Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiec, plac Piłsudskiego 1
Bolesławiecki Ośrodek KulturyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bolesławiecki Ośrodek Kultury to ważny ośrodek Dolnego Śląska, prowadzący działalność kulturalną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To miejsce stawiające na rozwój i promocję szeroko pojętej edukacji kulturalno-artystycznej. Niezwykle ważne są tu folklor i tradycje narodowe. Instytucja działa impresaryjnie i organizuje wiele niesamowitych przedsięwzięć kulturalnych. Promuje m.in. sztukę współczesną i nowatorskie trendy w kulturze. Koncerty to nie jedyne wydarzenia, organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Odbywają się tu również wystawy, projekcje filmowe, sztuki teatralne i widowiska kabaretowe oraz stand-upowe.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – o obiekcie

Bolesławiecki Ośrodek Kultury posiada dużą salę widowiskowo-kinową oraz konferencyjną. Wszystko to przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowane eventy dopasowane są do każdej grupy wiekowej. To doskonała forma spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi czy rodziną. Na wydarzenia organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury bilety dostępne są do kupienia na eBilet.pl.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury — wydarzenia

Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury przyciąga tłumy zainteresowanych. Warto na bieżąco śledzi aktualności, związane z organizowanymi przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury wydarzeniami 2022. A te zapowiadają się niezwykle ekscytująco i zapewnią mnóstwo zabawy oraz rozrywki. BOK to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

 

W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności. Imprezy artystyczne to zawsze dobry plan na wieczór, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bolesławca i okolic. Kogo ugościła scena Bolesławieckiego Ośrodka Kultury? Wydarzeniami zorganizowanymi w obiekcie były m.in. koncert Andrzeja Piasecznego, stand-up Mateusza Sochy czy występ Abelarda Gizy. Odbywają się tu także projekcje filmowe, również filmów dla najmłodszych, w tym seanse w kinie plenerowym oraz premiery spektakli teatralnych.

 

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022/2023

Oprócz koncertów, zaplanowanych na nadchodzące miesiące, na scenie w obiekcie pojawią się znani twórcy kabaretowi i stand-uperzy. Wydarzenia w Bolesławieckim Ośrodku Kultury to niezwykle bogaty repertuar eventów i duży wachlarz możliwości na spędzenie czasu wolnego dla całej rodziny. Imprezy artystyczne gromadzą ludzi o tych samych zainteresowaniach, co jest doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. 

 

Swoje nadchodzące występy na scenie w Bolesławcu zaplanowali m.in. Edyta Geppert, Piotr Szumowski i Michał Leja czy Kabaret Nowaki. Bilety na te eventy dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl. Tłumy widzów chętnie odwiedzają Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Bilety na wszystkie organizowane tu atrakcje szybko się wyprzedają. Należy zatem pamiętać, aby zakupić je z należytym wyprzedzeniem.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Koncert GRANDE amore

Koncert GRANDE amore

01.03-23.04.2023

Bolesławiec, Chorzów, Częstochowa i inne

Michał Bajor - Kolor Cafe Przeboje Włoskie i Francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe Przeboje Włoskie i Francuskie

26.02-25.05.2023

Bolesławiec, Lubin, Świdnica

Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

09.02-18.06.2023

Bolesławiec, Brześć Kujawski, Brzesko i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
Bolesławiecki Ośrodek Kultury znajduje się na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1C w Bolesławcu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Bolesławieckim Ośrodku Kultury?
W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się spektakle teatralne, pokazy filmowe, wystawy i wernisaże. Wystąpili tu m.in. Andrzej Piaseczny, stand-uper Mateusz Socha czy Abelard Giza.
Kiedy został utworzony Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
Bolesławiecki Ośrodek Kultury utworzony został w 1973 roku. W 2010 roku budynek został zmodernizowany i odnowiony, a jego działalność nabrała nowego znaczenia.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn