Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotelowy Kompleks Leśny „ Arturówek”

Hotelowy Kompleks Leśny „ Arturówek”

Łódź, Skrzydlata 75
Hotelowy Kompleks Leśny „ Arturówek”OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" znajduje się przy ulicy Skrzydlatej 75 w Łodzi, w pobliżu rezerwatu przyrody będącego częścią większego łódzkiego obszaru leśnego. Las Łagiewnicki o powierzchni 1200 hektarów to największy na kontynencie europejskim zalesiony teren położony w obrębie miasta. Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" jest miejscem sprzyjającym odpoczywaniu na świeżym powietrzu i zdrowym spędzaniu wolnego czasu w otoczeniu przyrody.

Kompleks położony w sercu natury znajduje się w odległości jedynie 5 km od centrum Łodzi. To duży atut dla mieszkańców miasta, którzy chcą cieszyć się harmonią przyrody w przerwie od miejskiego zgiełku, dbając o zdrowy i zrównoważony tryb życia. Miejsce zapewnia pokoje i domki wypoczynkowe dla par, rodzin i singli.

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" - wydarzenia i atrakcje

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" to miejsce, które poza relaksem w otoczeniu przyrody oferuje różne przedsięwzięcia dla ludzi w każdym wieku, którzy szukają dobrej rozrywki oraz lubią rekreację na świeżym powietrzu. W ramach działalności placówki, na miejscu odbywają się występy wykonawców o rozmaitym charakterze i stylu muzycznym. W okresie świątecznym, czy też w czasie innych okazji, odbywają się sezonowe i okazjonalne wydarzenia kulturalne, takie jak przedstawienia, festiwale piknikowe, bale sylwestrowe oraz biegi sportowe.

Działalność ośrodka to także bogata oferta zajęć rozwojowych i sportowych takich jak zielone szkoły dla dzieci, baseny, spotkania integracyjne, a także kajaki, łodzie, rowery wodne i inny sprzęt pływający. Okolica obfituje w ścieżki spacerowe i rowerowe, pozwalające na przyjemną wycieczkę na łonie przyrody.

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" - koncerty

Leśny kompleks to nie tylko możliwość zanurzenia się w otoczeniu natury, ale i okazja do zabawy przy muzyce. Występy artystyczne dopełniają piękno krajobrazu Lasu Łagiewnickiego, tworząc miłą atmosferę. Organizowane przez Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" koncerty obejmują rożne formy muzyki rozrywkowej – w przeszłości odbywały się tam między innymi gale disco polo czy występy z muzyką romską.

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" - bilety online, oferta i udogodnienia

Obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy oferuje różnorodne formy zakwaterowania, takie jak całoroczne domki leśne, sezonowe domki leśne oraz pokoje hotelowe. Goście mogą korzystać z licznych atrakcji na terenie kompleksu, w tym trzech stawów oraz Osady Leśnej z bogatym programem rozrywkowym.

Dla wygody gości dostępne są także udogodnienia takie jak plac zabaw, parking, miejsce na ognisko oraz restauracja i bar. Rabaty i upusty dostępne są dla stałych gości oraz grup zorganizowanych. Możliwy jest zakup biletów online, a także płatność kartą oraz wystawienie faktury VAT. Na stronie internetowej eBilet.pl możesz nabyć wejściówki na niektóre z organizowanych przez Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" wydarzeń bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek"?
Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" mieści się w Łodzi przy ulicy Skrzydlatej 75, zaledwie 5 km od centrum, na skraju Lasu Łagiewnickiego.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hotelowym Kompleksie Leśnym "Arturówek"?
Koncerty, pikniki oraz imprezy tematyczne to tylko niektóre z wydarzeń organizowanych przez Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek". Bilety na wspomniane imprezy dostępne są online poprzez ebilet.pl
Kiedy został otworzony Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek"?
Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" istnieje od wielu lat, zapewniając swoim gościom wyjątkowe doświadczenia w kontakcie z naturą i kulturą już od przełomu lat 50. i 60. XX w.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też