Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghrzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Sala Balowa Karolina

Sala Balowa Karolina

Wołomin, UL. SIKORSKIEGO 17
Sala Balowa Karolina OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Balowa Karolina w Wołominie jest obiektem, który charakteryzuje się subtelnym, klasycznym wystrojem wnętrza. W lokalu znajduje się 500-metrowa sala bankietowa z dębowym parkietem, otoczonym dekoracyjnym dywanem. Sufit ozdabiają kryształowe żyrandole, a w sali znajdują się wyjątkowe, marmurowe filary. Piękne i urządzone z wyjątkowym smakiem wnętrze stanowi zachwyt dla gości. To doskonałe miejsce idealnie nadaje się na organizację wszelkich koncertów i wydarzeń cyklicznych, jak również zróżnicowanych pokazów oraz widowisk. Bilety na nadchodzące imprezy o charakterze otwartym dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i po kontakcie mailowym czy telefonicznym.

W Sali Balowej Karolina odbywają się przede wszystkim imprezy rodzinne, takie jak huczne śluby oraz przyjęcia komunijne. Liczne atrakcje i udogodnienia sprawiają, że obiekt ten doskonale sprawdza się również przy organizacji wydarzeń firmowych – zarówno integracji, jak i działań promocyjnych. Sala Balowa Karolina ma na swoim koncie również niezapomniane imprezy sylwestrowe, które przyciągnęły wielu miłośników szampańskiej zabawy.

Sala Balowa Karolina – wydarzenia

Sala Balowa Karolina to nowoczesny obiekt, posiadający klimatyzację oraz wentylację, co wpływa na komfort widzów podczas doskonałej zabawy. Liczne iluminacje świetlne, w które została wyposażona sala, zapewniają wyjątkowy klimat i dodatkowe atrakcje, stanowiąc doskonałe uzupełnienie scenografii przy weselach i towarzyszących im koncertach.

Dlaczego warto odwiedzić Salę Balową Karolina? Wydarzenia zamknięte, organizowane przez lokal, zapewniają sporą dawkę niezapomnianych przeżyć. Miejsce to jest doskonale przystosowane do organizacji wesel i innych imprez zamkniętych – gościło również znanych przedstawicieli polskiej sceny rozrywkowej.

Na scenie lokalu wystąpił m.in. Sławomir, prezentując swoje popularne utwory i porywając widzów do tańca i zabawy. Interesujące koncerty z udziałem znanych i lubianych artystów to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tanecznych dźwięków. Sala Balowa Karolina to miejsce, które doskonale sprawdzi się przy organizowaniu kameralnych eventów muzycznych, które z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia otwarte, odbywające się w Sali Balowej Karolina, bilety są do nabycia po uprzedniej rezerwacji.

 

Sala Balowa Karolina – koncerty

Sala Balowa Karolina to wyjątkowe miejsce, gwarantujące doskonałą przestrzeń do organizacji wydarzeń z muzyką na żywo, którą doceniają wszyscy miłośnicy kultury. Osoby, które planują imprezy zamknięte z oprawą muzyczną, z pewnością przypadną do gustu możliwości techniczne w zakresie organizacji wydarzeń. Sala Balowa Karolina jest przystosowana do organizacji zróżnicowanych propozycji rozrywkowych, łącznie z ciekawymi widowiskami muzycznymi, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej zabawy.

Szukasz idealnego miejsca na swoje huczne bądź kameralne wesele, podczas którego będziecie bawić się do białego rana przy dźwiękach muzyki na żywo? Być może planujesz organizację firmowej integracji lub wydarzenia branżowego? Sala Balowa Karolina to miejsce, które z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Balowa Karolina
Sala Balowa Karolina znajduje się przy ul. Sikorskiego 17 w Wołominie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sali Balowej Karolina?
W obiekcie organizowane są wydarzenia kulturalne oraz koncerty. Swój występ zaprezentował tu m.in. Sławomir.
Kiedy otworzono Sala Balową Karolina?
Sala Balowa Karolina została otwarta na przełomie 2010/2011 roku, a jej inauguracją był Bal Sylwestrowy.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też