Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szepty Klub

Szepty Klub

Rybnik, Mikołaja Reja 9
Szepty Klub OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szepty Klub to wyjątkowe miejsce na mapie Rybnika. Klub zlokalizowany jest w rynkowej kamienicy w centrum miasta, przy ulicy Rynek 5.

Szepty w Rybniku – o obiekcie

Klub Szepty w Rybniku charakteryzuje się ciekawym wnętrzem, wyposażeniem i organizacją wyjątkowych wydarzeń kulturalnych. Obiekt został przystosowany do oferowania różnorodnych atrakcji dla mieszkańców Rybnika i okolic. Odbywają się tu koncerty i widowiska kabaretowe oraz stand-upowe. Klub Szepty wydarzenia – to idealne miejsce spotkań, oferujące masę pozytywnych emocji i przeżyć. Bilety na nadchodzące eventy kulturalne dostępne są online na eBilet.pl.

Szepty w Rybniku — koncerty

Dlaczego warto odwiedzić Klub Szepty? Na wydarzenia i koncerty, które mają tu miejsce, regularnie przybywają tłumy widzów z Rybnika i okolic. Repertuar odbywających się tu imprez stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks. Wydarzenia, które cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających Szepty w Rybniku to koncerty, które przypadną do gustu wszystkim fanom muzyki na żywo. Oprócz imprez muzycznych, w obiekcie mają również miejsce widowiska kabaretowe i stand-upowe oraz pokazy.

 

Jakich artystów ugościł Szepty Klub? Na scenie obiektu wystąpili tacy artyści jak m.in. Tomek Kołecki, Damian Skóra, Maciek Adamczyk, Rafał Rutkowski ze swoim programem stand-upowym pt. „Seks, drags i kredyty”, Michał Kutek oraz Katarzyna Piasecka z programem – „Karma wraca”. Odbywają się tu również pokazy Dj’ów znanych z tras koncertowych, czyli popularnych artystów, takich jak DJ Soina, współpracujący m.in. z Donguralesko oraz imprezy taneczne w rytm najpopularniejszych hitów. Wydarzenia kulturalne, organizowane w Szepty w Rybniku, to koncerty przyciągające wielu gości z miasta i całego województwa. Bilety na nadchodzące widowiska kulturalne są dostępne do nabycia na eBilet.pl.

Szepty – koncerty

Na organizowanych w Szepty koncertach 2022 na widownię czeka masa pozytywnych emocji i wrażeń. Na widowiskach komediowych zawsze dopisuje pełna frekwencja, a eventy te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze oraz monologi i ogólna pozytywna atmosfera — przyciągają nie tylko fanów tego rodzaju rozrywki. Miłośnikom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w klubie w Rybniku. Na wydarzenia organizowane w Szepty klub, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.

 

Wydarzenia i koncerty 2022 to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji różnorodnych form atrakcji. Szepty Klub w Rybniku dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, które trafią nawet w te najbardziej wysublimowane gusta. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Szepty Klub. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szepty Klub?
Szepty Klub znajduje się przy ul. Rynek 5, w kamienicy w centrum miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Szepty?
W Klubie Szepty organizowane są różnorodne atrakcje. Widzowie mieli przyjemność zobaczyć na żywo występy takich artystów, jak m.in. Czesław Mozil, DJ Soina, stand-upy Pawła Chałupki, Wiolki Walaszczyk czy Marcina Zbigniewa Wojciecha.
Kiedy został utworzony Szepty Klub?
Szepty Klub został utworzony w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też