Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Sport Sporty walki MB Boxing Night 18 - Night of Violence

MB Boxing Night 18 - Night of Violence

Organizator: MAT SPRINT Mateusz Borek

MB Boxing Night 18 - Night of ViolenceO wydarzeniu

O wydarzeniu

 Legnica znów żyć będzie boksem zawodowym. Grupa MB PROMOTIONS Mateusza Borka powraca na Dolny Śląsk galą MB Boxing Night 18 - Night of Violence. Bilety na galę MB Boxing Night 18 już w sprzedaży.

MB Boxing Night 18 karta walk i zawodnicy

Karta walk dostępna TUTAJ.

 

W walce wieczoru legnicka publiczność po raz drugi zobaczy swojego bohatera Karola Weltera (15-1,4KO). Tym razem naprzeciw naszego czołowego zawodnika kategorii średniej stanie niebezpieczny Anglik Andrew „D’Animal” Robinson (29-7-2, 8KO). 

Robinson trzykrotnie boksował w Polsce. Trzykrotnie z Damianem Jonakiem. Raz wygrał, raz przegrał, raz zremisował. 

Welter swój jedyny pojedynek przegrał trzy lata temu, w mocno kontrowersyjnych okolicznościach z Przemysławem Gorgoniem. Od tego czasu legniczanin zwyciężał siedem razy z rzędu. Walkę zakontraktowano na 10 rund.

Na karcie pojawi się Łukasz „Pretty Boy” Wierzbicki (22-2, 8KO), który po roku przerwy wraca na ring po bolesnej porażce przed czasem z Kolumbijczykiem Placido Ramirezem. Przeciwnikiem Pretty Boya, w którego narożniku w roli trenera zadebiutuje Patryk Szymański, będzie Bartłomiej „Wania” Wańczyk (15-1, 7KO), który na ringu zawodowym przegrał tylko raz, z Kamilem Młodzińskim.

Kamil Młodziński (17-5-4, 8KO) to kolejny zawodnik, którego obejrzy wymagająca, legnicka publiczność. Przed Kamilem najtrudniejsza walka od lat. Rywalem Polaka będzie niepokonany, notowany na 50 miejscu na świecie w kategorii półśredniej - Czech Lukas Dekys (12-0, 4KO). Pięściarz z Ostrawy ma na rozkładzie sześciu Polaków: Michała Leśniaka, Piotra Bisa, Michała Syrowatkę, Damiana Kiwiora, Denisa Mądrego i Aleksandra Jasiewicza. Czy Młodziński będzie jego siódmą, polską ofiarą?

Pełen wiary w skuteczną i zwycięską reaktywację wraca na ring Przemysław Runowski (20-2-1, 5KO), który w ostatniej walce zaliczył wpadkę, zaledwie remisując z Ukraińcem Vladislavem Gelą. Pięściarz ze Słupska wciąż ma bardzo wysokie aspiracje sportowe i miejsca na pomyłkę już po prostu nie ma. Runowski skrzyżuje rękawice z twardym i znanym w Polsce Wenezuelczykiem Juanem Ruizem (27-9, 19KO), który stoczył bardzo dobrą walkę z Przemysławem Zyśkiem a następnie mierzył się z Tomaszem Nowickim. Tamten pojedynek zakończył się faulem Nowickiego i walkę po proteście złożonym przez team Wenezuelczyka uznano za nieodbytą.

Podczas legnickiej gali w ringu kibice zobaczą również Damiana Gurtatowskiego (1-1,1KO), który zmierzy się z niepokonanym Gracjanem Rutkowskim (4-0, 2KO), 1-0, 1KO) oraz Krystiana Sośnickiego (3-0), którego przeciwnikiem będzie Patryk Trochimiak (1-0).

Galę transmituje TVP SPORT. Początek transmisji o 20.05.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też