Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiecki Ośrodek Kultury to ważny ośrodek Dolnego Śląska, prowadzący działalność kulturalną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To miejsce stawiające na rozwój i promocję szeroko pojętej edukacji kulturalno-artystycznej. Niezwykle ważne są tu folklor i tradycje narodowe. Instytucja działa impresaryjnie i organizuje wiele niesamowitych przedsięwzięć kulturalnych. Promuje m.in. sztukę współczesną i nowatorskie trendy w kulturze. Koncerty to nie jedyne wydarzenia, organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Odbywają się tu również wystawy, projekcje filmowe, sztuki teatralne i widowiska kabaretowe oraz stand-upowe.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – o obiekcie

Bolesławiecki Ośrodek Kultury posiada dużą salę widowiskowo-kinową oraz konferencyjną. Wszystko to przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowane eventy dopasowane są do każdej grupy wiekowej. To doskonała forma spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi czy rodziną. Na wydarzenia organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury bilety dostępne są do kupienia na eBilet.pl.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury — wydarzenia

Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury przyciąga tłumy zainteresowanych. Warto na bieżąco śledzi aktualności, związane z organizowanymi przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury wydarzeniami 2022. A te zapowiadają się niezwykle ekscytująco i zapewnią mnóstwo zabawy oraz rozrywki. BOK to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

 

W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności. Imprezy artystyczne to zawsze dobry plan na wieczór, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bolesławca i okolic. Kogo ugościła scena Bolesławieckiego Ośrodka Kultury? Wydarzeniami zorganizowanymi w obiekcie były m.in. koncert Andrzeja Piasecznego, stand-up Mateusza Sochy czy występ Abelarda Gizy. Odbywają się tu także projekcje filmowe, również filmów dla najmłodszych, w tym seanse w kinie plenerowym oraz premiery spektakli teatralnych.

 

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022/2023

Oprócz koncertów, zaplanowanych na nadchodzące miesiące, na scenie w obiekcie pojawią się znani twórcy kabaretowi i stand-uperzy. Wydarzenia w Bolesławieckim Ośrodku Kultury to niezwykle bogaty repertuar eventów i duży wachlarz możliwości na spędzenie czasu wolnego dla całej rodziny. Imprezy artystyczne gromadzą ludzi o tych samych zainteresowaniach, co jest doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. 

 

Swoje nadchodzące występy na scenie w Bolesławcu zaplanowali m.in. Edyta Geppert, Piotr Szumowski i Michał Leja czy Kabaret Nowaki. Bilety na te eventy dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl. Tłumy widzów chętnie odwiedzają Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Bilety na wszystkie organizowane tu atrakcje szybko się wyprzedają. Należy zatem pamiętać, aby zakupić je z należytym wyprzedzeniem.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
    Bolesławiecki Ośrodek Kultury znajduje się na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1C w Bolesławcu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Bolesławieckim Ośrodku Kultury?
    W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się spektakle teatralne, pokazy filmowe, wystawy i wernisaże. Wystąpili tu m.in. Andrzej Piaseczny, stand-uper Mateusz Socha czy Abelard Giza.

  • Kiedy został utworzony Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
    Bolesławiecki Ośrodek Kultury utworzony został w 1973 roku. W 2010 roku budynek został zmodernizowany i odnowiony, a jego działalność nabrała nowego znaczenia.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

plac Piłsudskiego 1
59-700 Bolesławiec

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/