Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Miejsce Hala Sportowa MOSiR Zgierz

Hala Sportowa MOSiR Zgierz

Zgierz, Wschodnia 2
Hala Sportowa MOSiR ZgierzOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Sportowa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu to miejsce wyjątkowe, w którym spotykają się mieszkańcy Zgierza i całego województwa łódzkiego, aby doświadczyć sportowych emocji i skorzystać z wydarzeń kulturalnych. Bilety na imprezy można kupić wygodnie, za pośrednictwem portalu eBilet.pl – oficjalnego dystrybutora sprzedaży.

Hala Sportowa MOSiR Zgierz – wydarzenia, informacje o obiekcie

Hala Sportowa MOSiR Zgierz  to instytucja, która zajmuje się promocją kultury fizycznej i rekreacji. Oferta jest skierowana do mieszkańców Zgierza oraz okolicznych miast w województwie łódzkim. Ośrodek działa zgodnie z zasadami ujętymi w statucie, w którym można przeczytać, że aktywności obejmują m.in.:

"Zarządzanie mieniem komunalnym tj. terenami rekreacyjnymi i urządzeniami sportowymi. MOSiR udostępnia również uczniom szkół i stowarzyszeniom sportowym zarządzane przez siebie tereny rekreacyjne i urządzenia sportowe i zapewnia pomoc instruktorsko-metodyczną i organizacyjną. MOSiR tworzy warunki do rozwoju amatorskiego ruchu sportowego, a także organizuje imprezy masowe, festyny, "wakacje i ferie w mieście". MOSiR współpracuje merytorycznie w zakresie wspólnych działań z innymi organizacjami i stowarzyszeniami o podobnych celach".

Warto nadmienić, że w skład MOSiR w Zgierzu wchodzą takie obiekty jak: główny ośrodek sportowy położony przy ulicy Wschodniej 2, Basen i Lodowisko położone przy ulicy Leśmiana, a także Orlik położony przy ulicy Musierowicza 1/3. W głównej hali znajduje się m.in. siłownia, tory łucznicze, boisko piłkarskie oraz hala zapaśnicza.

Hala Sportowa MOSiR Zgierz – wydarzenia 2023

Jakie wydarzenia czekają na mieszkańców Zgierza w 2023 roku? Hala Sportowa MOSiR Zgierz będzie miejscem cyklicznych imprez i zawodów, a także wydarzeń okolicznościowych. Z okazji ferii zimowych otworzono lodowisko przy ulicy Leśmiana. W kolejnych miesiącach planowane są zajęcia sportowe i imprezy rekreacyjne z okazji Walentynek, Dnia Dziecka, Dnia Kobiet, Obchodów Miasta Zgierz czy świąt kościelnych. Dotychczas na Hali pojawiły się takie gwiazdy jak: Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Zespół Reggaeside.

Hala Sportowa MOSiR Zgierz – bilety

Chcesz wybrać się do Hali Sportowej MOSiR Zgierz? Bilety na koncerty i wydarzenia możesz nabyć wygodnie za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Transakcji dokonasz w pełni online, bez wychodzenia z domu. Warto podkreślić, że do zakupu biletów wymagamy podania jedynie niezbędnych danych osobowych i zapewniamy ich pełną ochronę. Już dziś zaplanuj miły wieczór z przyjaciółmi i wybierz wydarzenie z bogatej oferty dostępnej na eBilet.pl w Twojej okolicy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowa MOSiR Zgierz?
Hala Sportowa MOSiR Zgierz znajduje się w południowej części miasta, przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hala Sportowa MOSiR Zgierz?
W Hala Sportowa MOSiR Zgierz odbywają się przede wszystkim liczne wydarzenia sportowe, takie jak: biegi, pokaz łyżwiarstwa figurowego, zawody zapaśnicze, mistrzostwa Strong Man, mistrzostwa w pływaniu, sportowe półkolonie dla dzieci, a także turnieje piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki. Organizatorzy dbają również o ofertę kulturalną, w tym koncerty muzyki popularnej. Na terenie obiektu wystąpiły m.in. takie gwiazdy jak: Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski czy Patrycja Markowska.
Kiedy został otworzony Hala Sportowa MOSiR Zgierz?
Hala Sportowa MOSiR Zgierz działa już od ponad dekady. W 2013 roku otworzono powiększone lodowisko, z tej okazji mieszkańcy mogli wziąć udział w pokazowym meczu hokejowym oraz skorzystać z darmowej, miejskiej ślizgawki.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też