Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce InoWino Świerklaniec

InoWino Świerklaniec

Rybnik, Jana III Sobieskiego 7
Sprawdź wydarzenia
InoWino ŚwierklaniecOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

InoWino Świerklaniec to klimatyczne, stworzone z pasją miejsce, powstałe w historycznej kamienicy Rybnika. Na uznanie zasługuje przede wszystkim wnętrze lokalu, które w wyrafinowany sposób łączy aspekty starej kamienicy z nowoczesnością. Stare drzwi, drewniane belki, deski oraz stropy są odpowiednio uwydatnione i wykorzystane.

Obrazy artystów Rybnika dodają stworzonym aranżacjom dobry smak i historyczny sznyt. Każde organizowane w InoWino Świerklaniec wydarzenie to gratka dla fanów stand-upów. Lokal słynie z fenomenalnej kuchni oraz eventów, które można uznać za dobry pretekst do odwiedzin InoWino Świerklaniec w Rybniku.

Dlaczego warto odwiedzić InoWino Świerklaniec?

Restauracja InoWino Świerklaniec znajduje się na parterze budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się sala przyjęć z balkonem. Ogromne wrażenie robi niezwykle duża przestrzeń. Lokal został wyposażony w scenę, na której rozgrywają się najciekawsze wydarzenia ze świata muzyki i sztuki dla fanów dobrej rozrywki.

Obiekt jest doskonałym miejscem dla wszystkich kochających dobrą kuchnię, piękne wnętrza i rozrywkę na wysokim poziomie. Warto zapoznać się ze zróżnicowanym repertuarem lokalu InoWino Świerklaniec - wydarzenia 2022 to najciekawsze propozycje rozrywki organizowanej w Rybniku.

InoWino Świerklaniec – wydarzenia

InoWino Świerklaniec to miejsce, które ceni niezapomniane chwile spędzone w gronie najbliższych. Do odwiedzenia lokalu zachęcić może wyjątkowa kuchnia, charakteryzująca się cyklicznie zmieniającym się menu, ale również bogaty program wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez restaurację.

W InoWino Świerklaniec bilety na organizowane w restauracji eventy są dostępne również online. Organizowane w InoWino Świerklaniec wydarzenia organizowane są cyklicznie i zawsze przyciągają spore tłumy. Największą popularnością cieszą się w InoWino Świerklaniec stand-upy. Ta komediowa forma artystyczna, czyli monolog wygłaszany przez komika jest świetnym rodzajem rozrywki dla publiczności w każdym wieku.

Kontakt artysty z publicznością i program komediowy to doskonała zabawa dla wszystkich miłośników oryginalnego humoru. Warto wspomnieć, że bilety na organizowane przez InoWino w Świerklańcu stand-upy, dostępne są na portalu eBilet.pl.

InoWino Świerklaniec – bilety

Organizowane w InoWino w Świerklańcu wydarzenia stanowią doskonałą propozycję dla osób szukających dobrej rozrywki. Odbywające się w restauracji w Rybniku stand-upy to atrakcje, obok których nie sposób przejść obojętnie. To prawdziwa gwarancja rewelacyjnego humoru i szampańskiej zabawy. Bilety na wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej.

InoWino Świerklaniec to również interesujące miejsce dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia i wyjątkowej zabawy. Eventy, organizowane przez restauracje w Rybniku spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem. Dużą popularnością cieszą się stand-upy Marcina Zbigniewa Wojciecha, który przyciągają tłumy fanów do InoWino Świerklaniec. Wydarzenia 2022 z pewnością przyniosą wiele ciekawych atrakcji dla wszystkich miłośników komedii i nie tylko.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się InoWino Świerklaniec?
InoWino Świerklaniec znajduje się w pięknej zabytkowej kamienicy w samym centrum przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Rybniku.
Jakie wydarzenia odbyły się w InoWino Świerklaniec?
InoWino Świerklaniec organizuje atrakcyjne eventy, związane m.in. z komedią na żywo. W restauracji zostały zorganizowane popularne stand-upy Marcina Zbigniewa Wojciecha.
Kiedy zostało utworzone InoWino Świerklaniec?
Restaurację InoWino Świerklaniec otwarto w maju 2022 roku w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy w centrum Rybnika.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też