Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa Mielec

Mielec, Solskiego 1
Sprawdź wydarzenia
Hala Widowiskowo-Sportowa MielecOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu, położona u zbiegu ulic Kusocińskiego i Solskiego, to nowoczesny kompleks sportowo-rozrywkowy, który stanowi centrum aktywności fizycznej, sportowej i kulturalnej w Mielcu i jego okolicach. Obiekt ten pełni rolę zarówno areny sportowej, jak i przestrzeni dla różnego rodzaju wydarzeń widowiskowych, takich jak koncerty, imprezy masowe czy spektakle stand-upowe. Architektura hali łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesność – obiekt posiada duże przeszklone przestrzenie, które zapewniają dostęp do światła naturalnego oraz widoków na otaczający go teren.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcuwydarzenia

Centrum dysponuje dużą areną sportową, wyposażoną w doskonałą infrastrukturę techniczną, która dedykowana jest różnym dyscyplinom sportowym, takim jak koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna. Wielofunkcyjna przestrzeń umożliwia organizację zarówno meczów ligowych, jak i turniejów na poziomie międzynarodowym.

Hala posiada komfortowe miejsca siedzące dla widzów, zapewniając wygodę i dobrą widoczność podczas wydarzeń sportowych i kulturalnych. Obiekt wyposażony jest dodatkowo we wszelkie udogodnienia dla gości, w tym kawiarnie i punkty gastronomiczne.

Nowoczesna sala konferencyjna Centrum Widowiskowo-Sportowego wyposażona została w odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki czemu przystosowana jest ona także do organizacji konferencji, spotkań biznesowych oraz prezentacji.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu – bilety na wydarzenia sportowe

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu została udostępniona gościom do zwiedzania po latach modernizacji 2 sierpnia 2023 roku. Chętni mieli okazję zobaczyć na własne oczy imponującą arenę główną oraz strefy sportowo-rekreacyjne, m.in. basen oraz ściankę wspinaczkową. Inauguracja obiektu nastąpiła z kolei 4 i 5 sierpnia, kiedy to na parkiecie hali zmierzyły się kobiece zespoły siatkarskiej reprezentacji Polski i Turcji. Bilety na sportowe wydarzenie dostępne były do kupienia drogą online.

Podczas otwarcia Hali Widowiskowo-Sportowej w Mielcu goście mieli okazję poznać bliżej lokalne kluby, stowarzyszenia oraz firmy, które przygotowały specjalne stanowiska informacyjne. Na arenie odbyły się także treningi pokazowe mieleckich drużyn ligowych oraz klubów sportowych. Swoje umiejętności zaprezentował m.in. Mielecki Klub Tenisa Stołowego, Szkoła Tańca Dirty Dance Studio, Szermierka Gryf Mielec, Handball Stal Mielec czy Akademia FKS Stal Mielec.

Zorganizowany przez Halę Widowiskowo-Sportową w Mielcu koncert również cieszył się ogromnym zainteresowaniem osób przybyłych na imprezę z okazji otwarcia obiektu. Goście mieli okazję usłyszeć na żywo show Mieleckiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego. Grupa zaprezentowała widowni utwory muzyki rozrywkowej, zachęcając przybyłych do wspólnych tańców i śpiewu.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu?
Hala Widowiskowo-Sportowa znajduje się w Mielcu przy ulicy Solskiego 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mielcu?
Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu organizuje m.in. koncerty, wydarzenia sportowe oraz spektakle kabaretowe. Bilety na eventy dostępne są często w sprzedaży online, m.in. na stronie internetowej eBilet.pl.
Kiedy została otworzona Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu?
Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu rozpoczęła działalność w 2023 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też