Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Daniel Tarchila

Daniel Tarchila

Daniel TarchilaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
20 lat
data urodzenia:
03.08.2003
miejsce urodzenia:
Mołdawia
dyscyplina:
MMA
social media:

Opis

Daniel Tarchila (Danu) to urodzony 3 sierpnia 2003 roku zawodnik MMA z Mołdawii. Danu toczy swoje walki w wadze piórkowej i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w tej kategorii w federacji KSW, dla której obecnie walczy.

Daniel jest fighterem należącym do grona młodego pokolenia, który ze względu na swój wiek dopiero wchodzi w świat profesjonalnych walk MMA, chociaż ma już bardzo bogate doświadczenie. Walczy zawodowo od 2021 roku, zapisując na swoim koncie wiele spektakularnych i wywalczonych ciężką pracą zwycięstw.

Reprezentant Mołdawii przed podpisaniem kontraktu z KSW walczył m.in. na galach WWFC Fight Night, Max Fight czy też Eagles FC. W trakcie dotychczasowych pojedynków pokazał się publiczności oraz przedstawicielom największych federacji MMA z bardzo dobrej strony, co zaowocowało wieloma ciekawymi ofertami współpracy. Finalnie Daniel wylądował jednak w KSW, gdzie jak na razie radzi sobie w kratkę, ale jest uważany za zawodnika obdarzonego wielkim talentem, wolą walki, ambicją i charakterem. Współpracuje m.in. z klubem sportowym Thai Boxing Club.

Pierwsze walki Daniela Tarchili

Pierwsza zawodowa walka MMA Daniela Tarchili odbyła się 3 lipca 2021 roku. Wtedy to naprzeciwko reprezentanta Mołdawii stanął Barbu Iustian. Danu szybko rozstrzygnął to starcie na własną korzyść, a cały pojedynek zajął mu zaledwie 27 sekund. Już wtedy można było się spodziewać, że zawodnik z Mołdawii zrobi w formule MMA wielką karierę i osoby przewidujące taki scenariusz na pewno się nie pomyliły.

Później w pokonanym polu znalazł się Stanislav Galeata. Wydawać mogłoby się, że Danu będzie kontynuował swoją zwycięską passę, jednak 11 lutego 2022 roku przytrafiła mu się pierwsza porażka. Pokonał go Miroslav Hristov. Przegrana zmotywowała Daniela do jeszcze cięższych treningów. Zawodnik chciał pokazać w oktagonie swoją klasę, co poskutkowało kilkoma kolejnymi zwycięstwami. Porażkę z Danielem ponieśli:

  • Stas Borimecikov,
  • Sorin Gogu
  • czy też Nikola Durdev.

Dalsza kariera

Po serii trzech wspaniałych zwycięstw w klatce po Daniela zgłosili się przedstawiciele organizacji KSW. Jak się okazało była to oferta nie do odrzucenia. Daniel zadebiutował w KSW 17 marca 2023 roku i wygrał wtedy niezwykle wyrównaną walkę z Wojciechem Kazieczko.

Podczas gali KSW 85 nie było już jednak tak kolorowo, ponieważ Danu musiał się pogodzić z kolejną porażką na swoim koncie (na szczęście nie ma ich zbyt dużo). Lepszy od niego w sierpniu 2023 roku okazał się Patryk Kaczmarczyk. Daniel poczyna sobie w KSW ze zmiennym szczęściem, ale jedno jest pewne – to zawodnik o wielkim talencie, który angażuje się w treningi na sto procent aktualnych możliwości. Tym samym można być w pełni spokojnym o jego dalszy rozwój.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodził się Daniel Tarchila?
Daniel (Danu) Tarchila to zawodnik MMA, który toczy swoje walki w wadze piórkowej. Urodził się 3 sierpnia 2003 roku w Mołdawii.
Z jakimi klubami oraz federacjami współpracuje Daniel Tarchila?
Daniel Tarchila współpracuje przede wszystkim z federacją KSW oraz klubem sportowym Thai Boxing Club.
Z kim Daniel Tarchila stoczył swoją pierwszą zawodową walkę MMA?
Pierwsza zawodowa walka MMA Daniela Tarchili została zorganizowana 3 lipca 2021 roku. Przeciwnikiem Daniela był Barbu Iustian, którego Danu pokonał już w 27 sekundzie starcia.
Jakich zawodników w pokonanym polu pozostawił już Daniel Tarchila?
Daniel Tarchila w pokonanym polu pozostawił już wielu ciekawych zawodników MMA. W Tym gronie znaleźli się m.in. Barbu Iustian, Stanislav Galeata, Stas Borimecikov, Sorin Gogu, Nikola Durdev i Wojciech Kazieczko.

Fani lubią też

Zobacz też