Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Amfiteatr w Ustroniu

Amfiteatr w Ustroniu

Ustroń, Daszyńskiego 28
Amfiteatr w UstroniuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Ustroniu położony jest w  pięknym Parku Kuracyjnym. Jest to nowoczesny amfiteatr z zadaszoną sceną i widownią, która liczy aż 2500 miejsc siedzących. Oprócz przyjemności płynącej z uczestnictwa w wydarzeniach rozrywkowych, które się tutaj odbywają, goście mogą jeszcze cieszyć się niesamowitym zielonym otoczeniem. Nic dziwnego, że bilety na wydarzenia zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i szybko znikają z kas. Zawsze też można zarezerwować je online, szczególnie na odbywające się w Amfiteatrze w Ustroniu koncerty czy kabarety.

Obiekt sam w sobie zachwyca tym bardziej, że niedawno przeszedł metamorfozę. W ramach prac renowacyjnych Amfiteatr w Ustroniu zwiększył ilość miejsc siedzących do 2650 i zyskał nową platformę techniczną dla mediów obsługujących czy relacjonujących wydarzenia z Amfiteatru w Ustroniu. 

Amfiteatr w Ustroniu – koncerty

Amfiteatr w Ustroniu odwiedzają największe gwiazdy polskiej estrady! Wśród nich Paweł Domagała, Lady Pank oraz Kortez. 

Amfiteatr w Ustroniu – wydarzenia ogólne

Wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu to nie tylko przedsięwzięcia muzyczne, choć tych jest zdecydowanie najwięcej. Dla szerszej publiczności dostępne są także inne atrakcje – kabarety, stand up’y czy imprezy okolicznościowe związane z celebrowaniem niektórych świąt lub okazji (ważnych dla miasta, kraju, konkretnych grup odbiorców). To oznacza, że Amfiteatr w Ustroniu niemal przez cały sezon tętni życiem!

Amfiteatr w Ustroniu – wydarzenia 2022

Czekasz na tegoroczne imprezy w swoim mieście? A może planujesz przyjechać w celach turystycznych do Ustronia? Wydarzenia 2022 zapowiadają się niezwykle interesująco! W ramach swoich tras koncertowych po Polsce wystąpią Kortez (Kortez Holiday Tour 2022 w Ustroniu) oraz Paweł Domagała (Paweł Domagała - Wracaj Tour na Bis w Ustroniu). Co jeszcze na Was czeka? Kabaret Hrabi - Wady i Waszki w Ustroniu, na który już teraz można zamawiać online bilety. Amfiteatr w Ustroniu prowadzi też ich sprzedaż stacjonarnie. 

Najciekawsze imprezy dopiero przed nami. Amfiteatr w Ustroniu zaprasza m.in. na:

  • Koncert folk & rock zespołu Turnioki,
  • koncert trzech tenorów w Amfiteatrze,
  • 12. Military Festival,
  • Ustroński Festiwal Śląskich Szlagierów // Mariusz Kalaga // Hanys Banda // Claudia I Kasia Chwołka //,
  • 3. Ustroń Tango Open Air Festival 2022

Amfiteatr w Ustroniu – bilety

Zainteresowały Cię wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu? Poprzednie koncerty w Amfiteatrze w Ustroniu oraz inne imprezy były dowodem na to, jak dobrze można się tutaj bawić. Nie przegap swojej szansy i już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich przyjaciół. Uwaga! Ilość biletów jest bardzo ograniczona, dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji. 

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Ustroniu?
Chcesz odwiedzić Amfiteatr w Ustroniu lub kupić bilety? To miejsce jest dostępne pod adresem: ulica Daszyńskiego 28, 43-450 Ustroń
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Ustroniu?
Wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu to m.in. koncerty, spotkania, eventy rozrywkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Ustroniu?
Amfiteatr w Ustroniu zabawia gości już od wielu lat. Obiekt należy do Miejskiego Domu Kultury „Prażakówka”, którego początki sięgają XVII-XVIII wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też