Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Bolesławiec, plac Piłsudskiego 1
Sprawdź wydarzenia
Bolesławiecki Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bolesławiecki Ośrodek Kultury to ważny ośrodek Dolnego Śląska, prowadzący działalność kulturalną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To miejsce stawiające na rozwój i promocję szeroko pojętej edukacji kulturalno-artystycznej. Niezwykle ważne są tu folklor i tradycje narodowe. Instytucja działa impresaryjnie i organizuje wiele niesamowitych przedsięwzięć kulturalnych. Promuje m.in. sztukę współczesną i nowatorskie trendy w kulturze. Koncerty to nie jedyne wydarzenia, organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Odbywają się tu również wystawy, projekcje filmowe, sztuki teatralne i widowiska kabaretowe oraz stand-upowe.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – o obiekcie

Bolesławiecki Ośrodek Kultury posiada dużą salę widowiskowo-kinową oraz konferencyjną. Wszystko to przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowane eventy dopasowane są do każdej grupy wiekowej. To doskonała forma spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi czy rodziną. Na wydarzenia organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury bilety dostępne są do kupienia na eBilet.pl.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury - wydarzenia

Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury przyciąga tłumy zainteresowanych. Warto na bieżąco śledzić aktualności, związane z organizowanymi przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury wydarzeniami. A te zapowiadają się niezwykle ekscytująco i zapewnią mnóstwo zabawy oraz rozrywki. BOK to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Organizowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności. Imprezy artystyczne to zawsze dobry plan na wieczór, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bolesławca i okolic. Kogo ugościła scena Bolesławieckiego Ośrodka Kultury? Wydarzeniami zorganizowanymi w obiekcie były m.in. koncert Andrzeja Piasecznego, stand-up Mateusza Sochy czy występ Abelarda Gizy. Odbywają się tu także projekcje filmowe, również filmów dla najmłodszych, w tym seanse w kinie plenerowym oraz premiery spektakli teatralnych.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
Bolesławiecki Ośrodek Kultury znajduje się na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1C w Bolesławcu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Bolesławieckim Ośrodku Kultury?
W Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbywają się spektakle teatralne, pokazy filmowe, wystawy i wernisaże. Wystąpili tu m.in. Andrzej Piaseczny, stand-uper Mateusz Socha czy Abelard Giza.
Kiedy został utworzony Bolesławiecki Ośrodek Kultury?
Bolesławiecki Ośrodek Kultury utworzony został w 1973 roku. W 2010 roku budynek został zmodernizowany i odnowiony, a jego działalność nabrała nowego znaczenia.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też