Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce PUB Powstańcza

PUB Powstańcza

Rybnik, Rynek 1
PUB PowstańczaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pub Powstańcza to bardzo klimatyczne miejsce na kulturalnej mapie Rybnika. Pub znajduje się w samym centrum miasta. Obiekt charakteryzuje się piwnicznym charakterem wnętrza, wyjątkową atmosferą oraz dobrymi drinkami. Organizowane są tu różnorodne wydarzenia kulturalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Rybnika i okolic.

Pub Powstańcza jest miejscem, w którym każdy miłośnik eventów kulturalnych znajdzie coś dla siebie. To nadzwyczajna przestrzeń do spędzenia czasu wolnego na wielu ciekawych widowiskach; w obiekcie organizowane są koncerty, występy kabaretowe i stand-upy oraz wiele różnych imprez tematycznych, które trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta.

To miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Organizowane tu wydarzenia kulturalno-muzyczne przyciągają wszystkich miłośników kultury, a wyjątkowy klimat tego miejsca czyni z niego doskonały wybór na wieczorny relaks. Na repertuar pubu składają się szereg zróżnicowanych atrakcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Na nadchodzące wydarzenia organizowane w Pubie Powstańcza, bilety dostępne są w sprzedaży m.in. przez platformę eBilet.pl.

Pub Powstańcza - wydarzenia

Porywające koncerty i widowiska komediowe to dwa najważniejsze powody, dla którego miłośnicy rozrywki decydują się postawić na rybnicki Pub Powstańcza. Wydarzeniami, które mają tu miejsce, są nie tylko imprezy muzyczne pełne dźwięków różnych gatunków muzyki, ale również stand-upy z udziałem znanych artystów komediowych. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów w różnym wieku, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie sprzedanych biletów. Odbywające się w Pubie Powstańcza stand-upy dostarczają ludziom mnóstwa fantastycznej rozrywki.

Organizowane w Pubie Powstańcza koncerty stanowią obowiązkowy punkt na liście miłośników muzyki na żywo. Na odbywających się tu wydarzeniach goszczą zarówno najbardziej znani artyści, jak i ci, znajdujący się u progu wielkiej kariery muzycznej. Na odbywających się Pubie Powstańcza stand-upach wystąpili m.in. Piotrek Szumowski i Patryk Czebańczuk, Karol Kopiec, Marcin Zbigniew Wojciech, Maciej Twarowski oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. Jakich innych artystów ugościła scena Pubu Powstańcza? Koncerty, które miały tu miejsce to występy takich zespołów jak — Ponad Chmurami, Cztery Pory Miłowania czy Othalan. Na wiele wydarzeń organizowanych w obiekcie, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl.

Pub Powstańcza - bilety

Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Pub Powstańcza przyciąga tłumy zainteresowanych rozrywką widzów. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z publikowaniem nowego repertuaru przez obiekt. Nadchodzące w najbliższych miesiącach w Pub Powstańcza wydarzenia są gwarancją niezwykle ekscytującej i pełnej atrakcji zabawy dla wszystkich miłośników rozrywki. Planujesz wybrać się do tego niezwykłego lokalu w Rybniku? Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić ten pub w samym centrum Rybnika? Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych zaplanowanych na najbliższe miesiące będą gościć znani polscy artyści. Organizowane w lokalu eventy to zbiór różnorodnych, ciekawych atrakcji i gwarancja na zdobycie nowych wspomnień, które stanowią doskonały pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi. Pub Powstańcza słynie z organizowania ciekawych eventów kulturalnych, które wciąż nieustannie zyskują na popularności.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pub Powstańcza?
Pub Powstańcza znajduje się przy ul. Rynek 1 w Rybniku.
Jakie wydarzenie odbywają się w Pub Powstańcza w Rybniku?
Odbywają się tu wydarzenia muzyczne i komediowe. Na scenie wystąpili m.in. zespół Ponad Chmurami, Paweł Reszela ze swoim programem pt. "Majn żart" czy Cezary Jurkiewicz z programem – "Drań".

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też