Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Kino Kultura w Wołominie

Kino Kultura w Wołominie

Wołomin, Mickiewicza 9
Kino Kultura w WołominieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Kultura w Wołominie w 2013 roku przeszło rewitalizację. Odwiedzający mogą liczyć na projekcje filmów w nowej jakości obrazu i dźwięku. Kino posiada nowoczesny projektor cyfrowy, umożliwiający wyświetlanie filmów w technologii 3D, zapewniający zupełnie inną niż dotychczas, jakość filmów oraz najwyższej klasy nagłośnienie z systemem dźwięku przestrzennego Dolby Digital.

Kino Kultura w Wołominie – bilety na imprezy i do kina

Kino Kultury w Wołominie to centralny obiekt wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców podwarszawskiej miejscowości, który działa nieprzerwanie od 1964 roku.

Placówka oferuje aż 440 komfortowych miejsc siedzących, a także nowoczesne oświetlenie oraz zaawansowane technologicznie udźwiękowienie. Sala widowiskowa to nie wszystko, w Kinie znajduje się również prywatne pomieszczenie garderobiane. Dzięki temu, w kinie organizowane są nie tylko seanse filmowe, ale również przedstawienia teatralne, prywatne pokazy filmów czy spotkania i szkolenia pracownicze.

Jakie cykliczne wydarzenia czekają na odwiedzających w Kinie Kultura w Wołominie? Bilety na takie widowiska jak: Stand-upy, wieczory kabaretowe, występy iluzjonistów czy koncerty muzyki rozrywkowej cieszą się dużą popularnością mieszkańców.

Chcesz kupić bilety bez wychodzenia z domu, komfortowo i w pełni bezpiecznie? Serwis eBilet.pl oferuje bilety na koncerty i wydarzenia zorganizowane w Kinie Kultura w Wołominie. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź dostępne wejściówki już dziś.

Kino Kultura w Wołominie – koncerty

Na deskach Kina Kultury w Wołominie chętnie pojawiają się muzycy rozrywkowi. Artyści występują zarówno przy okazji wydarzeń okolicznościowych – np. Koncert Walentynkowy Baranovski, jak i w ramach regularnych tras koncertowych czy scenicznych powrotów.

Kino Kultura w Wołominie – wydarzenia 2022

Kino Kultura w Wołominie wydarzenia 2022 to możliwość spotkania z muzykami zespołu Raz Dwa Trzy. Artyści z Zielonej Góry koncertują już od 1990 roku, fani mogą liczyć na wieczór przy największych hitach, takich jak: Trudno nie wierzyć w nic, Pod niebem pełnym cudów czy W Wielkim Mieście. Muzyczno-literackie utwory w aranżacjach w stylu bossa novy, reagge czy miękkich dźwięków gitary, kontrabasu i akordeonu to nie lada gratka dla wszystkich muzofilów.

W Kinie Kultura pojawią się również artyści z kultowego zespołu Czerwone Gitary. Muzycy będą świętować 55-lecie zespołu i uraczą słuchaczy takimi utworami jak Nikt na świecie nie wie czy Ciągle pada.

To nie koniec atrakcji, Kino Kultura w Wołominie w tym roku przygotowało również bogatą ofertę dla entuzjastów scenicznego humoru, spektakle Nerwica Natręctw, Pomoc Domowa czy Porwanie to tylko część wydarzeń zaplanowanych na 2022 rok.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kino Kultura w Wołominie?
Kino Kultura w Wołominie znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 9. Do obiektu można dojechać komunikacją miejską, m.in. autobusem linii 02.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kinie Kultura w Wołominie?
W Kinie Kultura w Wołominie dotychczas odbyło się wiele premier kinowych, a także noc kabaretowa, występy formacji Ani Mru Mru, kabaret Moralnego Niepokoju oraz Skeczów Męczących, występy Grupy MocArta i liczne koncerty muzyki rozrywkowej, m.in. takich artystów jak: Edyta Geppert, Andrzej Piaseczny Piasek, Michał Bajor, Sławek Uniatowski czy Baranovski.
Kiedy zostało utworzone Kino Kultura w Wołominie?
Kino Kultura w Wołominie to kultowe miejsce na terenie miasta, ponieważ zostało utworzone już w 1964 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też