Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

BFC 11

Organizator: BASEMENTFIGHTCIRCLE Sp. z o.o

BFC 11O wydarzeniu

O wydarzeniu

Witajcie w niezwykłym świecie BFC, czyli Basement Fight Circle! To właśnie tutaj, w tej wyjątkowej organizacji, ring tworzą sami ludzie, dodając niepowtarzalny wymiar emocjom i dynamice walk. I oto niespodziewanie, BFC powraca w wielkim stylu z 11. edycją! Głównym wydarzeniem wieczoru będzie walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej, która wzbudza ogromne emocje wśród fanów. W jednym narożniku stanie Mateusz Sikora, dumny reprezentant Warszawy, gotowy do walki jak nigdy dotąd. W drugim narożniku pojawi się Piotr Osiński, gotowy do podjęcia wyzwania i walki o miano mistrza.

Bilety na spektakularną galę BFC 11 już są w sprzedaży, więc szybko chwytajcie swoje miejsca, aby być częścią tej niezapomnianej przygody. Przygotujcie się na ogromną dawkę adrenaliny, emocji i niepowtarzalnego widowiska, które tylko BFC może dostarczyć!

O Basement Fight Circle

  • 19.00 otwarcie bramek
  • 20.00 pierwsza walka
  • 23:00/00:00 planowany koniec gali

Witajcie w epickim świecie BFC, gdzie emocje sięgają nieba, a adrenalina wali jak grom z jasnego nieba! Na tegorocznej edycji czekają was nie tylko zapierające dech w piersiach walki, ale również trzy specjalne strefy, które wprowadzą Was w zupełnie nowy wymiar tej sportowej uczty:

Strefa Tatuaży: Jeśli jesteście fanami sztuki ciała, to ta strefa jest dla Was! Tutaj każdy może zdobyć wyjątkowy tatuaż ZA DARMO w motywie logo BFC. Wyraź swoją pasję i przywiązanie do tego wydarzenia w niepowtarzalny sposób!

Strefa Monster Energy: Szukasz dodatkowej dawki adrenaliny? Wejdź do strefy Monster Energy i poczuj się jak prawdziwy zawodnik! Symulator boksera dostarczy Wam emocji już przed samymi walkami, sprawiając, że serce będzie bić mocniej!

To wydarzenie bokserskie nie tylko zapewnia sportowe emocje, ale także stawia na kulturę i sztukę. Nie możecie przegapić gościnnego występu tajemniczego rapera, który z pewnością dostarczy jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń podczas tej wyjątkowej gali!

BFC 11 karta walk

Na dodatek planowanych jest aż 9 innych niezwykle emocjonujących walk, które obiecują dostarczyć ogromnej dawki adrenaliny i niezapomnianych chwil dla wszystkich fanów BFC. To będzie wieczór, który na pewno będzie miał miejsce w historii tego sportu!

BFC 11 bilety VIP

Bilet VIP to:

  • osobna strefa tylko dla VIP-ów (antresola)
  • open bar

Podobne wydarzenia

Zobacz też