiec

MOSiR Bolesławiec

Bolesławiec, ul. Zgorzelecka 52
MOSiR BolesławiecOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu to miejsce, które oferuje różnorodne możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego dla osób w każdym wieku. Zlokalizowany przy ulicy Zgorzeleckiej 52 obiekt stanowi serce sportowych i rekreacyjnych wydarzeń w całej okolicy.

MOSiR Bolesławiec dysponuje nowoczesnym kompleksem sportowym, który obejmuje różnego rodzaju obiekty rekreacyjne, m.in boiska, stadion miejski, ośrodek wodno-sportowy czy termy solankowe. Ośrodek oferuje również bogaty kalendarz wydarzeń, takich jak turnieje sportowe, zawody pływackie, biegi czy lekcje fitness. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowo specjalne zajęcia sportowe, które wspierają ich rozwój psychofizyczny.

Bilety na organizowane tutaj wydarzenia zdobyć można zarówno droga stacjonarną, jak i online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.

MOSiR Bolesławiec – wydarzenia wakacyjne

W Bolesławcu odbył się wakacyjny rajd szlakiem im. L. Piątkowskiego, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz tutejsze Muzeum Ceramiki. Leon Piątkowski był wybitnym regionalistą, krajoznawcą oraz propagatorem turystyki, który wniósł znaczący wkład w badania nad pomnikami przyrody i zabytkami ziemi bolesławieckiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Zenon Piątkowski, syn twórcy szlaku, aktywny badacz regionu oraz entuzjasta turystyki rowerowej.

Event ten zaplanowany był na pierwszą połowę sierpnia, a cała trasa liczyła około 31 kilometrów długości, obejmując takie miejsca, jak Bolesławiec, Kruszyn, Łaziska, Stare Jaroszowice, Suszki oraz Kraszowice. 

MOSiR Bolesławiec – bilety na wydarzenia dla dzieci

Jakie zorganizowane przez MOSiR Bolesławiec wydarzenia są skierowane do rodzin z dziećmi? Mieszkańcy miasta i pobliskich miejscowości mieli okazję wziąć udział w sportowo-rekreacyjnym festynie, który odbył się na terenie urokliwego Wiadukt Plaza – event ten dedykowany był osobom w każdym wieku, zarówno dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Podczas imprezy miały miejsce sportowe warsztaty siatkówki plażowej oraz jazdy na rowerze i deskorolce. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję, aby pod okiem ekspertów doskonalić swoje umiejętności i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

Najmłodsi bawili się z kolei podczas zabaw tematycznych, które przeniosły ich w świat bajek. Atrakcje te odbywały się m.in. na kolorowych dmuchańcach, które zapewniły dzieciom solidną dawkę śmiechu i ruchu. Dla maluchów, które chciały sprawdzić się w twórczych wyzwaniach, przygotowany został także kącik artystyczny. Wstęp na event był wolny.

Warto także dodać, że MOSiR Bolesławiec zorganizował dla dzieci tzw. Wakacyjną Przygodę. Każdy z chętnych mógł wziąć udział w różnorodnych aktywnościach sportowych, które zaplanowane zostały na okres od 1 lipca do 31 sierpnia. Dzienny plac sportowo-rekreacyjny obejmował m.in. zajęcia z piłki nożnej z instruktorem, warsztaty gier zręcznościowych, kolarstwo, rugby, ABC jazdy na deskorolce, nurkowanie, żonglerkę a także sporty walki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR Bolesławiec?
Główna siedziba Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu znajduje się na ulicy Zgorzeleckiej 52.
Jakie wydarzenia odbywają się w MOSiR Bolesławiec? Koncerty i eventy sportowe
Placówka organizuje głównie wydarzenia sportowe, m.in. rajdy, festyny czy warsztaty tematyczne.
Kiedy został otworzony MOSiR Bolesławiec?
MOSiR Bolesławiec funkcjonuje od kilkudziesięciu lat, stale powiększając swoją ofertę.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też