Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Kino Kultura w Wołominie

Kino Kultura w Wołominie

Wołomin, Mickiewicza 9
Kino Kultura w WołominieOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Kultura w Wołominie w 2013 roku przeszło rewitalizację. Odwiedzający mogą liczyć na projekcje filmów w nowej jakości obrazu i dźwięku. Kino posiada nowoczesny projektor cyfrowy, umożliwiający wyświetlanie filmów w technologii 3D, zapewniający zupełnie inną niż dotychczas, jakość filmów oraz najwyższej klasy nagłośnienie z systemem dźwięku przestrzennego Dolby Digital.

Kino Kultura w Wołominie – bilety na imprezy i do kina

Kino Kultury w Wołominie to centralny obiekt wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców podwarszawskiej miejscowości, który działa nieprzerwanie od 1964 roku.

Placówka oferuje aż 440 komfortowych miejsc siedzących, a także nowoczesne oświetlenie oraz zaawansowane technologicznie udźwiękowienie. Sala widowiskowa to nie wszystko, w Kinie znajduje się również prywatne pomieszczenie garderobiane. Dzięki temu, w kinie organizowane są nie tylko seanse filmowe, ale również przedstawienia teatralne, prywatne pokazy filmów czy spotkania i szkolenia pracownicze.

Jakie cykliczne wydarzenia czekają na odwiedzających w Kinie Kultura w Wołominie? Bilety na takie widowiska jak: Stand-upy, wieczory kabaretowe, występy iluzjonistów czy koncerty muzyki rozrywkowej cieszą się dużą popularnością mieszkańców.

Chcesz kupić bilety bez wychodzenia z domu, komfortowo i w pełni bezpiecznie? Serwis eBilet.pl oferuje bilety na koncerty i wydarzenia zorganizowane w Kinie Kultura w Wołominie. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź dostępne wejściówki już dziś.

Kino Kultura w Wołominie – koncerty

Na deskach Kina Kultury w Wołominie chętnie pojawiają się muzycy rozrywkowi. Artyści występują zarówno przy okazji wydarzeń okolicznościowych – np. Koncert Walentynkowy Baranovski, jak i w ramach regularnych tras koncertowych czy scenicznych powrotów.

Kino Kultura w Wołominie – wydarzenia 2022

Kino Kultura w Wołominie wydarzenia 2022 to możliwość spotkania z muzykami zespołu Raz Dwa Trzy. Artyści z Zielonej Góry koncertują już od 1990 roku, fani mogą liczyć na wieczór przy największych hitach, takich jak: Trudno nie wierzyć w nic, Pod niebem pełnym cudów czy W Wielkim Mieście. Muzyczno-literackie utwory w aranżacjach w stylu bossa novy, reagge czy miękkich dźwięków gitary, kontrabasu i akordeonu to nie lada gratka dla wszystkich muzofilów.

W Kinie Kultura pojawią się również artyści z kultowego zespołu Czerwone Gitary. Muzycy będą świętować 55-lecie zespołu i uraczą słuchaczy takimi utworami jak Nikt na świecie nie wie czy Ciągle pada.

To nie koniec atrakcji, Kino Kultura w Wołominie w tym roku przygotowało również bogatą ofertę dla entuzjastów scenicznego humoru, spektakle Nerwica Natręctw, Pomoc Domowa czy Porwanie to tylko część wydarzeń zaplanowanych na 2022 rok.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Gala Śląskich Szlagierów: Muzyka i Humor

Gala Śląskich Szlagierów: Muzyka i Humor

05.03-08.12.2023

Bełchatów, Gorzów Wielkopolski, Łódź i inne

Wiesz, że wiem

Wiesz, że wiem

17.02-27.03.2023

Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Kino Kultura w Wołominie?
Kino Kultura w Wołominie znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 9. Do obiektu można dojechać komunikacją miejską, m.in. autobusem linii 02.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kinie Kultura w Wołominie?
W Kinie Kultura w Wołominie dotychczas odbyło się wiele premier kinowych, a także noc kabaretowa, występy formacji Ani Mru Mru, kabaret Moralnego Niepokoju oraz Skeczów Męczących, występy Grupy MocArta i liczne koncerty muzyki rozrywkowej, m.in. takich artystów jak: Edyta Geppert, Andrzej Piaseczny Piasek, Michał Bajor, Sławek Uniatowski czy Baranovski.
Kiedy zostało utworzone Kino Kultura w Wołominie?
Kino Kultura w Wołominie to kultowe miejsce na terenie miasta, ponieważ zostało utworzone już w 1964 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn