Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Toxic Noiz

Toxic Noiz

Sprawdź wydarzenia
Toxic NoizOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Toxic Noiz to DJ, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany ze swojej wyjątkowej charyzmy, oryginalnego stylu oraz niesamowitego talentu muzycznego. Toxic Noiz jest również producentem muzycznym, więc jak widać stara się udoskonalać swoje umiejętności na kilku różnych płaszczyznach. Specjalizuje się w tworzeniu tracków z takich gatunków, jak: electro, trance, house oraz progressive.

Toxic Noiz: krótka historia

W tym miejscu warto byłoby przedstawić krótką historię tego popularnego DJ-a. Artysta zapoczątkował swoją karierę jeszcze w XX wieku i od tej pory zyskał międzynarodową popularność. Nikogo to chyba nie dziwi, ponieważ jest uznawany za prawdziwego specjalistę w swoim fachu, o czym świadczą rozmaite nagrody muzyczne na jego koncie. Toxic Noiz pojawiał się już na wielu eventach i imprezach na terenie Polski. Jest m.in. regularnym uczestnikiem Sunrise Festival, gdzie wierni słuchacze mogą podziwiać jego wielki talent. 

Toxic Noiz: dotychczasowy dorobek muzyczny

Toxic Noiz spędził na scenie muzycznej wiele długich lat i w tym czasie zyskał ogromny szacunek ze strony środowiska muzycznego, ale też słuchaczy w każdym przedziale wiekowym. To jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ podczas każdego występu daje z siebie absolutne sto procent i zostawia na scenie mnóstwo pozytywnej energii. Jego największy album muzyczny to z całą pewnością "Nocturnal", a najbardziej znane utwory to:

  • "Saxophone",
  • "Sunrise Memories",
  • "Secret Melody",
  • "Spring 2008",
  • "enTrance 2006 vol.1",
  • "enTrance 2007 vol.1",
  • "enHouse Anthem (After Hours Edit)".

Oczywiście Toxic Noiz ma na swoim koncie zdecydowanie więcej tracków, ale te wymienione wyżej są najczęściej odsłuchiwane przez jego fanów oraz zwolenników muzyki electro, trance i house. Toxic Noiz z uwagi na swoje bogate doświadczenie muzyczne i niezwykły talent jest zapraszany przez wielu organizatorów największych przedsięwzięć muzycznych. Chodzi nie tylko o Sunrise Festival, ale też o Independence, enTrance, enHouse oraz Revolution. Toxic Noiz pojawiał się już m.in. na scenie w Warszawie, Kołobrzegu czy też Poznaniu. Na imprezach, na których się pojawiał grał m.in. obok takich artystów, jak: Mason, Dave Robertson, Adam Sheridan, Tiesto, Pete Tong, Lange, Marc van Linden, Jay Bae, Neevald oraz Barry Connell. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jaki jest najbardziej znany album muzyczny Toxic Noiza?
Najbardziej znany album muzyczny Toxic Noiza nosi nazwę "Nocturnal".
Jakie utwory ma na swoim koncie Toxic Noiz?
Toxic Noiz występuje na scenie od wielu lat, lecz jego najbardziej znane utwory muzyczne to z całą pewnością: "Saxophone", "Sunrise Memories", "Secret Melody", "Spring 2008", "enTrance 2006 vol.1", "enTrance 2007 vol.1" oraz "enHouse Anthem (After Hours Edit)".
Na jakich imprezach/przedsięwzięciach muzycznych pojawił się Toxic Noiz?
Toxic Noiz brał udział w takich imprezach/przedsięwzięciach muzycznych, jak: Sunrise Festival, Independence, enTrance, enHouse oraz Revolution. Występował m.in. w Poznaniu, Warszawie i Kołobrzegu.

Fani lubią też

Zobacz też