Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce SCG Stocznia Centrum Gdańsk

SCG Stocznia Centrum Gdańsk

Gdańsk, Doki 1
SCG Stocznia Centrum GdańskOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

CSG Centrum Stocznia Gdańska to nowoczesna instytucja kultury, znajdująca się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej im. Lenina. Imponująca przestrzeń widowiskowo-konferencyjna znajduje się w budynku uważanym za perłę wśród postindustrialnej zabudowy Europy. Historyczna zabudowa, zabytkowe kolejowe wrota, odrestaurowane mury i posadzki oraz profesjonalna scena dają szerokie możliwości aranżacji i tworzą wyjątkowy klimat, dzięki czemu każde organizowane tu wydarzenie nabiera szczególnej oprawy. 

CSG Centrum Stocznia Gdańska jest miejscem organizacji koncertów, uroczystych premier, gali sportowych, pokazów mody, spektakli teatralnych oraz przyjęć i wydarzeń firmowych. Od ponad 16 lat CSG Centrum Stocznia Gdańska bezpłatnie udostępnia swoje sale na czas Wigilii dla Ubogich. Odbywają się tu także konferencje oraz wydarzenia polityczne. To w końcu tutaj zaczęła się Solidarność. Ciekawostką jest, że przestrzeń obiektu została wykorzystana w oficjalnym teledysku zespołu Sabaton do kultowego utworu "40:1".

Centrum Stocznia Gdańska – wydarzenia i oferta

Jakie eventy odbywają się w CSG Centrum Stocznia Gdańska? Wydarzenia to zarówno spotkania muzyczne, jak i spektakle teatralne oraz widowiska taneczne i kabaretowe. Na sali koncertowej odbyła się m.in. premiera filmu "Rybki z ferajny” oraz takie wydarzenia teatralne jak uznany przez krytyków spektakl "Remix” i musical "Rent”. Centrum było także miejscem pokazów mody oraz prezentacji biżuterii z bursztynu "Amberlook”. Sala była też areną walk ekstremalnych K1 i MMA (Gala FCC 2005). Kilka tysięcy metrów dodatkowej powierzchni w bezpośrednim sąsiedztwie budynku pozwala także na organizację widowisk open-air, wśród którym prym wiodą imprezy muzyczne. 

Centrum Stocznia Gdańska –  koncerty i eventy muzyczne

Ogromna przestrzeń Centrum w połączeniu ze świetnym zapleczem technicznym stwarza możliwość organizowania dużych imprez muzycznych. Kto zagrał na scenie CSG Centrum Stocznia Gdańska? Koncerty na gdańskiej scenie dał m.in. portugalski zespół Moonspell, mroczny Mord’Astigmata, amerykańska grupa Nothing More oraz doom metalowy Primitive Man z Kolorado. Ciekawym wydarzeniem był koncert szwedzkiego zespołu Soen oraz słynącej z nowoczesnego podejścia do cięższych brzmień francuskiej grupy Gojira.

Centrum Stocznia Gdańska – bilety online i harmonogram

Ciekawi Cię oferta kulturalna lub planujesz odwiedzić CSG Centrum Stocznia Gdańska? Bilety na koncerty, spektakle teatralne oraz inne wydarzenia są dostępne w sprzedaży online oraz kasie stacjonarnej na miejscu. Korzystając ze strony eBilet.pl, wygodnie sprawdzisz harmonogram eventów oraz kupisz elektroniczny bilet na interesujące Cię wydarzenie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się CSG Centrum Stocznia Gdańska?
CSG Centrum Stocznia Gdańska znajduje się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej im. Lenina pod adresem Doki 1 w Gdańsku. Historyczna architektura stanowi o wyjątkowej oprawie odbywających się tu imprez.
Jakie wydarzenia odbywają się w CSG Centrum Stocznia Gdańska?
W Centrum Stoczni Gdańskiej odbyły się m.in. takie eventy jak premiery filmowe, wystawione były również spektakle i musicale. Organizowane w CSG Centrum Stocznia Gdańska wydarzenia z pewnością wzbudziły zainteresowanie fanów muzyki metalowej oraz miłośników sportów sztuk walki.
Kiedy zostało otworzone CSG Centrum Stocznia Gdańska?
CSG Centrum Stocznia Gdańska działa od 2004 roku. W tym samym roku budynek stał się także siedzibą Europejskiego Centrum Kultury i Edukacji.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też