Kino Kultura w Wołominie

Kino Kultura w Wołominie

Kino Kultura w Wołominie w 2013 roku przeszło rewitalizację. Odwiedzający mogą liczyć na projekcje filmów w nowej jakości obrazu i dźwięku. Kino posiada nowoczesny projektor cyfrowy, umożliwiający wyświetlanie filmów w technologii 3D, zapewniający zupełnie inną niż dotychczas, jakość filmów oraz najwyższej klasy nagłośnienie z systemem dźwięku przestrzennego Dolby Digital.

Kino Kultura w Wołominie – bilety na imprezy i do kina

Kino Kultury w Wołominie to centralny obiekt wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców podwarszawskiej miejscowości, który działa nieprzerwanie od 1964 roku.

Placówka oferuje aż 440 komfortowych miejsc siedzących, a także nowoczesne oświetlenie oraz zaawansowane technologicznie udźwiękowienie. Sala widowiskowa to nie wszystko, w Kinie znajduje się również prywatne pomieszczenie garderobiane. Dzięki temu, w kinie organizowane są nie tylko seanse filmowe, ale również przedstawienia teatralne, prywatne pokazy filmów czy spotkania i szkolenia pracownicze.

Jakie cykliczne wydarzenia czekają na odwiedzających w Kinie Kultura w Wołominie? Bilety na takie widowiska jak: Stand-upy, wieczory kabaretowe, występy iluzjonistów czy koncerty muzyki rozrywkowej cieszą się dużą popularnością mieszkańców.

Chcesz kupić bilety bez wychodzenia z domu, komfortowo i w pełni bezpiecznie? Serwis eBilet.pl oferuje bilety na koncerty i wydarzenia zorganizowane w Kinie Kultura w Wołominie. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź dostępne wejściówki już dziś.

Kino Kultura w Wołominie – koncerty

Na deskach Kina Kultury w Wołominie chętnie pojawiają się muzycy rozrywkowi. Artyści występują zarówno przy okazji wydarzeń okolicznościowych – np. Koncert Walentynkowy Baranovski, jak i w ramach regularnych tras koncertowych czy scenicznych powrotów.

Kino Kultura w Wołominie – wydarzenia 2022

Kino Kultura w Wołominie wydarzenia 2022 to możliwość spotkania z muzykami zespołu Raz Dwa Trzy. Artyści z Zielonej Góry koncertują już od 1990 roku, fani mogą liczyć na wieczór przy największych hitach, takich jak: Trudno nie wierzyć w nic, Pod niebem pełnym cudów czy W Wielkim Mieście. Muzyczno-literackie utwory w aranżacjach w stylu bossa novy, reagge czy miękkich dźwięków gitary, kontrabasu i akordeonu to nie lada gratka dla wszystkich muzofilów.

W Kinie Kultura pojawią się również artyści z kultowego zespołu Czerwone Gitary. Muzycy będą świętować 55-lecie zespołu i uraczą słuchaczy takimi utworami jak Nikt na świecie nie wie czy Ciągle pada.

To nie koniec atrakcji, Kino Kultura w Wołominie w tym roku przygotowało również bogatą ofertę dla entuzjastów scenicznego humoru, spektakle Nerwica Natręctw, Pomoc Domowa czy Porwanie to tylko część wydarzeń zaplanowanych na 2022 rok.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Kino Kultura w Wołominie?
    Kino Kultura w Wołominie znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 9. Do obiektu można dojechać komunikacją miejską, m.in. autobusem linii 02.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kinie Kultura w Wołominie?
    W Kinie Kultura w Wołominie dotychczas odbyło się wiele premier kinowych, a także noc kabaretowa, występy formacji Ani Mru Mru, kabaret Moralnego Niepokoju oraz Skeczów Męczących, występy Grupy MocArta i liczne koncerty muzyki rozrywkowej, m.in. takich artystów jak: Edyta Geppert, Andrzej Piaseczny Piasek, Michał Bajor, Sławek Uniatowski czy Baranovski.

  • Kiedy zostało utworzone Kino Kultura w Wołominie?
    Kino Kultura w Wołominie to kultowe miejsce na terenie miasta, ponieważ zostało utworzone już w 1964 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kino Kultura w Wołominie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Mickiewicza 9
05-200 Wołomin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/