Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo

Pysh

PyshOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Pysh jest polskim producentem, DJ-em, indywidualistą z poczuciem humoru, który w muzyce idzie własną drogą, a nie podyktowaną modą, ukazując swoje spojrzenie na muzykę elektroniczną.

To jeden z tych szczęśliwców dla których muzyka jest nie tylko pasją, a życiem i pracą. Systematycznie spędzany czas w studiu, już po kilku miesiącach od startu w 2009 roku przyniósł efekty w postaci wydania pierwszej EP-ki, a chwilę później duet Booka Shade uznał jego produkcję za najlepszą w organizowanym konkursie na remix kawałka "Regenerate", co pozwoliło mu na rozwinięcie skrzydeł i występy w klubach.

Trzy lata później podjął współpracę z niemiecką wytwórnią Einmusika Recordings, gdzie wydał swój winyl i następnie album, który trafił do sklepów w 2014 roku. W tym samym okresie otwierał Main Stage na festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver (PL). Do tej pory na jego koncie znalazły się wydawnictwa między innymi na Traum, Defected, Get Physical, Hafendisko, Steyoyoke czy Manjumasi.

Współdzielił scenę z takimi artystami jak: &ME, Pleasurekraft, Kolombo, Einmusik, Robert Babicz, Booka Shade, Butch, Josh Wink, Robag Wruhme, Kollektiv Turmstrasse, czy Nicole Moudaber. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też