Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Reinier Zonneveld

Reinier Zonneveld

Reinier ZonneveldOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Reinier Zonneveld to utalentowany holenderski DJ, producent muzyczny oraz remikser. Na scenie od wielu długich lat, w trakcie których zyskał ogromną popularność, również na terenie Polski. To właśnie m.in. z tego względu został zaproszony do występu podczas FEST Festival 2023 i chętnie przystał na otrzymaną propozycję. Reinier skupia się na tworzeniu muzyki techno oraz elektronicznej, a do tego świetnie gra na fortepianie. Jest kojarzony z takimi wytwórniami płytowymi, jak: Filth on Acid, Stil vor Talent, TRICK czy też Suara Music.

Reinier Zonneveld - dotychczasowy dorobek muzyczny

Dotychczasowy dorobek muzyczny holenderskiego DJ-a i producenta muzycznego prezentuje się naprawdę imponująco. Najbardziej cenione utwory, w których można się zapoznać z jego muzyką to:

 • "Dance with the Devil",
 • "Move Your Body to the Beat",
 • "CSE",
 • "Flying Octopus",
 • "Saw of Olympus",
 • "Resurrection",
 • "Distorted Reality",
 • "Music is the Answer",
 • "Hard Gaan",
 • "Bart's Cube",
 • "Balearic Mornings",
 • "On Acid".

Reinier ma na swoim koncie kilka albumów oraz EP-ek, wśród których na szczególne uznanie zasługują: "Megacity Servant", "Reverse Psychology" oraz "Church of Clubmusic". Artysta pochodzący z Holandii występował już w następujących miastach: Glasgow, Girona, Edynburg, Manchester, Madryt, Zagrzeb, Nowy Jork, Amsterdam, Utrecht, Arnhem, Brno, Florencja, Bukareszt, Kołobrzeg czy też Montreal.

Reinier Zonneveld - powiązani artyści i współpraca

Warto przejść w tym momencie do artystów, którzy są powiązani z Reinierem Zonneveldem, a więc osób, które z nim współpracowały lub też występowały na jednej scenie. Ta lista jest naprawdę szeroka, a gwiazdy obok, których nie można przejść obojętnie to przede wszystkim: Axan, HI-LO, Oliver Heldens, Carl Cox, Angerfist, JG, Christopher Coe czy też Vini Vici. 

 

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi, w jakiej muzyce się specjalizuje oraz z jakimi wytwórniami jest kojarzony Reinier Zonneveld?
Reinier Zonneveld pochodzi z Holandii. To utalentowany producent muzyczny i DJ, który specjalizuje się w tworzeniu muzyki elektronicznej oraz techno. Jest kojarzony głównie z takimi wytwórniami płytowymi, jak: Filth on Acid, Stil vor Talent, TRICK czy też Suara Music.
Jakie są najpopularniejsze albumy, EP-ki i utwory, w których można usłyszeć muzykę Reiniera Zonnevelda?
Muzykę Reiniera Zonnevelda można usłyszeć na takich albumach i EP-kach, jak: "Megacity Servant", "Reverse Psychology" oraz "Church of Clubmusic". Wydał też lub współpracował przy wydaniu takich numerów, jak: "Dance with the Devil", "Move Your Body to the Beat", "CSE", "Flying Octopus", "Saw of Olympus", "Resurrection", "Distorted Reality", "Music is the Answer", "Hard Gaan", "Bart's Cube", "Balearic Mornings" oraz "On Acid".
Z jakimi artystami powiązany jest Reinier Zonneveld?
Reinier Zonneveld w trakcie swojej długotrwałej kariery muzycznej współpracował/występował na wspólnej scenie z takimi gwiazdami, jak: Axan, HI-LO, Oliver Heldens, Carl Cox, Angerfist, JG, Christopher Coe czy też Vini Vici.

Fani lubią też

Zobacz też