HotSpot

HotSpot

Beach Bar HotSpot Wrocław ma największą sztuczną plażę na Dolnym Śląsku. Jego obszar obejmuje aż 15 tys. metrów kwadratowych. Zajęcia jogi, mecze siatkówki plażowej, dobre jedzenie i trunki, koncerty gwiazd w tle – HotSpot Wrocław do doskonałe miejsce na relaks i rekreację na świeżym powietrzu. Obiekt jest czynny codziennie, ale jego funkcjonowanie zależy od panującej pogody. Działa od cieplejszych wiosennych dni do końca września, o ile aura nastraja do wypadów w plener i chilloutu nad Odrą. Organizowane przez HotSpot wydarzenia takie jak stand-up czy koncerty gwiazd polskiej muzyki niezmiennie przyciągają tłumy. Bilety często można nabyć online. Sprawdź współtworzone przez HotSpot koncerty i inne imprezy plenerowe! Nie przegap najciekawszych wydarzeń! Odwiedź wrocławski HotSpot – bilety na najciekawsze eventy zamówisz również na naszej stronie!

HotSpot Wrocław – koncerty

HotSpot Wrocław to przestrzeń wprowadzająca w dobry nastrój. O samopoczucie gości obiektu dbają didżeje oraz świetnie zaopatrzone bary z drinkami, koktajlami i kraftowymi piwami. W chłodniejsze wieczory można otulić się ciepłym kocem i spędzić miło czas pod gwiazdami. W strefie aktywnej rozrywki umieszczono kącik zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej oraz punkt spotkań wielbicieli jogi. We wspomnianej części obiektu odbywają się też eventy i warsztaty.

Istotną przestrzenią na plaży przy Odrze jest strefa koncertowa. Często występują w niej gwiazdy takie jak Mrozu, sanah, Brodka, Gromee, Małpa i Ten Typ Mes, a nawet Bass Astral x Igo, Bitamina czy Malik Montana. W HotSpot koncerty zagrali także Molesta Ewenement, Grubson, Łona i Webber czy KęKę. Wydarzenia organizowane w tym szczególnym miejscu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na nie rozchodzą się w szybkim tempie.

Jakie imprezy w szykuje na najbliższe miesiące HotSpot? Koncerty 2022 będą odbywać się m.in. w ramach cyklu muzycznych wydarzeń z Aperol Spritz. Gorące czwartki na plaży umilą Sara & Miętha, ARS LATRANS Orchestra, Clock Machine i Sorry Boys. W przerwach od szaleństw pod sceną można będzie odpocząć na leżaku albo napić się orzeźwiającego Aperol Spritz w pomarańczowej strefie. Zaplanowane przez HotSpot koncerty 2022 to również występy wykonawców takich jak Dwa Sławy, Słoń, Żabson czy Kizo. Warto śledzić rozpiskę nadchodzących wydarzeń, by nie przegapić najciekawszych z nich. Weź udział w odbywających się w HotSpot koncertach i rozkoszuj się wakacyjną atmosferą!

FAQ:

  • Gdzie znajduje się HotSpot Wrocław?
    HotSpot Wrocław znajduje się przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu, w dzielnicy Pilczyce, tuż przy hali Orbita i moście Milenijnym. Na miejsce można dotrzeć samochodem albo komunikacją miejską. Aby wziąć udział w koncertach organizowanych na plaży HotSpot, bilety warto zamówić przez internet.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w HotSpot Wrocław?
    Zorganizowane w HotSpot wydarzenia to m.in. koncerty z cyklu Lato w Plenerze, Vertigo Summer Jazz Festival, Wine&Paint Party, Synthwave POPO VICE, HeartBeats Festival 2018 czy Strongman Puchar Polski we Wrocławiu. Przestrzeń plaży miejskiej jest duża i różnorodna, dlatego każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Warto śledzić stronę ebilet.pl oraz fanpage plaży, by być na bieżąco z organizowanymi przez HotSpot wydarzeniami.

  • Kiedy został utworzony HotSpot Wrocław?
    HotSpot Wrocław został utworzony w czerwcu 2017 roku. Otwarciu obiektu towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci, pokazy holowania na nartach wodnych i wakeu oraz regaty optimistami po Odrze. Jako gwiazda wieczoru wystąpił Ralph Kamiński z zespołem My Best Band in the World.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

HotSpot
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wejherowska 34
50-001 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/