Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejspeedlandsun-festivalopener-festivalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Gromda Fight Club

Gromda Fight Club

Pionki, Sosnowa 3
Gromda Fight Club OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Co sprawia, że coraz więcej osób interesuje się eventami Gromda Fight Club? Walki na gołe pięści – ten niebezpieczny sport jeszcze nigdy nie był tak ekscytujący. Kolejne gale Gromdy przyciągają przed miłośników tysiące entuzjastów starć wykraczających poza standardowy boks. Pionki w województwie mazowieckim to centrum sportów walki dla najtwardszych wojowników – Gromdziarzy – którzy nie schodzą z ringu, dopóki nie rozstrzygną wyniku walki własnymi pięściami.

Gromda Fight Club – walki

Jakie są zasady walk w ramach Gromdy Fight Club? Boks bez rękawic odbywa się na ringu o wymiarach 4x4 metry. Walki toczą się bez podziału na kategorie wagowe – starcia są podzielone na 4 rundy o długości 2 minut, a każdą rundę oddziela minuta przerwy. W sytuacji, gdy pierwsze 4 rundy nie przyniosą rozstrzygnięcia, odbędzie się piąta runda dodatkowa, w której nie będzie obowiązywał limit czasowy, a starcie będzie toczyć się aż do momentu wyłonienia zwycięzcy. Walki na Gromdzie kończą się jednym z 4 werdyktów: nokautem (KO), technicznym nokautem (TKO), poddaniem narożnika (RTD) oraz dyskwalifikacją (DISQ).

 

W jakim systemie odbywają się starcia w Gromdzie Fight Club? Walki na gołe pięści są podzielone na kilka kategorii. Każda gala Gromdy zawiera pojedynki w formule klasycznej „drabinki” – z ośmiu Gromdziarzy jeden przechodzi do wielkiego finału. Zwycięzca turnieju czeka na wyłonienie triumfatora drugiej połowy turnieju, który odbędzie się na kolejnej gali Gromda Fight Club. Boks na gołe pięści pomiędzy zwycięskimi zawodnikami odbywa się na następnej gali.

 

Prócz walk w ramach turnieju, gale Gromdy uwzględniają również walki rezerwowe (w których biorą udział Gromdziarze zakontraktowani na wypadek kontuzji zestawionych w drabince zawodników) oraz tzw. superfighty, odbywające się poza głównym turniejem. Prócz numerowanych gal Gromdy odbył się również turniej dodatkowy pod nazwą Gromda Beach.

Gromda Fight Club – boks na gołe pięści

Wojownicy biorący udział w najbardziej efektownych starć w ramach Gromda Fight Club mogą liczyć na nagrody bonusowe, takie jak: Bomba gali, WTF?!, Odjechany debiut czy walkę wieczoru.

 

Którzy Gromdziarze mogą pochwalić się najlepszym rekordem w walkach na gołe pięści? Bartłomiej „Balboa” Domagalik oraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn to jedyni zawodnicy Gromda, którzy mogą pochwalić się 5 zwycięstwami bez ani jednej porażki. Wśród najbardziej doświadczonych zawodników, którzy stoczyli najwięcej walk w mazowieckich Pionkach, warto wymienić m.in. Łukasza „Goata” Parobca (7-2), Dawida „Maximusa” Żółtaszka (5-2), Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego (5-1) i Wasyla „Vasyla” Hałycza (5-1).

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Gromda Fight Club?
    W jakiej miejscowości ulokowana jest organizacja Gromda Fight Club? Pionki to miejscowość na północny wschód od Radomia w województwie mazowieckim, w której odbyły się wszystkie dotychczasowe gale Gromda. Siedziba organizacji mieści się przy Alejach Lipowych 14.

  • Jakie walki odbyły się w Gromda Fight Club?
    Gromda Fight Club było miejscem wielu interesujących starć, takich jak walka o pas mistrzowski w kategorii open pomiędzy Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem a Markiem „The Hand of” Godbeerem. Wśród zwycięzców turniejów Gromdy znajdują się m.in. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, Wasyl „Vasyl” Hałycz oraz Łukasz „Goat” Parobiec.

 

  • Kiedy został utworzony Gromda Fight Club?
    Gromda Fight Club został utworzony w 2020 roku w miejscowości Pionki przez Mariusza Grabowskiego oraz jego syna, Marcela. Przez pierwsze osiem gal w projekcie brał udział również dziennikarz sportowy Mateusz Borek.

Wydarzenia

Fani lubią też

Zobacz też