Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Hala Sportowo-Widowiskowa Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Tarnów, Gumińska 28
Hala Sportowo-Widowiskowa Pałacu Młodzieży w TarnowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala sportowo-widowiskowa jest jednym z obiektów Pałacu Młodzieży w Tarnowie – interdyscyplinarnego centrum oświatowo-kulturalnego dla dzieci i młodzieży. Celem placówki jest rozwój działalności politechnicznej, artystycznej, naukowej oraz sportowej, co daje młodym ludziom szansę na nieskrępowane pogłębianie swoich talentów i zainteresowań.

Sama hala to ogromny obiekt, który stanowi doskonałe miejsce do organizacji koncertów muzycznych, wieczorów artystycznych, występów kabaretowych, przedstawień teatralnych czy też zawodów sportowych. Na terenie obiektu znajduje się 914 numerowanych miejsc siedzących, rozmieszczonych na trybunach w sektorach A, B, C, D oraz VIP. Istnieje dodatkowo możliwość zorganizowania dodatkowych 360 numerowanych krzeseł na płycie boiska, w sektorze O. Płyta boiska ma imponujące wymiary 30 x 17,5 metra, co zapewnia przestrzeń niezbędną do realizacji różnorodnych projektów artystycznych.

Bilety na organizowane tutaj eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie – wydarzenia dla dzieci

Organizowane przez Halę Sportowo-Widowiskową w Tarnowie koncerty i eventy dla najmłodszych za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W kwietniu na terenie hali odbył się familijny pokaz iluzji z udziałem Pana Buźki. Uczestnicy wydarzenia odkryli, że żółta magia to znacznie więcej niż tylko zwyczajne sztuczki – to prawdziwa uczta dla zmysłów, która wciąga widownię w wir zabawy i śmiechu. Pan Buźka nie tylko zadziwił gości swoimi nieprawdopodobnymi iluzjami, ale także rozbawił ich do łez swoim oryginalnym humorem. Wydarzenie dedykowane było dzieciom już od 4 roku życia.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie – koncerty i imprezy kabaretowe

Jakie wydarzenia komediowe organizuje Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie? Bilety na spektakle kabaretowe za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W czerwcu w Tarnowie pojawił się Kabaret Skeczów Męczących, który zaprezentował fanom nowy program artystyczny „Polska Misja Kosmiczna”. Komicy zabrali widownię w wyjątkową podróż pozagalaktyczną, która pełna była śmiechu. Bilety na show artystów dostępne były w kupienia za pośrednictwem naszej platformy.

Na tarnowskiej scenie pojawił się również Mateusz Socha – jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. Artysta znany jest przede wszystkim ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru oraz umiejętności budowania niesamowitej relacji z publicznością. Socha przedstawił fanom program „Panie Mateuszu”, który stanowił ucztę dla wszystkich poszukujących humoru na najwyższym poziomie. Wieczór pełen był nie tylko dowcipów, ale także przemyślanych komentarzy na tematy życia codziennego oraz relacji międzyludzkich. W spektaklu mogły wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie – chętni pomiędzy 16. a 18. rokiem życia zobligowani byli do przedstawienia pisemnego pozwolenia od rodziców lub opiekunów prawnych. Bilety na show dostępne były w sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie?
Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie znajduje się przy ulicy Gumińskiej 28 w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Tarnowie?
Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie regularnie organizuje rozmaite wydarzenia masowe, m.in. koncerty, spektakle kabaretowe czy mecze sportowe. Bilety na tarnowskie eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.
Kiedy została otworzona Hala Sportowo-Widowiskowa w Tarnowie?
Obiekt funkcjonuje od kilkunastu lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też