Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala w Łodzi

Hala w Łodzi

Łódź, Krzemieniecka 2
Hala w ŁodziOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala w Łodzi zlokalizowana jest naprzeciwko Atlas Areny. To wielofunkcyjny obiekt, w którym organizowane są zróżnicowane formy rozrywki. Mają tu miejsce równie wydarzenia kulturalne, ale również koncerty, targi, wystawy, konferencje oraz zjazdy.

Dlaczego warto odwiedzić Halę w Łodzi? Koncerty i wydarzenia kulturalne i sportowe, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów z Łodzi i okolic. Propozycje odbywających się w obiekcie imprez stanowią doskonałą alternatywę dla wszystkich osób, szukających ciekawych pomysłów na niezapomnianą rozrywkę w swoim czasie wolnym. Organizowane tu eventy dedykowane są wszystkim miłośnikom kultury i sztuki. Na nadchodzące i bieżące imprezy kulturalne i sportowe, odbywające się w Hali w Łodzi, bilety dostępne są online.

Hala w Łodzi – wydarzenia

Organizowane przez Halę w Łodzi wydarzenia kulturalno-sportowe to doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego. Eventy mające miejsce w obiekcie cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po liczbie sprzedanych na imprezy kulturalne biletów. Na scenie hali występują najpopularniejsi artyści sceny muzycznej oraz zawodnicy sportowi. Hala w Łodzi jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Możliwość posłuchania muzyki na żywo na koncertach oraz interesujące i pełne niespodzianek wydarzenia kulturalne, to najważniejsze wyróżniki imprez organizowanych przez obiekt. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe są do nabycia na eBilet.pl.

Jakich atrakcje miały miejsce na Hali w Łodzi? Widowiska kulturalne organizowane w obiekcie to naprawdę ciekawe występy, pokazy oraz wystawy, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Odbyła się tu m.in. Multisensoryczna Wystawa Van Gogh’a, na której zostały zaprezentowane prace artysty w technologii Digital Art. 360, za pomocą której obrazy zostały wyświetlone na ekranach o powierzchni ponad 2000 m2. Miłośnicy sztuki i prac Van Gogha mogli poznać jego poglądy na świat i samego siebie, dzięki listom, które malarz wymieniał ze swoim bratem Theo. Fenomenalna wystawa zauważalnie wpłynęła na zainteresowanie malarstwem i artystami.

Hala w Łodzi – koncerty

Organizowane przez halę wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów, niezależnie od wieku. To wyjątkowa forma rozrywki, która pozwala nie tylko na dobrą zabawę i przyjemność, ale również na poznanie historii, sztuki i kultury. Obiekt w Łodzi jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez, obok których nie sposób przejść obojętnie. Hala w Łodzi odznacza się naprawdę subtelnie przygotowanymi eventami, zapierającymi dech w piersiach.

Hala w Łodzi – bilety

Repertuar na nadchodzące miesiące zapowiada się niezwykle interesująco. Organizowane w Hali w Łodzi koncerty i wydarzenia ucieszą niejednego miłośnika rozrywki i kultury. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium eventów kulturalnych, organizowanych przez Halę w Łodzi – odbywające się tam regularnie wydarzenia stanowią gwarancję przeżycia wyjątkowych emocji przy porywających zawodach sportowych i różnorodnych imprezach z najwyższej półki z udziałem wielu artystów. Na wiele spośród organizowanych eventów w Hali w Łodzi bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. na eBilet.pl. Zapoznaj się z aktualnymi wydarzeniami kup wejściówki już dziś.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala w Łodzi?
Hala w Łodzi znajduje się przy ul. Krzemienieckiej 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hala w Łodzi?
W Hali w Łodzi odbyła się m.in. wystawa prac artysty Vincenta Van Gogha.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też