Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Tor Modlin

Tor Modlin

Nowy Dwór Mazowiecki, Generała Wiktora Thommée 1B
Tor ModlinOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Tor Modlin to miejsce nie tylko dla fanów motoryzacji, wyścigów i adrenaliny. To również obiekt, który słynie z organizacji wielu wydarzeń kulturalnych, koncertów oraz działań edukacyjnych. Dla odwiedzających Tor Modlin oddano do dyspozycji sale konferencyjne, nowoczesny taras widokowy, zaplecze gastronomiczne oraz trybuny z telebimami.

Tor Modlin – o obiekcie

Tor Modlin zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie lotniska Modlin, w odległości 36 km od centrum Warszawy. Nawierzchnia toru pokryta jest asfaltem, a dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń przygotowano liczne zakręty i prostą, na której można rozwinąć naprawdę zawrotne prędkości. Ambasadorem toru jest jeden z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych – Leszek Kuzaj.

Odbywające się w obiekcie eventy motoryzacyjne i kulturalne przyciągają tłumy widzów z Nowego Dworu i okolic. Cyklicznie odbywające się na tym terenie wydarzenia stanowią gwarancję wyjątkowej rozrywki dla wszystkich miłośników sportu i rozrywki. Na wiele spośród odbywających się na torze eventów, bilety dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl.

Tor Modlin – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Tor Modlin? Koncerty i wydarzenia motoryzacyjne to prawdziwa gratka dla wszystkich szukających niebanalnej rozrywki. Propozycje organizowanych tu imprez z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Wydarzenia z udziałem gwiazd to prawdziwa przyjemność i mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Tor Modlin jest miejscem, które zapewnia morze atrakcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na nie biletów.

Jakie atrakcje miały miejsce na Torze Modlin? Na koncertach publiczność miała okazję ujrzeć wspaniałe występy artystów muzycznych, których show z pewnością dostarczyło masę pozytywnych emocji niejednemu widzowi. Ponadto Tor Modlin był gospodarzem wydarzeń takich, jak m.in. EV Experience, poświęcone elektromobilności oraz Illegal Zone, będące jedyną swoim rodzaju imprezą motoryzacyjną, zaspokajającą wszelkie samochodowe zajawki. Na nadchodzące imprezy kulturalno-motoryzacyjne, odbywające się na Torze Modlin, bilety dostępne są przez Internet oraz m.in. na eBilet.pl.

Tor Modlin – bilety

Na odbywających się w obiekcie Tor Modlin wydarzeniach nie brakuje tłumów widzów, spragnionych sportu i muzyki na żywo. Kalendarium nadchodzących w obiekcie imprez prezentuje się bardzo interesująco. Warto zatem śledzić aktualności, związane z planowanymi na stadionie eventami i imprezami towarzyszącymi. Wydarzenia i koncerty, odbywające się na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, to prawdziwa gratka dla miłośników sportu i rozrywki w każdej formie.

Bogaty repertuar atrakcji na pewno przyciągnie tłumy widzów oraz fanów muzyki Disco Polo. Warto pamiętać, że na wiele, spośród odbywających się w obiekcie wydarzeń, sprzedaż biletów prowadzona jest przez Internet. Tor Modlin uznawany jest przez mieszkańców za fantastyczne miejsce, oferujące dużo różnorodnych atrakcji dla wszystkich spragnionych odskoczni od codziennych spraw i obowiązków. Motoryzacyjne eventy i koncerty popularnych artystów z pewnością dostarczą widzom mnóstwa pozytywnych emocji. Nie warto zatem tego przegapić!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Tor Modlin?
Tor Modlin znajduje się przy ul. Generała Wiktora Thommée 1B w Nowym Dworze Mazowieckim.
Jakie wydarzenia odbywają się w Tor Modlin?
Na Torze Modlin odbywają się różnorodne wydarzenia, takie jak m.in. EX Experience oraz Illegal Zone.
Od kiedy działa Tor Modlin?
Tor Modlin otworzono w 2018 roku.

Fani lubią też

Zobacz też