Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szynk Wieża Powstańcza

Szynk Wieża Powstańcza

Ruda Śląska, ul. Jana Furgoła 2
Szynk Wieża PowstańczaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szynk Wieża Powstańcza to jeden z najpopularniejszych w Rudzie Śląskich miejsc, gdzie odbywają się rozmaite wydarzenia rozrywkowe i kulturalne. Obiekt znajduje się przy ulicy Jana Furgola 2.

Ruda Śląska – o mieście

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu, zlokalizowane na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Miasto powstało w 1959 roku w wyniku połączenia miast Ruda i Nowy Bytom. Znajduje się tu wiele interesujących zabytków, takich jak kościół św. Marii Magdaleny z 1883 roku, dworzec kolejowy z przełomu XIX i XX wieku, Pałacyk Donnersmarcków z XVIII wieku, Wielki piec Huty Pokój, kolonia robotnicza Ficinus z 1867 roku i wiele innych.

Szynk Wieża Powstańcza – wydarzenia 

Jakie wydarzenia odbywają się w obiekcie Szynk Wieża Powstańcza? Koncerty i eventy muzyczne, które przyciągają gości, spragnionych dobrej zabawy. Odbyła się tu m.in. impreza z okazji Barbórki, Andrzejki, Halloween czy też Sylwester. Goście mają okazję również do zabaw weekendowych, karaoke i wielu innych atrakcji.

Szynk Wieża Powstańcza – wydarzenia, które odbywają się tu najczęściej, to stand-upy znanych i popularnych komików. Na eventach tego typu pojawiają się twórcy, którzy rozbawiają publiczność do łez. Jednym z nich był Rafał Rutkowski z programem "Seks, drags i kredyty". Mistrz żartu opowiadał m.in. o swoje karierze, show-biznesie w Polsce, kryzysie wieku średniego oraz ojcostwie. Był to program jedynie na dorosłych widzów. Bilety na wydarzenie sprzedały się błyskawicznie.

Kolejnymi twórcami, którzy wystąpili na scenie Szynk Wieża Powstańcza był kabaret Zbiry StandUpu, czyli Ćwiek i Lobo w programie "Za starzy by umrzeć młodo". Była to opowieść o młodości i pogodzie ducha, które zetknęły się z przygodami, karierą i bogactwem. Publiczność bawiła się doskonale!

Wśród artystów stand-upowych, którzy rozbawili publiczność do łez, jest również Michał Kutek, czyli ex-adwokat, prezentujący niezwykle inteligentny humor. Twórca podchodzi do życia bardzo krytycznie, często będąc rozczarowanym samym sobą. Swoje historie opowiada jednak z dużą dozą pozytywnych emocji, czym pobudza słuchacza do aktywnego uczestniczenia w show. Ma swój kanał na YouTube, gdzie udostępnia swoje programy. Wśród nich znajduje się "Kryzys wieku młodego" oraz "Nowe rozdanie".

Szynk Wieża Powstańcza – koncerty

Co jeszcze odbywa się w obiekcie Szynk Wieża Powstańcza? Koncerty, podczas których na scenie pojawiło się wiele znakomitych zespołów. Byli to m.in. Forteca Walka Trwa, Faul Street Punk, Virus SPM, Bistro Boys, Rock'n'Roll Rebels, The Junkers. Imprezy muzyczne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Czy społeczność Rudy Śląskiej często przybywa do obiektu, jakim jest Szynk Wieża Powstańcza? Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki – to świadczy o popularności miejscówki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szynk Wieża Powstańcza?
Szynk Wieża Powstańcza znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Jana Furgola 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szynk Wieża Powstańcza?
W Szynk Wieża Powstańcza odbywa się wiele wydarzeń, m.in. koncerty. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Forteca Walka Trwa, Virus SPM, Bistro Boys, Faul Street Punk, Rock'n'Roll Rebels, The Junkers. Mają tu miejsce również występy stand-uperów, takich jak Rafal Rutkowski, Michał Kutek, Maciej Twarowski, Arkadiusz Pan Pawłowski i wielu innych.
Kiedy został otworzony Szynk Wieża Powstańcza?
Szynk Wieża Powstańcza została utworzona kilka lat temu. Od samego początku istnienia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Rudy Śląskiej i okolicznych gości.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też