Amfiteatr w Ustroniu

Amfiteatr w Ustroniu

Amfiteatr w Ustroniu położony jest w  pięknym Parku Kuracyjnym. Jest to nowoczesny amfiteatr z zadaszoną sceną i widownią, która liczy aż 2500 miejsc siedzących. Oprócz przyjemności płynącej z uczestnictwa w wydarzeniach rozrywkowych, które się tutaj odbywają, goście mogą jeszcze cieszyć się niesamowitym zielonym otoczeniem. Nic dziwnego, że bilety na wydarzenia zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i szybko znikają z kas. Zawsze też można zarezerwować je online, szczególnie na odbywające się w Amfiteatrze w Ustroniu koncerty czy kabarety.

Obiekt sam w sobie zachwyca tym bardziej, że niedawno przeszedł metamorfozę. W ramach prac renowacyjnych Amfiteatr w Ustroniu zwiększył ilość miejsc siedzących do 2650 i zyskał nową platformę techniczną dla mediów obsługujących czy relacjonujących wydarzenia z Amfiteatru w Ustroniu. 

Amfiteatr w Ustroniu – koncerty

Amfiteatr w Ustroniu odwiedzają największe gwiazdy polskiej estrady! Wśród nich Paweł Domagała, Lady Pank oraz Kortez. 

Amfiteatr w Ustroniu – wydarzenia ogólne

Wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu to nie tylko przedsięwzięcia muzyczne, choć tych jest zdecydowanie najwięcej. Dla szerszej publiczności dostępne są także inne atrakcje – kabarety, stand up’y czy imprezy okolicznościowe związane z celebrowaniem niektórych świąt lub okazji (ważnych dla miasta, kraju, konkretnych grup odbiorców). To oznacza, że Amfiteatr w Ustroniu niemal przez cały sezon tętni życiem!

Amfiteatr w Ustroniu – wydarzenia 2022

Czekasz na tegoroczne imprezy w swoim mieście? A może planujesz przyjechać w celach turystycznych do Ustronia? Wydarzenia 2022 zapowiadają się niezwykle interesująco! W ramach swoich tras koncertowych po Polsce wystąpią Kortez (Kortez Holiday Tour 2022 w Ustroniu) oraz Paweł Domagała (Paweł Domagała - Wracaj Tour na Bis w Ustroniu). Co jeszcze na Was czeka? Kabaret Hrabi - Wady i Waszki w Ustroniu, na który już teraz można zamawiać online bilety. Amfiteatr w Ustroniu prowadzi też ich sprzedaż stacjonarnie. 

Najciekawsze imprezy dopiero przed nami. Amfiteatr w Ustroniu zaprasza m.in. na:

 • Koncert folk & rock zespołu Turnioki,
 • koncert trzech tenorów w Amfiteatrze,
 • 12. Military Festival,
 • Ustroński Festiwal Śląskich Szlagierów // Mariusz Kalaga // Hanys Banda // Claudia I Kasia Chwołka //,
 • 3. Ustroń Tango Open Air Festival 2022

Amfiteatr w Ustroniu – bilety

Zainteresowały Cię wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu? Poprzednie koncerty w Amfiteatrze w Ustroniu oraz inne imprezy były dowodem na to, jak dobrze można się tutaj bawić. Nie przegap swojej szansy i już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich przyjaciół. Uwaga! Ilość biletów jest bardzo ograniczona, dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji. 

 

FAQ: 

 • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Ustroniu?
  Chcesz odwiedzić Amfiteatr w Ustroniu lub kupić bilety? To miejsce jest dostępne pod adresem: ulica Daszyńskiego 28, 43-450 Ustroń

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Ustroniu?
  Wydarzenia w Amfiteatrze w Ustroniu to m.in. koncerty, spotkania, eventy rozrywkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Ustroniu?
  Amfiteatr w Ustroniu zabawia gości już od wielu lat. Obiekt należy do Miejskiego Domu Kultury „Prażakówka”, którego początki sięgają XVII-XVIII wieku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr w Ustroniu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Daszyńskiego 28
43-450 Ustroń

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/