Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce MOSiR Ruda Śląska

MOSiR Ruda Śląska

Ruda Śląska, ul. gen. Hallera 14a
Sprawdź wydarzenia
MOSiR Ruda ŚląskaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

MOSiR Ruda Śląska to miejsce przeznaczone dla wszystkich miłośników szeroko pojętej rozrywki. To instytucja zajmująca się organizacją wydarzeń sportowo-rekreacyjnych dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Znajduje się przy ulicy Hallera 14A.

MOSiR Ruda Śląska – o obiekcie

Obiekt posiada przestrzeń do organizowania wszelkich zawodów i turniejów oraz został wyposażony w odpowiedniej jakości sprzęt do organizowania imprez kulturalnych. Na hali widowiskowo-sportowej odbywają się koncerty, widowiska komediowe i pokazy. 

Dlaczego warto odwiedzić MOSiR Ruda Śląska? Wydarzenia kulturalne i sportowe, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą sposób na zabawę dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odprężenie. Organizowane tu wydarzenia dostarczą mnóstwa pozytywnych emocji i na długo zapadną w pamięć. Na wszystkie bieżące eventy kulturalne i sportowe w MOSiR Ruda Śląska bilety dostępne są online.

MOSiR Ruda Śląska – wydarzenia

Organizowane przez MOSiR Ruda Śląska koncerty i wydarzenia kulturalno-sportowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Na scenie występują najpopularniejsi artyści sceny muzycznej oraz zawodnicy sportowi. MOSiR Ruda Śląska jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne.

Możliwość posłuchania muzyki na żywo czy błyskotliwych prześmiewczych skeczy to jedne z najważniejszych wyróżników imprez odbywających się w Rudzie Śląskiej. Na koncerty i inne różnorodne eventy, tłumnie przybywa publiczność, co widać po ilości sprzedawanych biletów.

Jakich artystów ugościł MOSiR Ruda Śląska? Na koncertach i wydarzeniach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć m.in. Kabaret Młodych Panów. Miały tu również miejsce występy muzyczne i artystyczne oraz sportowe. MOSiR Ruda Śląska jest doskonałą propozycją dla miłośników kultury. Na wiele spośród organizowanych tu eventów, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet. 

MOSiR Ruda Śląska – bilety 

Organizowane przez MOSiR Ruda Śląska ciekawe wydarzenia kulturalno-sportowe stanowią nieodłączony element kalendarium eventów hali. Odbywające się tam zawody przyciągają wiele osób, dla których sport stanowi jedno z najważniejszych hobby, dlatego eventy z udziałem ulubionych sportowców i sławnych zawodników cieszą się niesłabnącą popularnością wśród śląskich kibiców. Obiekt w Rudzie Śląskiej jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez muzycznych i sportowych. Na organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska wydarzeniach kulturalnych, obowiązuje biletowanie.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem tego miejsca? Wydarzenia, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego. To niewątpliwa gratka dla miłośników rozrywki w każdej jej formie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a eventy trafiają w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska – odbywające się tam regularnie wydarzenia stanowią gwarancję przeżycia czegoś niezapomnianego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR Ruda Śląska?
MOSiR Ruda Śląska znajduje się przy ulicy Hallera 14A.
Jakie wydarzenie odbywają się w MOSiR Ruda Śląska?
W MOSiR Ruda Śląska odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne, m.in. stand-upy, koncerty i występu. Mają tu również miejsce wydarzenia sportowe.
Kiedy został otworzony MOSiR Ruda Śląska?
MOSiR Ruda Śląska został utworzony w 1993 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też